• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Tak zítra konečně budou prefoldy na eshopu, už je mám doma, nafocené a všechno, ale ještě musím nafotit skládání.
14. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a sakryš, to bude boj, já bych je chtěla!!! Ale nemůžu sedět na netu celý den :grinning:
15. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 koukala jsem, že prefoldy už jsou... já číhám na vlňáčky
15. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ale nejdou ještě koupit :frowning2: teď jdu pryč a pak už určitě nebudou :grinning:
15. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 aha, tak to jsem nezkoušela :confused:
15. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Teď jsem dofotila fotky, ještě je upravím a pak teprve vložím a dám prefoldy do prodeje, takže času dost :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h radši počkej, až @erinka83 napíše, že už je zpátky :wink: :wink:
15. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h co jsou prefoldy? včera jsem si u vás objednala další plenečku, tak už se na ní těšíme :wink:
15. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Tak už tam jsou :wink:
15. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Vícevrstvé plenky.
15. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to stihla :grinning:
15. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak sjem právě odolala vaší mánii na prefoldy, protože mám doma 4 od BI a asi mi to stačí. Spíš by mě zajímalo, jestli pořídit na novoška flísáky. Na Báru jsem je neměla. Je to prodyšnější než pulky?
15. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Já pořídila flísáčky až teď a jsem spokojená, i když mám trochu problém napasovat to pěkně na plínu :sweat_smile: proto bych radši natahovací... Ale na další mimi je mám určitě v plánu hnedka od mala... já prodyšnost měřila tak, že jsem přes ně zkoušela dýchat :grinning: a přes PUL se mi to teda nepodařilo :confused:
15. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca já na Víťu taky neměla, ale na případné druhé je určitě chci :slight_smile: ...není nad radu z vlastní zkušenosti, že :wink:
15. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nehřeje to? Mysím víc, než by mělo. I když tato otázka mi zavání větou: A není jí v těch vlňákách vedro? :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca taky jsem neměla na malou jak byla malinká ale chci je teď na zkoušku a příště určitě na malé mimi budou od počátku, neb pul nám nesedí.
15. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca neeee :slight_smile: Mám od Ivušky, tak nevím, jak vypadají jiné, ale jsou hrozně příjemné, na noc jsem ještě nezkoušela, ale přes den v nich 3 hodiny s kalhotovkou byla a v pohodě...Teďka v nich spí, tak uvidíme :grinning:
15. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca tuhle otázku taky miluju :grinning:
15. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže flísáky jsou lepší než pulky, ale hroší než vlna. Tím pádem asi jendy pořídíme a uvídíme. Ty natahovací mají nějakou značku? Ivuška má jen jednovelikostní?
A jinak - používala jsem teď jako ouzovku čudl vlňáky aa si se mi brzo vyrve druk, protože je hoooodně v kraji a ten kraj se prostě trochu páře (jak je to overlockované) a tak už ten druk kousek vylízá ven. To fakt naštve. Další velké mínus k těmto vlňákům.
15. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h díky moc. a jak se to používá? mrknu k tobě na stránky, třeba to z toho pochopím...
15. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca hroší, to je krásnej překlep :grinning:
15. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt se omlouvám za ty překlepy, vidím, že jich tam je požehnaně :angry:
15. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca taky mam jedny cuddle vlňáčky (z druhé ruky) a taky se pářou :confounded: jak jsou tak našítí ty "křidýlka" na zapínání tak v tom švu :unamused: jinak jedny flísáčky zrovna prodávám :wink: : http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/1pmk/prodam-doma-site-fleesacky/
15. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Na webu je to popsané (snad srozumitelně), i nafocené.
15. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Já měla flísáčky taky až pozdějic (okolo 3m) a super, na druhé chci hned :slight_smile: (Měla jsem od Ivušky natahovací) a lákají mě i ty patentkové...

@ivuska.h Ivi, já to nejspíš nestihnu se zastavit před dovčou (chystáme ještě akci na víkend), tak bych to viděla až se vrátíte z dovči, neva? A VO klidně vyzkouším, i když teď už tolik nedáváme zavazovačky (nějak to nandávání trvá :grinning: ), ale co bych pro tebe neudělala :wink:
15. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jojo díky. už jsem to omrkla! :wink:
15. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Nevadí... A na ten VO se klidně může obětovat někdo jiný, tož chce někdo testovat vlněný obdélník z nové vlny napletené v ČR? Surovina je dokonce biovlna! Mám jen malý vzorek a chci otestovat, jak funguje, jediné, co se z toho dá udělat, je vlněný obdélník.
15. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Když srovnáš BI prefold s tvými vícevrstvými plenkami po několika vypráních? Jsou ty tvoje měkčí a jak drží velikost? Já mám zkušenost jen s konopnou Basic vkládačkou od BI a v porovnání s vkládačkou do BBH AIO Magic je trochu prkená, a PP tencel vkládačka je měkoučká, ale trochu se zmenšila.
15. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubinkov Velikost ty moje drží na 100%, látka je před šitím vysrážená a dál se nehýbe. Měkčí jsou nesrovnatelně, i bez sušičky. Nevýhoda -- moje jsou malinko objemnější, ale myslím, že i savější. Z konopné BI mi po celkem krátké době slezl ten chloupek, jsou jak šmirgl. Vkládačka do BBH Magic se savostí s mým prefoldem vůbec nedá porovnat.

V materiálu je hlavní rozdíl v tom, že bamb. flís je hodně pevná látka, pletená nahusto, takže prknovatí. Ty froté je takové vzdušné, jemné, takže malinko zhrubnou smyčky, ale pořád je to velmi poddajný materiál.
15. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek