• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@veselazu :grinning: :grinning: :grinning: no my ti to přejem :wink: :grinning:
23. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu takže kdybys byla na mém místě, tak thirsties, že?

a co ty wonderwraps od gro baby???
23. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu jo a přišly už money? už se nemůžu dočkat balíííčku:slight_smile:))
23. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler přišly :wink: dneska letím na poštu. Já bych si znova koupila ty Thirstiesky asi, nebo jakékoliv PULky s těma zdvojenýma zábranama u nožiček či jak se tomu řekne.
23. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler jestli jsi z Chrudimi, kldině Ti weehuggers ukážu, mě připadaj velký hodně
23. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já zas už nechci jednovelikostní PULky, nesedí nám tak dobře...jestli máte zkušenosti, které jsou lepší nebo resp. jsou oboje dobré na plínky na rovno...bambinomio kalhotky a haipa daipa? U bambina by mi šlo o suché zipy, jestli neškrábou bříško, když si cvalda sedne a přelije se mu špíček a haipa, jestli vůbec dobře drží rovné plíny? Díky za postřehy, asi si zítra udělám výlet do brány to tak vypadá:slight_smile:
23. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj Čau tak my měli bambinomio a obrovská spokojenost, na plínky na rovno naprostá jednička. Akorát když si sedl tak se ten lem se suchým zipem trošku poposunul, takže to asi trošku škrábalo na bříško, ale žádná katastrofa to nebyla. Nikdy jsme to tam neměli červený nebo tak něco.
23. zář 2010 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo super, diky, prave na brane maji vyborny hodnoceni, ale vim, ze predtim si na suchac hodne maminky stezovaly. Ted uz mozna upravili model, takze je o.k. po vsech strankach. Moc dik :slight_smile:
23. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj na plínkyna rovno jsou rozhodně lepší BambinoMio :wink: jsou přímo na ně i dělaný u HD tam ta plena moc nedržela :confounded: :wink: ale jinak na novosklad nebo na kalhotovky jsou Haipa úplně super :wink: :dizzy_face: máme je už od narození teď používáme už L a fakt super :slight_smile:
23. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 dobroš, díky. Tak si zítra jdu koupit BM gaťata. Doufám, že velikosti sedí podle toho, jak je psané, ať zas nemusím letět a vyměňovat za jinou velikost. Díky moc holky :slight_smile:
23. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj já už jsem táák zvědavá, jak uspěješ u novoše s vv! Já si je taky oblíbila , max. je zase začnu zavazovat do Disan, kdyby to moc teklo kolem... ale byla bych ráda, kdyby to nějak šlo jen kalhotky + vv. Akorát já si ještě nějaký ten rok počkám, další plánujem až tak za 2 roky.
23. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu noo, tak do té doby určo podám zprávy, jak se nám vícevrství s novošem:slight_smile: Já už kalhotovky nechci. Sice na jednu stranu je to takový komfort, na druhou stranu velký balík. U malého mimča mi teda velký balík ani moc nevadil, ale s tím jak se začal Ondra hýbat mi to začalo vadit čím dál víc a teď tu mám akorát 2 anavy a ještě přemýšlím, že je prodám. Asi jo, páč je dávám úplně svátečně tak jednou za 14dní... Jako nové kalhotovky už nakupovat nebudu ani náhodou, takže ty vv jsou jasná zpráva:slight_smile:
23. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prusvih, vyprala jsem PULky s čč plinama na 90st.Nepovedlo se to nektere taky? Co to udela?
23. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 nic, fungujou dál... alespoň ty moje
23. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj A co dáváš na ven, když rušíš kalhotkovky?
23. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak to jsem si oddechla! kdyz ono je na nich napsno na 40st nebo na 60,tak jsem se lekla, jestli to bude fungovat! Na prvni pohled to vypada normalne, tak snad se tomu nic nestalo! :wink:
23. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj no my kalhotovky dáváme ven, i když si myslím, že jsou dobré na mimi vaječinu, tak mi je bylo stejně líto špinit :wink: takže jsme jeli v čč. U těch vv myslím, že to bude chtít jen víc PULek protože vaječinka bude zřejmě často i na nich, ale tak 3 by mohly stačit ne?
23. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 na 90 by se nemělo nic stát :wink: mám dojem že se mi to onehdá taky asi přihodilo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
@kackaj jé tak mě zase vyhovujou kalhotovky úplně maximálně :wink: :grinning: bych řekla že čč na novosklad byl větší balík ale te´d že už to není tak hrozný :grinning: ale jj každému vyhovuje něco jiného :slight_smile:
23. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu my jeli v čč do půlroka :wink:
23. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 taky mi prijde, ze čč na novosklad jsou vetsi balik nez kalhotkovaka
23. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky mam tu 3 vv Kikko vel S :wink: neměl by někdo zájem?jednu dam za 20 kč :wink: nejsou vůbec používaný :wink:
23. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 snad s nimi opravdu nic nebude.

tak jsem poprve nalanolinovala vlnacky ,co jem je upletla,ale uz dva dny schnoou!
23. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 :wink: :grinning: jj a ještě když jsem čč vycpávala :grinning: ale zase je to taky tím že to byli mini mimi :wink: teď jak běhá a je celkově o kus větší tak to taky působí jináč :slight_smile:
23. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 já ty pletený jen vyprala a hned používala :sweat_smile: a taky fungujou :grinning:
23. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 tak ja jela podle navodu,ale nejak nam tu ted nic neschne!zitra snad budou uz suche :slight_smile:
23. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám taky plíst, ale ještě nemám vlnu a furt se toho bojím :sweat_smile: . To se musí pak někde sešívat? A čím? Obyčejnou nití? A je to upletené rovnou s nohavičkama? Psala jsem přímo do tématu, ale tam mi napsala jen Mehlo :frowning2:
23. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani jé já ani nevím že tu nějaký spešl téma vůbec je :confused: :sweat_smile: já je nesešívala ale rovnou splétala dohromady přední i zadní část :wink: jinak se to sešívá tou vlnou co pleteš a nohavičky se doplétají :wink:
@slunicko76 já si právě někde přečetla že hned napoprvé je v tej vlně ještě dost lanolin a tak se to nemusí :wink:
23. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 aha,no, snad to neuskodilo!:slight_smile:
@blka urcite do tohojdi,je to hrozne lehoucke! Bud to splete-to jsem taky udelala a nebo sesijes!oboji desne lehounke!
23. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste chci zkusit nejakou jednoduchou plinku, ale do toho se zase nejak nechce mne.Sit moc neumim,ale stroj je tu a pros to nezkusit! Ale nevim jak na to a s jakym matrosem to zkusit. a taky jakou plinu, potrebovala bych nejakou jednoduchou a aby to zvladl i ten nas stroj po babicce
23. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se splítá? Kači, doplétají? Já jsem myslela, že se to plete i s nohavičkama. Je vidět, že těm návodům vůbec nerozumím :frowning2: . Jako já už se těším, že bych něco upletla (i když to vůbec neumím :pensive: ), ale bojím se, že to bude hrůza nepoužitelná a budu muset párat a to mě pak nebude bavit :sweat_smile: . Ani nechápu odebírání a přidávání ok. Fakt začátečník. Bych potřebovala doučování :grinning:
23. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek