• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@schnek ahoj, jo jsou to ony a já jsem je teď koupila poprvé a už je kupovat asi nebudu. Mohl to být jeden špatný balík, ale nám se to ještě nikdy u žádných hnusek nestalo...trhají se nám z toho uši, takže malý stojí ráno v postýlce a plínka na něm drží jen na jedné nožičce a druhá polovina visí až po kolena. Ale na malé miminko budou teda asi v pohodě. On náš Ondra se hodně přetáčí v noci a přemisťuje se po postýlce, taky čůrá velkou dávku, takže je to nápor. Malé mimi toto s plínou určo neudělá. Ale jak říkám, u jiných plenek v pohodě, takže my už je kupovat nebudem:frowning2:
11. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj dík. Tohle mi teď dělaly Alany :rolling_eyes: jsem chtěla posunout ucho a místo rozepnutí se urvalo nebo se serval ten příchytávací pruh na plíně :angry:
11. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se dneska zhrozila, opruzeniny jsem neměli ani nepamatuji, a ráno (v noci jedem teď v hnuskách) prcku tak červenou děs, je fakt že byla posraná až za ušima málem ale byla v tom maxi 30 minut víc určitě ne, no děsné to má, mažeme, větráme. vůbec nevím z čeho, ani nové jídlo ani pití ani hnuska jiná než xx nocí, ani nový prášek ach jo.
11. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Nebyly a ani zatím nebudou, uvízli jsme v Liberci s pokaženým autem a kdoví, kdy dojde díl na opravu :(
11. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika neměli jste něco novýho k jídlu? taky to může být zubama, nachlazením, atp.
11. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h pohoda, já jen, jestli jsem to neprospala :wink: Tak ať jste brzy opravení a odvíznutí:slight_smile:
11. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že ne, a zuby teď žádné na obzoru nejsou, a ostatní co už máme byly v pohodě. no je fakt že nemocná jsem já, malá to snad zatím nechytne, tváří se zdravě :slight_smile:
11. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás byl chlap aktivní vypral vlnáčky v pračce takže mám z vlnáčků na gabču vlnáčky na panenku :frowning2:
11. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka3 :frowning2: :grinning: ti chlapi, mně naposledy udělal manža ze svých ponožek v sušičce v práci při testování ponožky na panenku :grinning:
ale někde na netu jsem četla jakýsi postup na záchranu zničené vlny, pokud někde najdu zkusím dát odkaz, nebo nevíte některá
11. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika to by mě zajímalo, ale pokud je mi známo, když se vlna srazí/zpstnatí, nepomůže jí nic.
Jako záchranu vidím, pokud se to nedá jinak použít, v tom to dodělat - vyprat na 90 a použít jako plsť, je to pěkný materiál na tvoření. Já nedávno lozila po sekáčích a hledala vlněný svetry a vyráběla si z nich plsť a šila z toho různý ptákoviny :grinning:

ale zamrzí to, když je to nechtěně :frowning2:
12. zář 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka3 Zkus ty vlňáky žehlit přes mokrou plínku ( utěrku atp.) a natahovat. Takhle jsem si zvětšovala svetr a trochu to pomohlo. :wink: Ať se ti to podaří!!! :slight_smile:
12. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
na sražené vlněné věci: ocet s vodou 1:2, do toho tu sraženou věc, přivést k varu, pak vytáhnout, lehce vyždímat a vytáhnout do původního tvaru a nechat uschnout naležato - mám vyzkoušené, funguje to :wink:
12. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčinky, tak něco nového v plenění? :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak doporučuji článek v Betynce 09/2010 - str.54 - Přebalujeme. Normálně jsem zírala. Je to napsané jako by bylo divné mít hnusky ... :sweat_smile: Já snad poprvé napíšu do časopisu :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po týdnu na horách :dizzy_face: Byl to náš první delší výlet s látkovkama. Teda byla jsem sračka, takže jsem si sebou nabalila i balík hnusek :zipper_mouth: :sweat_smile: Ale taky velkou část mé látkové výbavy...a super, hnusky jsme přivezli domů celé :sunglasses: Bylo chladněji, takže jsme topili krbem, plínky schly jedna báseň. Původně jsem myslela, že to co dva dny přemáchnu, ale nakonec jsem točila snad jen deset plínek, bomba, jsem moc ráda, že to takhle šlo a nemuseli jsme zamořit celou jednu popelnici, co tam měli, hnuskama...
Máme dva zuby a průjem a opruzenou dupku k tomu :frowning2: Kačenka je poprvé v životě opruzená :frowning2: Denča to tak mívala taky, když rosty zuby, tak byla opruzená, jinak nikdy, chjo, snad se toho brzy zbavíme.
12. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 - šikulka! Já teď látkovala týden v lázních, byly jsme za manželem. A pohodička! :dizzy_face:
12. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to si tam někde prostě natáhnete šňůry nebo jak?
13. zář 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 - na dovolených šňůry a sušáky, v lázních jsem plně využila žebříkový radiátor v koupelně :grinning:
13. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Já měla v plánu případně natáhnout šňůru, ale měli tam normální sušák, takže no problem :sunglasses: A hrubší bambusové vkládačky jsem plácla přímo na ty krbovky, takže to bylo suché během chvilky :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po 10 dnech v nemocnici (tvrdlo mi bříško) mě ještě pustili domů a já jsem se mohla potěšit z přišlých látkovek. Dle vašich rad jsem objednala : 2xbamboo extra, 10x čč kikolux, 2xCB originál, 1xCB velur, 3xCB bambus, 2xminky bambus, 1x vlňáčky Wol, 2xpul IV a 2x HD pstelka bio. Dobře se mi nakupovalo na -www.latkove pleny.cz krásné vzory, příjemná komunikace, bleskové dodání Jsem nadšená . Už aby se chtělo Emičce ven.Ale protože jsem oba raubíře přenášela hned tak to nebude. O víkend jsem prala jak o život. Jdu se dál mazlit a přerovnávat :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
13. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl - tak hlavně, že jsi ready a plenky tak moc potěšily :slight_smile: Opatruj se!
13. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 já si taky na dovču koupila hnusky(Alany) a též jsme je přivezli celé dom :grinning: a opruzenej byl prcek jen při zubech a jednou po Nurofenu :confused:
@silente jj v Betynce mě občas příjemně překvapí že docela propagujou látkovky :wink: :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Po Nurofenu? :confused: Ten jsem jí teď párkrát davála taky :confused:

Betynku jsem nečetla, ale kouknu.
13. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 jj po Nurofenu a kamarádce se to stalo taky :confused:
13. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky cérky,
leží mi tu jedny modré natahovací Disany vel 74/80... Kdyby byl zájem...
Více tu: http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/b8fe/vlnene-svrchni-kalhotky-disana-74-80-a-86-92/
13. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Betynku mám předplacenou, dost mi sedí, i kvůli tomu, že píše často o látkovkách, bio a pod. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Jáchymovi se udělala na stehýnkách přibližně v oblasti nohaviček od svrchňáků kvasinková vyrážka (suchá, červená, smrdí :sweat_smile: )- kvasinkám hodně svědčí vlhko, tak váhám, jestli by neměl být do zahojení v hnuskách- aspoň na noc- přes den ho můžu hodně často přebalovat.
Nemáte s kvasin. vyrážkami zkušenost+jak reagují na látkování vers. hnusky?
A ještě- kvasinky 60stupňové praní zahubí?
Díky :wink:
13. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj taky mám ráda Betynku :wink: občas si koupím i něco jiného(maminka,miminko)ale to není ono :confounded: :grinning:
13. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek