• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
holky, co říkáte na SWB? Já je zatim nezkoušela, ale od pohledu mi přijdou moc fajn, víc jak mešavice, který teda krásně vypadaj, ale vadí mi ten tuhej vnitřek, kterej je u SWB měkoučkej a vypadaj hubenější jak mešavice..jak moc sajou? Je třeba i vyplnit tu kapsu? :confused:
14. kvě 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám taky dotaz používáte někdo ty zavazovací Hemp Hour strap?? jsou dobré? a vkládáte dovnitř co? a jestli na ně můžu dávat svrchňáky od IV esli je to v pohodě.
bo naše mru je malý průtokáč :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, hoď link, které swb máš, já se v nich nějak ztrácím, k jedněm se nějak musí dokoupit střeva, další už je mají nebo co.
14. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: hodim, tyhle už střeva maj..ale můžeš je i dovycpat :wink:
14. kvě 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuji za vaše rady ohledne IB AIO :wink:
14. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: http://www.branakdetem.cz/obr/swaio.jpg teda jestli to poznáš z obrázku, je to AIO s možností dovycpání :wink:

raady: mně protekla jenom, když jsem tam dala navíc tu svrchní vkládačku, bylo to moc tlusté a udělala se tam někde díra..když jsem ji dala pryč, a nechala tam jenom to, co má být..tak mi to v poho vydrželo skoro 5h :wink:
14. kvě 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin, já jsem nějak mimo. Je tam přišitá jedna dlouhá vkládačka a pak se na ty červené patentky dá připnout ještě ta malinká bambusová. Já ať tam nechám jen tu dlouhou nebo připnu ještě minivkládačku, tak ji prostě máme za chvíli mokrou. Myslím, že je to právě v těch místech, kde jsou prošité kolem nožiček ty "kalhotky" .Jo a Barunka je drobek, ale zrovna stehýnka má pěkně tlusťoučká :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
SWB máme růžovky, jsou v pohodě, ale trochu ztrácí barvu (tedy trochu víc než bych chtěla), používám bambusový vkládačky CuddleFold skoro všude, kde je potřeba dovycpávat a ty teda sajou hodně.
14. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady my měli taky IB AIO ale neproteklo nám nic ani nenvlhlo-byla to naše první cestovací plínečka-4hodiny v pohodě a to mám pocit, že maru snad čůrá pořád neřád :grinning: a taky jsme si připínala ještě tu mini vložečku.
máme teď ty CT a ty mají 2 ty vložky a myslím, že vydrží ještě déle a hlavně líp sednou než ty IB-aspoň teda nám.
14. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
raddy: no já jsem právě tam dala navíc ještě tu se žlutejma patentama, bo mám ten set savý, kde je tahle vložka+prefold..a bylo tam toho už moc :wink: jinak Tygr je hubendíra..ale neproteklo to..

za to ted mu brutus protekla ta BL, mám i mokrý triko :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo: SWB by se měly prát jen na 40 stupnů, jinak mohou blednout. AIO také dovycpávám bambou hour.
14. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tam zatim strčim do SWB ten prefold z mešavice, nic jinýho zatim nemám :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je peru jen do 40, ale v ořechách, jestli to nebude tím. Jestli se můžu vnutit s malou radou, ze všech vkládaček a savek je CuddleFold jednoznačně nejlepší. Fakt saje hoooodněěěě, a to už jsme toho zkusily vážně dost :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, saje víc než Prefold od Baby Idea? :confused:
14. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit že jo, jak jsem ho zkusila, koupila jsem další tři :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je takovejch bambusovejch vrstev, že to naše pipka nepročůrá...ani za týden :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to je ta swb 2v1, jo? Já na ni taky měla zálusk :slight_smile: A já taky do všeho cpu prefold z mešavice, asi teď už ani žádné jiné kupovat nebudu, doufám, že se brzy odpleníme, tak až na další mimčo...
14. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jj, takhle vypadá teda fakt super, tak uvidíme :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak pak poreferuj, jsem zvědavá :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak jsem ho do nich dala..a jako boží, jsou ještě hubenější než mešavice, fakt jak s hnuskou..tak ještě uvidíme, jaká bude savost :confused:
14. kvě 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak s tím prefoldem by savost měla být super jako u mešavice.
14. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoc pomoc máte někdo ty Hemp Hour strap?? furt špekuluju co zítra na té bráně vzít :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já HHS nemám, ale prý jsou vhodné spíš na menší děti, co ti při tom zavazovaní nebudou zdrhat :grinning: Ale kdo je má je s nima myslím spokojenej :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka ja mám HHS a som nadmieru spokojná! dokonca uvažujem o kúpe ďalších kusov, mne to príde asi ako naj plienočka :slight_smile: dobre saje, dávam do nej vv a pohodička, tri hodinky to nasaje krásne, v noci aj viac hodín. Mám ju fakt rada, lebo je variabilná.
14. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jedny HHS doma a vůbec je neumím používat!! Jako zavázat jo, ale nevím čím to vycpat nebo jestli na to dávat svrchňáky.......spíš uvažuji, že je asi prodám
14. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko a jaké dáváš svrchní kalhotky? a nebo dáš jenom ty HHS a vv a víc už nic?
jesltli by na ně seděly dobře ty lovíky a nebo IV a mamča m plete ještě doma vlňáčky-což kdybych na ně dala tak by mi nic nerozvazovala:slight_smile:)
a já už mám trénink teď v mrskajícím se dítěti- ikdyž nelozí tak mi dokáže z plenek pořád utíkat :grinning:
14. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, dávam tie, čo sú zrovna po ruke :sweat_smile: IV organic, M sedí lepšie ako S, naťahovacie Disany, HD z PUL a aj z fleesu, proste všetky, čo mám :slight_smile: pretože ja to používam na cesty a aj na noc, do kočárku...
14. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: hmm, já mám dvě, použité asi dvakrát, a zatím jsou mi nesympatické, taky nevím, jak to uvázat, taky uvažuju o prodeji...

vlastně kdyby jste je někdo chtěl, napište :slight_smile:

A jinak holky, já zjišťuju, že mám plenek už dost a tak nemám o čem kecat, aby mne to nepokoušelo.. a tím, jak Juráš začal s příkrmama a změnila se konzistence hovňousů, už přicházím i na obyčejné rovné plínky :slight_smile:, tak mám pocit, že ani moc dalších nepotřebuju...
14. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tu swb máš M nebo L? :wink:
14. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss-já mám z Tebe takovou radost!!! :sunglasses: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek