• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
klobouk dolů před panem skatulem!!! fakt..... jsem měla nedávno pocit, žes tu psala, že moc nelátkujete, na ven a na noc hnusky a tak, ale koukam, že taťka se chytil :grinning:

rady pro sisstin s vycpáváním IB čč/vv jsou super! škoda, že bambus-čč nemam a vv mam vel. 2 :grinning: no nic :wink:
17. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, vy tu drbete ty pandy, na novouše - teda toho našeho jsou fajn. akorát jsem je ještě mockrát neotočila, tak nejsou úplně savý, ale hezky mu sednou. ale máme už 4 kilča,i když faldíčky skoro žádný...
17. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim, ze 2x byl jiz v novoskladu. Ten z kikko lux bambus mi prisel lepsi.
Pak vyzkousena EH a jeste BL. Oboji vydrzelo se svrchanky Bl 4h, nez se vzbudil.
Jen ty IB mu protekly kolem nozicek za ty 2h a neco. Pozdeji dodam fotky.
A vse zapnu do bodycek 56 :slight_smile:
Ale zatim to jen tak zkousim, uvidim, co nam sedne.
17. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam deprézi... nemůžu najít naší žlutou IB :sweat_smile: a mam strach, že jsme jí nechali minulej víkend na druhý straně republiky v penzionu, chjo :cry:
17. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem včera dělala osvětu, byly jsme s Vikouš na deblovém turnaji pořádánem k babiččiným padesátým narozeninám, tak jsem si tam vyskládala na švédskou bednu Vikoušovo věci, abych v tom měla přehled a jak tam byly plínuše hezky viditelné, tak se u nich sem tam někdo zastavil, nikdo nic neříkal, tak jsem taky nic neříkala, ale večer, když se zpívalo a hrálo, tak se mě jedna paní začala vyptávat, tak jsem trochu povyprávěla a přidali se další čtyři lidi, tak jsem vysvětlila, ukázala, rozdala letáky, nevím, jestli budou nějakým způsobem rozšiřovat dál, ale říkám si, že je fajn, že se alespoň dozvěděli, že něco takového existuje :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonulah, no to co popisuješ u nás fungovalo tak cca první měsíc :wink: . V noci jsem ze začátku 2x přebalovala do hnusky a na ven jsem ji taky párkrát zkusila. Ovšem pokaždé mi protekly :angry: ..takže jsem záhy přešla full-time na látku a hnusky už nechci ani vidět...Jojo, taťka je šikovnej - svrchňáky zapomněl dát jen jednou :grinning: ale jinak mu to jde....tééééda, ztráta žluté IB mě fakt mrzí :fearful: Nebo jsi jí nakonec našla?
17. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenašli........ :cry: :cry: :cry:
17. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, taková škoda :fearful: . Když si ještě představím že se dostala do ruky někomu kdo vůbec netuší na co to je a skončí někde v koši....smutné :fearful:
17. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, zkus tam zavolat, jsem si takhle nechala ve Špindlu v hotelu snb boty a oni mi je poslali :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak jsem po víkendu zpátky.
Pro někoho o stranu dozadu - Cuddle Fold mám z Němec od kamarádky ale dají se tu teď sehnat na tuly-tuly.cz
je to vkládačka CuddleBuns čili roky ověřená kvalita :slight_smile:
Holky co dávate nejraději na noc a přebalujete alespoń jednou, nebo vydržíte durch? A má někdo zkušenosti, myslím ty dobré, s Bamboozle?
17. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
do IB kdyz davam čč, tak kikko bambus a jeden stačí na 2h treba, totéž vv bummis ( taky jsem s tema vel1 zavahala, blbec...)
18. kvě 2009 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah snad se IB dopatras a i se s ni shledas...
ja na navsteve u znamych zapomnela pytel na plenu I s pouzitymi strevy do IB a víc než týden mi oboji chybelo a nemohla jsem je najit- varianta zapomenutí na navsteve mi nedosla, az se
mi ta znama ozvala asi skoro po 10 dnech, at se stVim pro vypranou plinku... Dodnes mam jedny střeva L výrazně menší... Urco to prala s avivazi:frowning2:, ale zda to jsou zrovna ty, co prala, nevim...
18. kvě 2009 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami, na bráně měli vv bummis kusový prodej, tak třeba tam ještě jedničky mají :wink:

Lus máte je ještě? pořád uvažuju, že bych ještě nějaký přibrala
18. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééééééééééé,už jsou jen 2
ani přírodní už nejsou ve vel 1

Sonu.-ib :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
18. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm škoda, jsou fakt v super, v jedný sice máme jakoby prořídlou díru, ale jinak jsou úplně skvělý

sami
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23005198&tab=7
18. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jak se máte. Dneska máme novou plenku Rumpsters, ale přijde mi moc nízká a okolo nožiček širší - uvídíme co pustí. Ale na pohled je efektní, červená batika. Můj protiva řve ale stejně každý :grinning:
18. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě se chci zeptat, jaké připínací jádro do Itti bitti SIO? Toto větší http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/ibvkladacka.jpg nebo jenom tady ty menší http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/ibmini.jpg pokud to mám vůbec kupovat. Jestli se vám osvědčilo vyměnit jen to jádro po počůrání a nebo jste stejně praly celou plenku.
18. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka ta malá vkládačka slouží jen ke zvýšení savosti, na výměnu potřebuješ to velké, ze začátku nám vždy čůrání proteklo až na kalhotky,takže jsme prali celé, ale poslední 2-3 měsíce měníme jen vnitřky a je tu super
18. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko, děkuji. Takže ze začátku asi nemá moc smysl ty vkládačky kupovat, co? A velikost doporučuješ rovnou M?
18. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že jo, oni jsou fakt pidi, tu mini vkládačku se rozhodni podle toho, jak často budeš přebalovat, já teď přebaluju každou chvíli, takže je moc nevyužiju, ale dřív jsem to moc neřešila, a nechala jsem Vikouš venku v plíně dvě hodiny, tak by se hodila, ale to jsem ji ještě neměla :grinning:
18. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže M. Děkuji :slight_smile: . Tak ta malá stojí 70,-, což není taková pálka, tak si asi 1 vezmu.
18. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem se stihla bummieskama vel. 1 zásobit a v kombinaci s IB jsou parádní. Teď jsem na týden mimo domov a vezla jsem noční plenky a vlňáky, hromádku vv a 4 IB. A mám z toho tááák dobrý pocit, že budu látkovat.
18. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky super pocit že látkuju a to mám třetí. A fakt mě vadí ty věčně unavený co pořád říkají...já nic nestíhám a ještě abych prala pleny... :fearful:
18. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, to jsou přece matky, co nemaj pračku a perou to na valše :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no vidíš a já v tom hledala vědu :wink:
18. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se na reference rumpster..zvažuju je do krámu:slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím smíšený pocit :wink: ale jak jsem psala, na efekt vypadají mooc hezky. Ale taky to možná bude mým dítětem, že má hubený nožky
18. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

koupila jsem si jedny vlňáky od Disany, a jsem spokojená. akorát nevím jestli po každém praní je třeba dávat ten lanolín? dík.
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek