• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
No fůůůůůůůůůůůůůůj, tady se mluví o červené řepě! Bléééé .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tu malá ode mě nedostane .... já ji fakt nemůžu ani cítit .... bych jí do jídla ještě něco mohla přihodit :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ivuško, jestli jsou to babydream eko, tak mám a dobrý, lepší než alany :wink:
1. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou víkend mimo s látkovkama :slight_smile: Mám z toho radost :slight_smile: Díky za rady.
1. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h teď jsem koukala na FB na tu novou pulkovu látku, ta je teda bezvadná! :wink:
1. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky nevíte, co je s plínkama Anavy? na Bráně nejsou ani na anavy.cz...... došly zásoby?
1. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek Dík za info!
1. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Na Bráně nevím proč nejsou, minulý týden jsem tam vezla něco málo, na eshopu se vůbec neobjevily, tak asi jsou jen na prodejnách. Na svůj eshop jsem předevčírem vkládala cca 60 kusů, něco tam ještě zbývá.

@suik To je taková specialitka, co se dělala na zakázku pro jednu skupinu amerických plenkařek, naštěstí jsem se tam nachomýtla včas :wink:
1. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a byla jsem dnes v továrně na úplety a snad jsem našla náhradu za biobavlněný velur, co z něj byly plenky na snapku. Je to taky biobavlněný velur, dokonce se mi zdá kvalitnější, než ten původní, i když má maličko nižší vlas. Takže plínky na snapku zase brzo budou.
1. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi děkuju, já právě čekám na ty na snapku, patentky jsem si neoblíbila. Já jsem pro SZ nebo snapku.
Ty sucháče ani neplánuješ asi že?
1. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu taky jsem byla driv pro suchace.. ted na em. vydrzi asi tak 3 minuty a plina je dole.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: teď potřebujeme nové PULky, máme hodně vlňáčků , tak se v PULkách nevyznám, které byste mi poradili? IV nebo Bummis?
1. zář 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu jestli z techhle dvou tak za nas bummis.. jinak ja preferuju pulky bbh.
1. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ahoj prosím tě pošli mi link na tvůj eshop. Pokud to teda nevadí. :slight_smile:
1. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Sucháč na normální plínky nedáváme, ale kdyby byl zájem, můžem klidně zkusit... Na nočních plenkách ale bude, kvůli snažší manipulaci potmě.

@ali13ali anavy.cz, snad se to smí sem napsat.
1. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no vidis a ja prave na noc volim pliny na snapku nebo cc sklad, protoze kdyz v noci prebaluju, tak ho ten suchac vzdycky trochu probudi :sweat_smile: Porad lituju, ze jsem prodila nocni pul se suchacek a ne s zvockama :rolling_eyes:
1. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah teda teď jsem trošku nepochopila tvou poslední větu:slight_smile:

@ivuska.h jsem si tady přečetla tvou otázku na eko plíny z rossmana a zrovna jsem dneska šla kupovat hnusky a zrovna byl po ruce víc rossman než DM, kam chodím normálně a tak už Ondra testuje přes noc první. Jsem taky zvědavá, zdají se být v poho, jen velikost je větší (se mi zdá), než u jiných plínek.
1. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste dotaz na tu zeleninu... Muzu dat repu i 5timesicnimu Martinkovi? Prej je desne zdrava... Ja uz ji dlouho nemela, naposled ve skolni jidelne a bylo to jedine, co jsem jedla, kdyz bylo rizoto, k tomu prave davali tu repu. To rizoto, to byl hnus, velebnosti, moje nocni mura doted. Dneska jsem si dala rizoto v restauraci a slo to, ale priste si zas dam testoviny, nejak ten odpor ve mne zustal...
Ty suchace, ja mam na suchac jen AIO IV a Pop in bamboo, protoze mi prislo u Dr jednodussi nez patentky, ale nevim... Ty patentky budou podle me lepsi, vetsi dite je tak snadno nerozepne, no a nejlepsi je stejne za nas snapka a pres to PULky na patentky...
1. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj a co je levnejsi, Alany nebo ten Rossmann? Mam teda jeste pulku baliku, tak to nemusim akutne resit, ale zajima me to... A daj se strcit do kompostu? Alany prej ne, ale jedna holka mi psala, ze je tam dava a za 6 tejdnu ani stopa po Alane, tak jak to je? Ja dala u tchyne do komposteru jednu a cekam :wink:
1. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd snapka a pulky u naseho vetsiho ditete jsou opet neprakticke, bo se nenecha prebalit.. stezi dam na ni jednu vrstvu a davat pres to jeste pulky, to by byl boj.. :grinning:
doma jedeme vv a natahovaci vlnaky a venky AIO
repu si myslim ze muzou hnedle.
1. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: to mně zajímá s tou vv já ji zatím dávám jen do PUL, jak ji dáváš do vlnáků? Já mám vlnáků hafo, ale s vv jsem ještě nezkoušela.
sucháče v noci neřeším, nám vydrží jedna celou noc, malý není moc učuraný, ani přes den ani v noci. Do něho dostat vodu to je boj, jen tak usrkává ať mu dám cokoliv.
1. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezita ted nam to vyhovuje takhle a pak holt bude nutny novy nakup :grinning:
1. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj nojo, kdyz me jdou rychleji myslenky, nez pisu a pak se mi prehazeji pismenka :grinning: No jakoze lituju, ze kdyz jsem porizovala nocni PULky, tak jsem koupila na suchac a ne na cvocky :slight_smile:
@jasekd jj repa je super zdrava a sladoucka, takze vetsinou mimcum chutna. Ja osobne bych asi pockala aspon mesic.
@terezita tak to u nas se prave konecne prestava u prebalovani mrskat, posledni 2mesice to byl boj a krik u kazdeho prebalovani (navic s BKM to byla legracni kombinace), ale ted uz zjistil,ze stejne vyhraju, tak v klidu lezi, dokud nedam plinku a pak ho honim po pokoji s teplakama v ruce :grinning:
1. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
PULky a AIO... Tak u nás teda vedou sucháče... Než zapatentkuju, není koho přebalovat, dítě je fuč... :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu dam ji tam poskladanou na tretiny tak, ze ten tlusty prostredek je naskladany uprostred - cura dolu. no a na to natahnu vlnacky. mam to jako rychlou variantu, bo si uz sem tam rika na nocnik, tak abychom to rychle sundali :grinning:

@sussanah zavidim!
1. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd já už nevím, kolik stály alany, ale tyto babydream stojí 229kč...myslím, že to je podobná cena, že?

@sussanah už to chápu teda...je fakt, že sucháč je hodně hlučnej, takže na noční přebalování docela na prd :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsme na tom stejně, přebalování je někdy nadlidský úkol, vymýšlet stále nové zajímavé věci do ruček - indulona vede, ocucávání mu zabere čas potřebný akorát tak na nasazení, zasponkování či zapnutí a to už je většinou na 4 a leze pryč ufff.
1. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se jmenujou ty rosmanový pleny? já ho mám blízko, DM celkem daleko. Máte někdo zkušenost s Wionama a Delorama? Koukala jsem že wiony by do bioodpadu jít neměly, ale delory se tváří jako že jo.
1. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj takže babydream?
1. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik jojo, babydream a obal mají taky tak zelenej jako alany, takže se nemůže člověk splést:slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vařím taky na týden (jdu na trh a nakoupím a uvařím), maso dávám tak ob den (králík, telecí, hovězí, krůta, jehněčí, kuře málo kvůli alergii na vejce, co možná máme), mrazím do Via Avenťackých kelímků (ale ty větší! Ty malé nám stačily sotva na začátku, popř na sváču), vařím, co zdovna seženu, ze skleniček pro tento věk můžem cca 2 druhy, takže ty kupujem na cesty apod.
1. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek