• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
blko, dávám čč, dovycpávám vv, kdyby v noci kadil, jedeme jenom čč :wink:
15. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: já vim, jenže do čč se mi fakt už ted nechce..a zas abych měla tolik AIO nebo kalhotkovejch, to se z toho finančně zeseru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, a to jako přebalujete co hodinu nebo dvě :confused: ? To bych asi nedala :sweat_smile: . Tak k čemu pak budu kupovat ty kapsovky a AIO :angry: :grinning: . Ach jo ach jo. Bych potřebovala někoho, kdo mi řekne kup to a to a bylo by :grinning:
15. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka: já zatím nemám ty plíny moc praný, takže extra teda nesajou..a klidně za 1h je prodojenej až na punčocháče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, no, ono mimča většinou pořád kadí :wink:
15. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no takže ze začátku budu furt přebalovat ať je v čč nebo kalhotkovce, jo?
15. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka: já přebalovala baj voko každý 2h, a pokaždý tam měl nakaděno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blko: Lidu jako novošek kajdila po každém kojení tzn. každé 2 hodiny a někdy i častěji. :wink:
15. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to je teda fakt často :sweat_smile: . A jsou teda takhle ze začátku k něčemu ty kalhotkovky a AIO :confused:
15. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla snad nějaký máločurací batole či co :grinning: Nám vydržela pastelka+BL bambusová čtvercovka na třetiny a na to IV organic v pohodě 3 hodiny...A durch nebyl nikdy... :slight_smile: bylo to fajn....Hodně savý mi přijdou i popoliny,ale nevím,který mám,jsou dost starý-froté a vícevelikostní a na sucháč....po těch x vypráních teda vydržely dost.A třeba BL babuska na patentky celou noc v pohodě-cca 12hodin a na to flísáky....ale to už v noci moc nečůral...
Siss-malej je takovej průtokovej ohřívač,ne? :wink: :grinning:
15. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka-třeba když někam jdeš tak na parádu,nebo pokud bude mít odpoledne na procházce delší spací pauzu....tak je jistě použiješ...Jinak furt lepší než 20papírovek denně-to byla naše spotřeba v prvních týdnech :grinning:
15. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
20 papírovek :confused: . To je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak na parádu jsem s něma počítala akorát si teda nejsu jistá tím počtem :pensive:
15. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane: no čůrá dost...fakt jako novorozeně byl furt pročůranej, tak mě ty látkovky nechytly :unamused:
15. kvě 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik to stálo!Fuj!
Já mám zatím v plánu pořídit na další mimčo 2 repre kousky-něco mešavýho...a přikoupím ještě 5 pastelek(5 mám) a zkusím nějaký flanelky-tak 2 kusy a uvidím jak se mi budou líbit a na noc uvidím až jak moc se bude přebalovat,koupím do začátku 2 BL bambus patentky a to už až na svrchňáky bude snad vše...zbytek kdyžtak dle potřeby...Mám asi 30čč a 4 IV 100g ty starý a 3 vv bummies,tak asi ještě nějaký ty čč a hotovo....Uvidíme,já mám naštěstí zatím čas:slight_smile:
Stejně pak budu postupně kupovat ještě sobě pro radost a ne proto,že je potřebujem :wink:A až mimi povyroste,začnu se pídit po nějakým nočním balení :grinning:
15. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Astrane, já už toho času moc nemám :sweat_smile: . Takže nějaké savé noční plínky je dobré koupit až později, jo? Tak já tu svou výbavu asi přece jenom zkrouhnu :pensive: .
Pastelka je tak dobrá? Mám psanou jenom 1, že bych si připsala...
15. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt,že malej čůral tak jednou až dvakrát za dvě hodiny,takže to nebzl až takovej problém aby mu to ty 2-3 hodiny vydrželo :slight_smile: A zase tak moc toho naráz taky nebylo....To už je u každýho dítěte jiný,kamošce skoro dvouletý děti čůrají co 15 minut a hodně,taky pořád pijou,vypijou snad 4x tolik co ty moje děti :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha: vícevrstvá plenka je obdélník podélně prošitím rozdělený na třetiny, při čemž prostřední pruh má nejvíc vrstev a krajní méně, skládá se obvykly na třetiny napříč tomu prošití, sklady zde:
http://www.latkovepleny.cz/node/103
http://www.latkovepleny.cz/node/104
http://www.latkovepleny.cz/node/105
15. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vezmi klidně 2 nebo tři,já je od tebe klidně koupím,když se ti nebudou líbit :wink: Na malý mimi je ale nemám vyzkoušený,přece jen jsou takový větší....ale zase fakt do 2 let vydrží...a rozhodně ber nebělený,ty zůstanou měkkčí.....
Noční plíny zezačátku asi moc neužiješ,to bys musela mít moc hodné a spavé mimi-mě se budili po 2 hodinách asi do 6 týdnů,takže to je dost času :slight_smile: protože se asi 4 týdny při každým kojení potento... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže frekvence přebalování byla ve dne v noci stejná a myslím,že to půjde řešit i nějakou tou vkládačkou,ty užiješ i později,tam tě velikost netrápí....Taky můžeš mít mimi,co bude mít v 6 týdnech 5,5kg a taky může mít 3kg....takže i s velikostma je to těžký odhadovat předem...aby vám ty noční nebyly malý až je budete fakt potřebovat....nevím,s tímhle ti musí poradit někdo,kdo to zažil....Ale já jsem navíc ještě docela šetřivá,takže jsem tím taky poznamenaná :grinning:
15. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já su taky šetřivá, ale když ty plínky jsou taaaaaaaaaaaak krásný :grinning:
15. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou...Teď jsem koukala,že tam máš ještě jednu vícevelikostní plínu...tak to tak nech a až to testneš,tak uvidíš....mě teda plíny AIO nenadchly,takže já fakt jen jednu nebo max dvě....kapsovky taky brát nebudu....spíš vyzkouším víc druhů kalhotkových,nevím jak na mimi,ale na batole je to fajn :slight_smile:
A Kikko jsou kalhotkovky dost malý,tam bych brala možná rovnou M :wink:
Stejně je lepší objednávat postupně i když se tam navyšuje cena na poštovným...A kupovat to,co se ti osvědčí....dokupovat budeš tak jako tak :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to chtěla spláchnout z jedné vody právě kvůli tomu poštovnému. Tak já to asi ještě promyslím. Děkuji za rady :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka-udělej si výlet do brna ta ti holčiny řeknou,co si nakoupit:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky si tam můžeš osahat :grinning: Já tam většinou nakonec koupím něco jinýho,než jsem měla původně v plánu,protože ve skutečnosti to prostě vypadalo jinak..... :wink:
15. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsem se vrátila z výletu do Krkonoš, byla jsem na otočku. Malá to zvládla s babi s látkovkama, 2x Fuzzi Buns kapsovka a dvakrát naše nové CuddleBuns, naše nový. Takže referuji, že jsou skvělý, měkký, sajou a perfektně sedí. Holky já z nich mám takovou radost :slight_smile:...
15. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde mají ty kalhotkovky kikko? Na bráně je nevidím, nebo jsem slepá? :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se uz trochu srovnala a pomalu zacnu motat :slight_smile: Nevim, jeslti nemam na rozjezd dat IB,a si to nejdriv zkusim. A v noci prebaluju max. 2x, pri kojeni, tak ze bych dala BBH bambusku, co myslite? A do tehle plin jen separacku? Taky ma HHS, ale ty mu budou asi az k brade :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus CuddleFold, ten je savý jako blázen, dávám ho do HHS v pohodě
15. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle, tak nám Jakoubka s HHS k bradě pak vyfoť :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cuddlefold neznam, mambambusovy prefoldy apod.

Evi, jasne :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek