• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Já jsem dlouho chtěla Stellu, pak jsem si to teda rozmyslela. Sice se mi pořád líbí, ale nějak si to nedovedu na své dceři představit. Když jsem to jméno řekla před bráchou a pak ještě před jednou spolužačkou, tak to byl teda pojeb od obou. Takže já jména předem neříkám. :angry: Pak už to nikdo přede mnou nepomluví. my stejně vyberem asi něco "normálního".
26. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sranda byla, že manžel byl proti, ale jak mě to jméno přešlo, tak se mu velmi zalíbilo.

A začala jsem na noc zase dávat látku, protože mě už nebavilo přebalovat po usnutí totál upocený dítě.
26. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk super s čápama, nějak se nám tady rozlétli, tolik těhulek :slight_smile: Taky jsem minulý týden viděla čápa a dnes v noci se mi zdálo, že rodím. Vzbudila jsem se úplně opocená :grinning: Taktéž to zatím ráda přenechám jiným:wink:
26. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Co jsi davala doted? Jednorazovku? Ja uz zkusila na noc kdeco, ale na 11 hodin souvislyho spanku nic nez spesl nocni jednorazovka nestaci. On se mi vzbudi, kdybych ho chtela prebalit. Spi na brisku a otoceni ho probudi a pak je velice mrzuty :sweat_smile:

Dotaz na vsecky PULkarky - jake PUL mate a jste s nimi spokojene? Ja budu porizovat vetsi velikosti ted a urcite zustanu u HD, ale jeste neco k nim bych zkusila.
26. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dřív používal jen látkovky, něco s prefoldem od Bi a vlňáky. Ale je to holt balík a já jsme zvyklá na 1 čč do vlňáků. Jka se v noci začala otáčet, tak mi přišlo, že jí to zavazí (ještě neměla otáčení vymakané). Tak jsem začala dávat sem tam jednorázovku, až jsme u nich skončila úplně. Jenže teď v tom teple, je fakt celá zpocenáa hlavně pod tou plínou, to mi vadí.
26. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona teď obvykle prospí celou noc. To ji nepřebaluju. Dneska teda měla nějaké špatné spaní kolem půlnoci a pořád se budila. Tak jsem ji přebalila, protože byla počuraná trochu víc. A do rána už byla suchá. Jendu dobu měla období, kdy mívala pliunu ráno suchou,a le to bylo jen pár dní.
26. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reportáž o látkových plenách na TV Markíza http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/45954 - reportáž se nachází v tomto díle.
Odkaz hned putoval i na mé web stránky, protože mě reportáž potěšila.
26. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@animal Večer si to pustím na manželově notebooku i se zvukem :grinning: BTW ty máš web? Hoď adresu, neměla jsem tušení...
26. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no mám ho chviličku je to jenom pro začátek, protože jsem hledala nějaký e-shop zdarma (takže všudypřítomná reklama provozovatele na stránkách) ale zaplať Pán Bůh alespoň za něco. www.bibu.mypage.cz
26. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jo a na tvém NTB není repro? Si tam šoupni sluchadla ne - konektor na sluchátka tam být musí :grinning:
26. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@animal Já jsem teď na desktopu a mám tu nějakou pošramocenou zvukovku, takže sluchátka by mi moc nepomohly :grinning: A na notebooku mi zase všechno mluví hrozně potichu (mám takový ten pidi notebook).
26. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@animal
@ivuska.h Pridejte se do katalogu firem tu na konikovi :wink: http://www.modrykonik.cz/katalog/ - je to zadara :slight_smile:

@silente A neprovlhnou? Mam krom HD i BL a Kikko a ty Kikko provlhnou :angry:
26. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk já už tam jsem
26. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk - ne, neprovlhnou. Mám dvoje. Teď mě tedy u jedněch zlobily gumičky kolem nožek, tak jsem je mázla voskem na vlnu a jedeme dál :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Už jsem zkoušela před časem, ale nefungovalo mi to...
26. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Haha, jestli ti hrabe po roce tak počkej. Já jsem doma šestým rokem a další 3 mě čekají. Se mi z toho dělá šoufl. Co pak v tý práci budu po takových letech dělat??? Béééééé....Já se do práce už celkem těšila a teď se to jaksi odložilo nejmíň o další rok, no snad mi nehrábne úplně.
26. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Muzes to zkusit znovu a pokud by byl problem, mohla by ses obrati na Janocku? Ona sedi primo v centrale vedle programatoru, takze by jim rovnou rekla, ze je nejaky problem :wink:
26. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Hm, tak tentokrát pro změnu výpadek... Zřejmě někdo nechce, abych se registrovala :grinning:
26. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já hlavně nechápu, jestli si kvůli tomu musím zaregostrovat nový login nebo ne, protože ten formulář dole požadyje login, heslo a email, když dám svůj stávající login tak to řekne, že v loginu nesmí být tečka (ale zjevně může, když takový login používám, že). Když se pokusím zaregistrovat nový (firemní) login, tak mu zas vadí, že na ten mail už někdo používá. Navíc login anavy už někdo zaregistroval. Už mě to fakt nebaví.
26. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ano musíš mít nový jiný login a tečka tam být opravdu nesmí. Já uváděla podtržítko místo tečky.
26. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h patrne konkurence :grinning: Ale ted mi stranky lezou strasne pomalu. Nahlasim Janocce, ze te to nechce pustit :wink:
26. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Já mám Imse Vimse soft a 2x Imse vimse organic a jedny Thristies, spokojenost veliká se všema, nejvíc asi s organicama. Ty BB vypadají taky dobře, možná zkusím, až mi odroste z těchto :slight_smile:
26. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@animal To je teda fakt divné... Ovšem jiný mail nepoužívám, takže tím to pro mě asi končí.

@mmmk Už jsem jí napsala, dík.
26. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h mě to taky rozčilovalo zadávat všechno nové /jiné/ než moje přihlašovací údaje na MK. Zbytečně jsem se s tím babrala a vůbec, kdo si to všechno má pak pamatovat.
26. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk Weehugers nebo Thirsties (jednovel.)...
26. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@animal No já si nový mail nemíním zřizovat, nevidím smysl v tomto požadavku, takže v katalogu holt nebudu.
26. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana I tobě gratuluju k těhotenství. Ať je vše OK :slight_smile:

@baca Já mám taky pocit, že se musím vrátit do práce, jinak mi doma hrábne :sweat_smile: . Proto neplánuju spojit 2 mateřské dohromady. Ale co není může být, že :grinning: . Ale zatím jsme s manželem domluvení na větším věkovém rozdílu. A taky já mám pocit, že mimiško a 2,5 leté dítě bych fakt nezvládla.

Jo jo, Emiček je hodně. Já jsem chtěla na holčičku, ale manžel ne a v porodnici na pokoji se mnou byla maminka a měla holčičku Emičku.
26. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak já naštěstí mám jeden soukromý a jeden firemní, ale jsou to prostě divné podmínky.
26. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana No tak gratuluju :wink: Ja teda cekam teprve druhe, ale taky neplanovane a pokud to vyjde, deti budou od sebe rok, takze na zacatku byly taky spis rozpaky nez radost :sweat_smile:
26. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek