• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
ale ted jedeme v popolinkách a v těch BB rainbow a jsem moc spokojená a malá teda taky - moc nemažeme a jsme bez opruzenin tak jsem moc ráda, :slight_smile:

7. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na noc občas dostává papírovku nebo, když jedu někam na dýl tak beru papír kvůli místu, ale snad se nám podaří papíráky vynechat úlněně až doděláme balík :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri TAk 30ks vícegramážních by mohlo stačit při praní od den (osobně bych si nakombinovala i nějaké Kikko bambusové, je z nich sice obdelník a hůř se skládá novosklad, ale krásně sajou). Na noc jsme dávali taky novosklad s BI vkládačkou, nebo z těch Kikko bambus by taky tu půl noc vydržel. Taky bych počítala cca 10ks za den (mívali jsme cca 6ks za den + 1-2 za noc). Flísáčky vřele doporučuju... :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska Co jsou zač ty jednovelikostní AIO?
7. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h @erinka83 Dokud byla vaječina, dávala jsem vlnu jen s dobrou kalhotkovkou, která mi to udržela (nepočítám extra dávky, které by nedala žádná plena, prostě standard). Do té doby PUL nebo flís... Pokaděné čerstvě nalanolínované vlňáky mě děsí ještě dnes :grinning:
7. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no to jsou právě ty BB rainbow - koupila jsem je fungl nové na MMB, když jsem byla těhu , ale už je nikde nemůžu sehnat a jsem s nima opravdu moc spokojená a zatím nám nikdy neprotekly ani, když byla malá durch pokakaná řídkým. sehnala jsem jich posledních 7 kousků a u každé byly dvě vkládačky je to jako kapsovka :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h to bych řekla, že jsou jen svrchňáky popolini u berusverus a pod tím ta biobavlna...nevím. Už se klepu na ty prefoldyyy:slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h @beruskaveruska aha tak tohle provedení teda neznám a nikdy jsem neviděla :astonished:
7. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska Jo aha, tak v tom případě jsem asi nedešifrovala správně to BB, myslela jsem, že to je BlueBerry, ale ty se nedělají se zapínáním vpředu, pokud vím, tak mě to zmátlo... Jak je teda prosímtě název v plné verzi? :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj popolinky mám taky jednovelikostní kapsovky a je v nich taková ta dlouhatánská vkládačka já se v těch názvech furt nevyznám :grinning: , ale hlavně jsem si doma vkládačky našila takže dávám i ty domo.

@ivuska.h já ti nafotím tu plenku jo. a název je tam jen to rainbow BB
7. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 7 kousků a od té paní jsem všechny koupila za 1.010,- Kč a jsou lepší než popoliny ty nám dělaj takovou bouly na zadečku
7. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska Ahá, tak to je fakt něco úplně jiného, nikdy jsem o tom neslyšela... Ale vypadá fakt hezky!
7. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych uměla na tom ebay nakupovat tak si je objednám -
7. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska Aha, tak jsem zjistila, že to je vpodstatě jen jiný název pro ty Coolababy, co je proslavila jedna naše prodejkyně :grinning:
7. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h aha a vy s nima máte špatnou zkušenost??? já opravdu né jsem moc spokojená
7. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska Ne, to ne, to byla jen taková aférka, že na to paní šila své cedulky a prodávala jako svůj výrobek. Jinak co vím z amerických diskuzí, tak všechny tady ty čínské "no-name" plínky jsou ucházející, jen třeba občas praskají nebo se vytahují gumičky.
7. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska ahoj a co máš za problém s nákupem na ebay ? Nemáš Pay Pal kartu? Já si myslím, že manžel tu kartu má a pokud né on tak jí má určitě můj táta. Ty plenky vypadají dobře a uvažovala jsem, že bych jednu objednala a otestovala tak pokud chceš tak bych to mohla objednat na sebe a tobě bych je pak poslala poštou. :slight_smile:
7. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ali13ali PayPal můžeš používat s libovolnou kartou, pokud teda není blokovaná pro internetové transakce...
7. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska čau tak ty vypadají fakt moc hezky
7. zář 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h nevím jak to funguje ale manžel mi to vysvětloval tak, že Pay Pal karta je vlastně bezpečnostní systém kdy on vloží na kartu konkrétní částku a prodejce si tím pádem může vybrat jen dohodnutou částku a není to nijak propojené na účet, takže se ti nikdo nedostane k penízkům. :grinning:
7. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo dnes jsem dostala od kamarádky jednu tvojí plenku na odzkoušení. Tak až budu mít na kom zkoušet tak dám vědět jak jsme spokojení. Zatím se tu mazlím jen s tou plenkou. :slight_smile:
7. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ali13ali ja na PayPal zadala svou obyč Visa electron od spořky (můžeš opravdu jakoukoli, jak píše Ivuska, kromě blokovane pro platby na internetu), nejdřív ji tzv.verifikují, tj.odečtou asi 50Kč, když to je OK, můžeš platit i větší částky. Je to úplně v pohodě, zadávala jsem kdysi kvůli svatebním šatům a funguje pořád (tedy trochu vopruz byla změna jména a karty, musela jsem udělat nový účet...)
7. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ali13ali Tak to není úplně pravda... Jsou dva způsoby placení PayPalem -- přímo z karty a "balance", což je ta verze, kterou ty popisuješ. V každém případě ten obchodník nikdy nedostane do ruky tvoje číslo karty atd., to jde všechno přes PayPal. Ten systém s "balance" funguje tak, že si na PayPal převedeš nějaké peníze a pak platíš z nich, nebo přímo přes kartu -- PayPal ti tu částu strhne z karty. Číslo účtu jako takové se nijak zneužít nedá, jedině číslo karty.
7. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h
@zlatouch

Holky souhlas, souhlas - už jsem dostala sprďana i od manžela říkal že je to přesně tak jak píše ivuška. Asi jsem nedávala úplně pozor, když mi to vysvětloval :grinning: Já se bez mučení přiznávám, že jsem počítačový a technický antitalent. :slight_smile:
7. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ali13ali ale ale, která mamina se zbavila mojí plenky? (to měl být vtip)
7. zář 2010 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi VV od Popoliny - starý a nový typ? Máte někdo zkušenost?
7. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaine čau já teda mám vv popoliny v tý nejmenší velikosti kupovaný před necelými 2 roky, netušila jsem, že je nějaký nový typ
7. zář 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek