• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@katka82 já taky, aby mi něco neuteklo, ale Betynka to vyhrává :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka přesně :wink: :grinning:

@kvakulka jej tak s tím žádnou zkušenost bohudík(bohužel) nemám :confused: a tak neporadím :sweat_smile:
13. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka - jj, taky ji mám předplacenou. Když jsem byla těhu, manžel mi to dal jako dárek k Vánocům :dizzy_face:
13. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakulka - tak to netuším ......
13. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakulka - co zkusit tohle: http://www.docsimon.cz/zbozi/ajatin-plus-roztok-1-s-mechanickym-rozprasovacem-1000ml
udělat z toho lázeň, namočit plínuše na nějakou dobu (nevím, přes noc ...) a pak normálně vyprat.
13. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky čo máte menšie detičky, dávali ste sem pred časom ako balíte naširoko, bola to vv upevnená snapkami? prosím nenašla by sa tá fotka s inštruktážou? ďakujem Veronika
13. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem chtěla do betynky nakouknout v obchodě, ale je zase s časákem navíc, takže je zabalená :unamused: Tak nic. Taky mám doma asi ročník betynky, ale te´d to nestíhám číst, ještě mám nedočtenou srpnovou.
13. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
poraďte - Jonášek má dva roky. Přes den chodí na záchod, ale v noci se mu stane občas nehoda. Jelikoš jsem byla neználek vyrostl na papírovkách a dostává je zatím i na noc. Neexistuje pro takové dorostence nějaká látkovka na noc?
13. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitavl - napadá mě toto http://www.branakdetem.cz/lotties-odvykaci-plenkove-kalhotky.htm
nebo toto http://www.branakdetem.cz/treninkove-kalhotky-imse-fox.htm
ale je to dost korunek ....
Jestli ho ta nehoda ale vždy vzbudí, nebylo by marné toto:
http://www.branakdetem.cz/treninkove-bavlnene-kalhotky-bundle-vel.m.htm + dovnitř vkládačku
13. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente ale ja som mala podla tej fotky pocit, že je to dajako inak upevnené:slight_smile:)) to si sem dávala tú fotku Ty? a dáva sa tá vačšia veľkosť vv na čč? a potom už bez vrchnákov?
13. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak - já jsem semka ty fotky nikdy nedávala :confused: Každopádně bych složila čč na osminy, pak hezky vv složenou jako kalhotky a navrch určo ještě něco, jinak Ti to provlhne :wink:
13. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak - u ročního prcka spíš vv vel.2 :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente Nejvíc se mi líbí ty první, ale je to víc peněz. Musím zvážit jestli se ještě vyplatí nebo to doklepem na papírovkách. Ema už se bude mít líp :slight_smile:
13. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitavl - právě, 400 je cu fíl :unamused: Asi doklepat a připravit pro Emušku :wink:
13. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente Už to tak vidím. Teď jsem se vydala z peněz za počáteční balík látkovek (porodné v čudu). Koukala jsem na foto soutěž a tvá fotka je prostě nejhezčí. Už tam máš od nás hlas. :wink:
13. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente to nie je pre moju dcéru ale pre 3 týždňové mimčo:slight_smile:)) hmm tak neviem kto sem tú fotku dával, myslela som že Ty keď si reagovala....
tá vv bola na tej fotke navrchu ale tak možno ešte na to dávala dotyčná aj vrchnáky aj keď si to neviem predstaviť... rovnako si neviem predstaviť kolko vrstiev prečúra také mesačné bábo keďže nelátkujeme od narodenia...

tak nič možno sa ešte tá holka ozve čo tú fotku v tej vv sem dávala.... prišlo mi to dosť dobré na balenie na široko taká vychytávka....
13. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitavl - jééé, moc moc moc děkujeme! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakulka - teď jsme taky léčili kvasinky, jela jsem na papíru pampers sensitive, plíny jsem všechny preventivně vyprala na 90 a ty o to přežijou jsem i přežehlila...
Hodně nám pomohl Imazol...
13. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak - na vv musíš dát svrchňáky vždy, nenecháš-li prcka jen tak ležet na nepropustné vrstvě, je to prostě také jen látka. A měsíční mimi pročůrá vše :grinning: Ale kdo sem tu fotku dal nevím :pensive:
13. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente jasne že na vv musím dať vrchnáky, ale keď bude pod tou vv jedna alebo 2 čč , tak som myslela že také malé mimi to možno tak ľahko neprečúra:slight_smile:)) ale tak to je fuk, ide o to široké balenie, je možné že na tej fotke to bolo tak že mimčo malo plienku na nej vrchnáky a na nich ešte tú vv aby držala nožičky od seba.....
13. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
13. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak mám pocit, že tu fotku sem dávala @katarina82
dělala šroký balení na oblečení rovnou plínkou pomocí snapky....
13. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladida.l Díkec- doktorka mi taky doporučila Imazol- je tam stejná účinná látka jako v Canestenu, což je masť, která mě už dostala z nejedné kvasinkové lapálie.
Pořídila jsem tedy na dobu nezbytně nutnou hnusky, chjoooo- stejně mi ale připadá, že je teď na dupce nějak háklivější- když byl malinkej, tak neexistovalo opruzení, nikdy jsem ho ani preventivně ničím nemazala- teď stačí nechat trošku přes čas v mokřejší plíně a začíná, chlapec, růžovět :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakulka to my sme na noc dopadli tak že možeme látkovať len v kapsovke BG, t.j. malá musí mať sucho všade, ak som dala nohavičkovú plienku hoc aj so stay dry vkladkou, stačilo ak bola plienka viac mokrá na bedrách ako je zapínanie alebo u gumičky okolo nožičky a zaparenina, noc čo noc, najlepšie na tom bolo to že tie zapareniny jej nabiehali tak do 3 hod. od prebudenia, ráno som ju rozbalila pokožka o.k. a za 3 hoďky červené flaky tam kde bola plenka najviac premočená priamo v kontakte s pokožkou....
len teda neviem dokedy to s tými kapsovkami utiahneme lebo zaset tak moc sa toho do tej kapsy nezmestí a prefold býva ráno totál nacucaný občas trochu bokom prevlhne...
13. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Swaddlebees a Blueberry mají slevy :grinning:
http://www.swaddlebees.com/Clearance
14. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakulka jj taky mi přijde že je teď prcek větší cíťa :confused: a Canesten je úplně bomba mast už mi taky zabral kolikrát :dizzy_face:
@silente kde je jaká soutěž??? :confused:
14. zář 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
14. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente tak hotovo :wink: máš náš hlas :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka82 - moc děkujeme! :slight_smile:
14. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek