• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
hanko, také má HHS. Mám ji spíše jako záložní, ale není špatná. Dávám do ní většinou vv. Pomáhám si při instalaci snapkou. Ty dvě uši naproti sobě+ vv přichytím a pak teprve překryju a zavážu. Nerozleze se a pěkně utáhne. Dávám přes ní nejčastěji kalhotky HD nebo vlňáčky. Taky jsem vlastně zkoušela dát dovnitř VO a pak už tedy bez svrchňáčků. Ale Barča si ji pořád rozvazovala nebo žužlala ty šňůrky. :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych jí taky klíďo prodala, takže pokud bude mít někdo zájem, tak IP (mám fialovou).
Mě zase malý vyrůstá ze všech malých Skových kalhotovek, tak přemýšlím čím doplnit výbavu. Asi pořídím několik bambusek BL.
14. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubi: m :wink: z L by mi asi odplaval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Díky, já asi půjdu do L, mám ráda plenku vyšší, k pupíku. Oměřovala jsem to podle AM, tu mám taky L.
14. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to bylo porád řečí, jak jsou AM obrovské a synáčkovi už z Mka kouká kousek zadečku:slight_smile:. Nechtěl by někdo vyměnit L za M, popř. odkoupit Mka? Mám barvy Dew (tyrkysová), Sunshine (žlutá) a Frog (zelená).
14. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám taková blbý dotaz ohledně kapsovek. Chápu, že se do kapsovky vloží nějaká savá vrstva - ale není mi jasné, jestli po použití se vyndá ta savá vložka, do pleny se dá jiná a kapsovka se používá dál (a po jaké době se teda pere?) nebo po počůrání se pere hned celá?
14. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko, pere se celá.
14. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani díky. Ad AM - malá je Tobíkovi? Kolik má kg? Uvažuju o ní, ale máme 7kg.
14. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi má už 9 kg a je děsně macatej:slight_smile:. To M mu je a ještě chvilku asi bude, ale L by mu prostě bylo pohodlnější.
14. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je macíček :slight_smile: je vidět, že mu chutná. Já bych brala tu DEW. Kdyžtak napiš do IP.
14. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky HHS, a tradičně cpu tam CuddleFold a přes vlňáčky a drží,me dobře. Ale jinak to moje úplně oblíbená plenka není, spíše nouzovka
14. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jak dopadla ta SWB???
14. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko toz skoda, taky by se mi libila. Ale synator ma pres 8 kg, tak to by mu asi to Mko na dlouho nebylo..
14. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkad: ja teda kapsovky pouzivam na ven a kdyz nekde prebaluju a je pocurana, tak vymenim jen vnitrek a pouziju znova - ten flis co oddeluje vnitrni kapsu (mam growhour, MMT a drybees) je vetsinou jen lehce navlhlej
14. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinto nebudes mit na brane tyhle krasny novy body od engela??? :sunglasses:
http://www.vlneneoblecky.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=729033
14. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a lus, kdyby jo, nesehnala bys k tomu i ty fešný teplajzny nebo polodupačky s vysokým pasem, či co to tam je vedle toho bodýna? :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k OT:
jak sedí velikostně tohle?
http://www.vlneneoblecky.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=424800

jsem vel. 38, vim, že se berou větší velikosti, ale asi bych to chtěla spíš trochu na tělo.... co vzít?
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: blbě..ale proto, že jsem byla nedočkavá a nevyprala jsem je, takže to nesálo :sweat_smile: :sweat_smile: takže zítra bude pokus číslo 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bodíčka tam máme:slight_smile: a dokonce skladem.
kalhoty s vysokým pasem mohu se zkusit zeptat,ale trvalo by to nejspíš děsně dlouho, to už by Eli dávno vyrostl:slight_smile:
mám kaylu pod postelí,s etam zakutálela:slight_smile::slight_smile: valím pro ni
15. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to je jasný a ještě až to bude vypraný tak desetkrát, tak to teprve bude sát pořádně :sunglasses:
15. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni,chtěla jsem se zeptat,koupila jsem si v ikei fleec.deku a nevím jak ji nastříhat a jak pak vkládat do plínek,že pry dobře saje a je dobrá místo vložného obdélniku???děkuji
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
puci, deka je místo separaček, nesaje vůbec, udržuje to zadeček mimča v suchu, dává se jako poslední vrstva-přímo mimču na dupku, pod to plínka a pak svrchňáčky. Já ji nastříhala asi ve velikosti poskládané plínky, aby jí to celou pokrylo, takové obdelníky.
15. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte někdo zkušenosti s bambuskami Bambinex?? Jsou lepší x horší než Baby lucy?
15. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci-vypadají hlavně strašně malinkatý..řekla bych,že baby lucy budou lepší
15. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, díky. Mě právě kámoška řekla, že jsou takový vyšší (střihově). Možná teda zkusím jednu na zkoušku a asi pořídím ty BL...
15. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám v plánu používat látkové plínky, nejvíc mě zaujaly Bambino Mio..jen by mě zajímalo jak vypadají ty jejich vícevrstvé plínky, jak se skládají a tak? Nebo už jsou složené?
15. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..ty plínky děsně dlouho schnou, mně teda déle, než uvádí výrobce :confounded: to mě trošku sejří :sweat_smile: já už nejedu v čč, jelikož jsem začla pozdě..takže mám bud AIO nebo kalhotkový..a to je teda morda docela s tim schnutím :confounded:
15. kvě 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat, jaké plínky používáte (používaly jste) na noc pro novošky? Čč asi těžko nebo jo?
15. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss- základem je mít dostatek plínek,aby se snemusela se shcnutím stresovat..já je pověsím a pak někdy za den,dva,podle toho,kdy mám čas a chut,je jdu sesbírat..

Aneg- doporučuji bambino mio moc nebrat.jsou zbytečně drahé. Můžeš koupit vícevsrtvé pleny třeba popolini.zkus mrknout víc na tuto diskuzi,na různý weby,informace..ze začátku se ti to bdue zdát složitý,ale do toho se dostaneš:slight_smile:a je lepší nakoupit více značke než jendu do narození po nočník a pak nebýt spokojená a zbytečně se na to vykašlat...Dobrý plínky předpoklad lásky k látkování:slight_smile::slight_smile:
Viděla jsi například krásný Itti bitti??:slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, novsci curaj maly davky a zaroven casto kakaj, takze cc s klidem na noc i na den :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek