• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
na eplenke sú teda rýchlici, už mi aj odpísali, že platba došla OK a že dnes zrovna poslali balíčky, tak by tu mali byť tie lovíky zajtra, juchúúúú!!!! takže sa moc teším! akurát dúfam, že zvládnem nalanolínovať, nikdy som to nerobila, cheche!!! tak sa nehnevajte, ak tu zajtra budem volať o pomoc :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo:
Cuddlebuns: pěkné, štíhlé, krásně sedí. Já dovycpávám ještě bamboo hour, na ty nače maga čůrací nálože :grinning: .
Blueberry: já jsem spokojená, dlouho nám vydrží, zadeček je v suchu :wink:
13. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
misabeny a velikostně Blueberry, je štíhlounká jako Bum Geniusky nebo jako co?
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina: trošku širší. BG bych řekla, že jsou nejšíthlejší.
13. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
misabenny, dík :slight_smile: Já jsem s BG moc spokojená, tak tu Blueberry asi zatím zkoušet nebudu. Jen mě u Blueberry ještě lákají ty jejich svrchňáčky, ale ta cena :zipper_mouth:
13. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina: s BG jsem také moc spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Blueberry svchnáčky nevím, mám jen kapsovku :wink:
13. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vím, že jste IB probíraly už několikrát...ale já pořád nevím, co dělám špatně. Mám IB AIO, vel. M . Barunka má necelých 7 kg. Zapínáme tak, že má uprostřed jen jeden patentek volný.
Po hodině ji má pročůranou kolem nožiček. Jinak ji ničím nevycpávám, dokoupila jsem do ní jen mini vkládačku na patentky a je to pořád stejné. Jak to děláte, že vám vydrží 2-4 h?
Prosím poraďte, nechce se mi dávat pryč :frowning2:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, já mám IB SIO a ty bych řekla nasajou víc...vůbec mám pocit, že většinou tady máme SIO... :pensive:
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, to fakt nevim, s kilama jsme na tom stejne, se zapinanim zhruba taky, je to AIO a nikdy neprotekla :confused: Mame teda tlusty stehynka, tak mozna ty to drzi, coz je rada na houby, vim :unamused: No tak asi jedine jeste zkusit utahnout, my to mame docela dost, nekdy mam pocit, ze az moc, po 3 hod ma otlaceny spicky...
13. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady já mám aio i sio a aio dávám na dvě max., víc rozhodně ne, sio vydrží opravdu víc, ale mám raději aio, protože mi přijdou, že na dítko lépe sednou, v sio je na mě moc tlustá vrstva
13. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, nám IB-máme ale SIO, taky nějak obtíká, asi to bude fakt hubenýma nožičkama nebo co, protože utáhnutou jí má dost. Už dlouho jsem jí kvůli tomu nepoužila, ale chci to znovu po doma vyzkoušet, jestli není chyba ve mě :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte my látkujem full time od příchodu z porodnice teď má 18 měsíců a jsme asi týden přes den bez plenek ty máme jen na spaní a na cesty. Chtěla jsem se vás zeptat jak jste to řešili s praním. na pračku bych to sbírala několik dní a s hnuskama se mi teda začínat nechce. Prali jste to třeba s normálním prádlem nebo jak? Díky za rady :wink:
13. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vzhledem k tomu,že pak byly už jen počůraný,tak jsem pak prala s normálním prádlem nebo v ruce-tak na střídačku :wink:
13. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
endel, já když toho mám málo a je to jen počůraný, tak to hodím s normálním prádlem, ale dávám předpírku, aby se to před praním trochu promáchalo.
13. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, na tom týdnu rkp přivezte hlavně ty beca a manduky, jo? si je tampřijduvyzkoušet.
didy je sice naprostej látkovej bůh, ale mam furt ještě roupy s nějakým tím nosítkem :wink: :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 02:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri.-my budem mít beca,mamaja tam bude mít manducy:slight_smile:
tak vyzkoušíš oboje a uvidíte...Bude tam přes cleý týden výstava,kde jedno beco bude..(nejsem si ale jistá,jestli to budou holčiny-cizí-co tam budou výstavu hlídat umět..)
a od pátu do neděle tam budou přímo holky od nás na stánku a ty to umí stopro.
14. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...prosim prosim zkusene o radu...vcera jsem impregnovala vlnacky a vo, pres noc to nechala namoceny a ted rano to vytahla a vymackala. Je normalni, ze ty veci jsou ted takovy "lepivy"? Budou lepivy i po uschnuti? Asi jo, co? Sakrys, neco jsem zvrzala, ze bych tam toho lanolinu dala moc? Dala jsem tam jednu kavovou lzicku, 3lzicky samponu na vlnu a naredila to do 2litru lazne 30stupnů...nevite, kde jsem mohla udelat chybu? diiiiky
14. kvě 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jdu vyzkoušet Baby Lucy, tak jsem zvědaf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makoush, budou lepivý i po uschnutí, ale po pár použitích bude vše v pořádku
14. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka...diky..aha a neolepi to pak obleceni?
14. kvě 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme, mám svrchnáčky tots wrap, ten nový střih..ty jsou štíhlé..do BL jsem dala radši ještě jednu vkládačku navíc...no zadek teda má, ale furt jsem mu v poho přes to zapla bodýčko 9-12m :sweat_smile: :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jaké jsou tysvrchňáčky? Jako materiál a tak, byl by to střih i na čč?
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: hele, tys mi přece říkala, že ti vadí, že jsou umělé ne? :confused: to jsou ony :wink: ale ty lemy umělý nejsou, jen ten vršek, kterej se nedotýká kůže :wink: na čtverce by to podle mě šlo taky :wink:
14. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj, říkala, já to myslela obecně, že kromě těch IV jsou všechny takové umělé-tedy dle referencí :wink: , tyhle se mi líbí vzhledově, ale neviděla jsem je live, tak se právě ptám. A jaké jsi koupila ty druhé?
14. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to jsou oboje TV, akorát že jedny nemaj ty nohavičky takový, a prý by měly mín protýkat :wink: ale teda šustí to no..mi to přijde vtipný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makoush - jsem si toho ještě nevšimla, takže myslím, že ne
14. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, aha, no asi teda zůstanu u těch Organic a Thirsties. Teda ještě uvažuju o svrchnňákách SW a těch Blueberry, ale to asi až na další dítko, ty Blueberry jsou děsně drahý :confounded:
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak BL vydržely v poho tři hodiny, svrchnáčky zůstaly suché..takže jako domácí plínka je super :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mi právě přišly ty CuddleBuns který jsem včera ráno objednala. To byl fofr, Česká pošta tedy funguje :slight_smile:. Ještě jsme si je neoblékly, ale vypadají prostě výborně, až je to škoda do nich kadit :grinning: Na pohled to nej co teď máme, tak snad budu i takhle výborně fungovat
14. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmhm, cb - ty jsme ještě naživo neviděli... :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek