• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@kubinkov super napad, to me vubec nenapadlo a to jsme je nedavno kupovali neterim :slight_smile: Diiiiiiky!
1. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kdyby jste měly zájem, prodávám látkovou výbavu, malej hodně čurá a už po 20 minutách musím přebalovat za strašného řevu a na to nemám nervy. Vše je opravdu v pěkném stavu, hodně jsem vybírala než jsem nakoupila :wink:
http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/mcd5/prodam-latkovou-vybavu/
1. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Nemáš zač. Ať se vám dílo podaří. :sweat_smile:
1. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Bára dens total pročurala pulky Imse vimse organic. babička holt nějak zazdila přebalení. A jak mají nahoře tu bavlnu, tak celkem dlouho schnou :angry:
Dáváte čč narovno do pulek igeliťáků, i když se to dotýká kůže? Nevadí to?
1. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chtěla jsem se zeptat na BBH pulky. Nemají taky tak děsný gumičky jako bambusky a AIO? Ty yb totiž vevnitř nemusely být igeliťáky.
1. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca nevim co myslis tim desne gumicky.. kdyz ty pulky v pase nezapnes tolik, tak budou volnejsi. ja jsem s jejich pulkama moc spokojena. a zevnitr jsou latkove, stejne jako bummis nebo gro baby.
1. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka 5.kvetna, ale termin jsm mela 7. a 11.kvetna, museli mi porod vyvolat kvuli gestoze,ale po "par hodinach" to stejne zkosncilo cisarem!
@markusko market, nechci se chlubit, ale to byla moje myslenka s tim samponem! :grinning: a pak to nekdo dodelal tim, ze v nekterych tech samponech je min te myci latky!
@veselazu taky jich vic nez 2 ks nechci, je to poradna palka a docela velkej luxus!
1. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se libi TOTS BOTS TeenyFit AIO,co myslite? maji i krasne vzory latek
1. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca - těma děsnejma gumičkama myslíš takové to nakrabacení kolem nožičky? U BBH PUL nejsou kolem nožičky vlastně žádné gumky, jen látka.
1. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu to já sice taky, ale stejně mi to přijde strašný, mám je na sušáku tak o den dýl než všechny ostatní
1. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca někdy dám čč narovno do thirsties a ok.
1. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No těma gumičkama myslím to, že jak bambusky BBH, tak BBH AIO byly moc těsný přes nohy a to není Bára žádný cvalda. Mají ty gumičky moc tuhé. Takže ty pulky jsou s gumičkama nastejno? Nebo jsou jemnější?
1. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezita když je zapnu v pase míň, nebudou pak zase moc volné? Jak to bylo u bambusek...
1. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca - tak jsem je kvůli Tobě vyfotila :grinning: stahují se prostě přes bříško, takže dle potřeby. Mrk na fotečky:
1. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente jsi zlatá! zdá se, že tam ta gumička není moc nařasená.
1. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca tam je ta gumka uplne o necem jinem nez u magic nebo bambusek. ty pulky jsou fakt fajn.
1. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používáte tu někdo weehuggers? Jak je používáte? Já do nich dávám vkládačku nebo klasickou čtvercovku a když mi to malej trochu víc počůrá, tak ta přední "kapsa" navlhne a od ní i kalhotky zvenku :unamused:
1. říj 2010 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste mě nahlodaly a budu o nich uvažovat. A co velikost? Ty Imse Vimse mám S, ještě po miminkování :grinning: a na jednu čč to ještě ujde. Snesla by ale myslím o číslo větší. Takže ty BBH taky vel. M?
1. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca - BBH vel.M jsem malé dávala od cca 2-3 měsíce a pohoda (jsme fakt drobní), na L jsme přešli asi na roce (váha 9 kg). Dá se to opravdu hezky zmenšovat. Na té fotce na FB je mimi cca 3 měsíce staré.
1. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda nevim, co na to rekne misa, ale ja myslim, ze ty pulky nejsou moc na cc narovno. prijdou mi takove prostornejsi - diky tomu krasne sedi na tu jejich bambusku.. my mame furt M, em. ma mozna neco kolem 10ti kg..
1. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas s @terezita, čč narovno jsem do nich nedávala. Novosklad, sklad na draka nebo kalhotovky ano. Kolem nožiček to fakt potřebuje pomoc od vnitřku :slight_smile:
1. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mell já je používám a dávám do nich naskládané vv a vkladačku + fleesovou separačku jak mám v albíčku. Ale nedávám to do kapsy, prostě jen položím na ty kalhotky a zapnu. Málokdy to navlhne až na svrchňáky. Když to dám dovnitř do těch kapes, tak jak píšeš, pak to musím dlouho sušit. Ale nevšimla jsem si, že by provlhly až ven... jen ty kapsy vevnitř.

@baca my používáme na čč narovno nebo vv narovno ty Thirstiesky , mají kolem nožiček ještě ty zábrany naví, tak to udrží hezky. Ale ty jednovelikostní 2 jsou fakt dost veliké.
2. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 tak ty TP jsem měla podobné, podle data početí 13.5. a malý se narodil 10.5., normálně. Jsem si říkala, jestli třeba nejste stejně, ukazují se nám stejně měsíc a týden v pase, tak jsem byla zvědavá :slight_smile:
2. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mell mne sa tiez raz stalo ze mi prevhli weehuggers az zvonku a to dost - vpredu aj vzadu... bolo to podla mna tym, ze som dala k zadocku vkladaciu plienku do gro baby set shellu - a ta je dost nepodarena... :unamused: podla mna to nestihlo vsiaknut a preslo to cez svy az na to vonkajsie platno... a mozno neboli dobre utiahnute v pase, lebo prevlho to hore (v pase su malej trochu velke, zobrala som vacsie cislo a musi este dorast)... okolo noziek mi este neprevhli...
inak davam vv a na to bambusovy stvorec BL alebo bambusovu vkladacku BL... to mi tam pasuje najlepsie... mam aj original vkladacku, ale tu tiez este vypodkladam nejakou inou vkladackou... zakladam pod zaklapky a okrem tej jednej nehody neboli nikdy ani navlhnute...
2. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 my máme TotsBots AIO a velká spokojenost :wink:
2. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybka1 asi bych to šila z 2-3 vrstev, pokud potřebuješ víc tak asi čtverec cca 33x33cm a poskládat na třetiny, saje to super a schne celkem v poho. Někdo má rád i tu "nudli" ale s tím zkušenosti nemám.
2. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame jé tak já mam radši právě tu nudli :wink: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame Díky, tak já to tak nějak vymyslím :wink:
2. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu @zfidorka holky díky.. nám zatím kolem nožek neprotekly, ačkoliv má takový hubený hůlky - to jsem spokojená, jen prostě mu to navlhalo přes tu kapsu... zkusím to víc vycpat, snad to bude OK :wink:
3. říj 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek