• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@katka82 Tenhle extendor je uz na urovni :slight_smile: Ja to nasila primo na tu gumu a funguje taky, takze kdo neumi sit, udela si to i tak...
6. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd no vida to je taky dobré řešení :wink: :dizzy_face:
6. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 tak gratuluju k té mrše :grinning: a můžete se na to s manžou vrhnout :wink:
6. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h moc pěkné! Flísáčky ještě nemáme, ani žádné zkušenosti s nimi. Kolik to udrží? Jsou vhodné i pro skoro roční "mimi"? :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma home made extendor :grinning: Táta mi ho udělal "na zkoušku" a už jsem u něj zůstala, žádný "na čisto" se už nekonal. Proužek fleecové deky, na to mi nacvakal ve dvou řadách cvočky a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd mám ty Manymonths, je to hezčí, když prcka přebaluju před lidma. Ty doma dělané bych měla spíš nadoma.
6. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler Já teda mikiny moc nepoužívám, mám radši vršky na zapínání než přes hlavu, aloe sem tam je dám, když už je mám - většinou darované. Trička mám taky, tak je dávám buď navrch místo mikinky nebo s krátkým rukávem na body s dlouhým. Je to přece jen víc vrstev a vypadá to pěkně :slight_smile:
Ty "šle" jsem viděla včera v Bavlnce.

Holky, dá se něco dělat s tím, když mimču nesedí plínky (AIO převážně) kolem nožek a protíká to? Nějak upravit vycpání vnitřku? Nebo počkat až trochu vyroste? Mám teď patentkové AIO, moc se mi líbí, chci si je nechat, jen mu jsou ještě volné kolem nožiček a víc to utáhnout nemůžu, to by ho v pase škrtilo. Jsou na 6 - 11kg, malej má něco málo přes 7, tak hádám, že mu budou třeba až od 6 do 12 měsíců?
6. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Jé, to mě mrzí :frowning2: A to má Dany buclatější nožky než Barča....
6. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Tak já se na flísáčky vrhla teprve nedávno a jsem nadšená :slight_smile: Fakt doporučuju, se snapkovou Anavy míváme i na noc a dobré, přes den, dávám čč na rovno a taky OK :slight_smile:
6. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu až po novém roce :wink: :grinning: :grinning:
@andelka tak to nevím snad opravdu dovycpat :confused: nám se to nestalo a to jsme měli AIO někdy od 2 měsíců
@erinka83 to má, ale musí ještě přibrat, bobek. Ale on to dá, vždyť je mu teprve 5 měsíců (za pár dní) :wink:
@erinka83 ty seš jak reklama na flísáčky :slight_smile: nech toho, nebo si je koupím taky :grinning:
6. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd no dávala jsem bambino mio a pak bambusky. A obojí mi znečistilo vždycky i svrchňáčky. AIO mám popoliny a pop n gro a jsou super. Pop n gro mi schnou nejrychleji ze všech, jsem s nima fakt spokojená. Jen mi vrtá hlavou, že všude píšou, že jsou jen jako "hodo božo" kvůli jejich ceně. Pro mě to vychází stejně :unamused:
6. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Pulky 4, občas se fakt hodí, sem tam mi pokadí dvoje po sobě. Ale třeba dneska mu to uteklo jen jednou a jen trošku, asi už umím konečně pořádně zrobit novosklad :sweat_smile: Většinou to znečistí svrchňáky, když dopoledne hodí nálož. :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 ty jo díky za tip, já myslela, že to musí protéct... však tam není žádná PUL vrstva tož jak to fakčí?
6. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka možná když dáš navíc vkladačku jen tak ne do kapsy tak neprotečou
6. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu tož to taky nechápu :grinning: hlavně, že to funguje :wink:
6. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu to jsem zkoušela.
Napadlo mě - myslíte, že bych na AIO mohla došít patentky? že by se to víc upevnilo u nožek. Nebo bych je rozdrbala?
6. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já myslím, že s patentkama to není jen tak, to bych se bála :unamused:
6. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Mě ještě nezklamaly nikdy, dávám je hlavně na noc a to bývá plínka fakt na ždímání. Pokud teda zrovna manžel nenchá kousek plínky čouhat, to je pak mokrá postel :rolling_eyes:

@andelka A to dokonce ani není podplacená :grinning:

@veselazu Já jsem nedávno taky slavila :zipper_mouth: Ovšem my se zatím vrhat nebudem :grinning:
6. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Spíš dorazit ty plastové... Co že je to přesně za AIO?
6. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jj, ale nějaký slevový kupon by bodl :grinning: Ale nééé, já už se zařekla, že fakt nesmím nic kupovat :grinning: :rolling_eyes:
Andelka má BBH Magic...
6. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtela zkusit Irmu a nezdarilo se, mala mi to pocurala, nez jsem ji zabalila, i nocni plenku :rolling_eyes: .... mela jsem po ruce nastrihanou jen jednu, nekde se vali druha....ze zbytku mam nastrihany podlozky na prebalovak.
6. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ty jsou uzasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam jsou ty flisacky porad obrovsky, jen na slabej novosklad to muzu dat....
dneska jsem zkousela dat do novoskladu jeste jednu plenu slozenou a docela dobry, akorat, tentokrat to curani nejak flindila, vubec to nebylo mokry :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h flisacky vypadaji fakt bombove, skoda, ja uz na pliny jen muzu smutne koukat a tajne touzit :sweat_smile: Jak vypadaji treninkovky? Budou v dohledne dobe?

Mam zivdavy dotaz, jak dlouho myslite ze ma cenu skladovat pliny pro dalsi mimco? Jakoze kdyby mela byt pauza v pouzivani 2 roky, tak je to asi moc a je lepsi prodat co? Nevim, co treba vydrzi ty gumicky.
6. říj 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jeeeee!
@sussanah taky to tak nosime"
@katka82 diky za odkaz!
7. říj 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím poraďte, jaké rozměry separačky z Irmy jste si nastříhaly? Kolik jich upotřebíte (při praní jednou za 2-3 dny)? Obrubovaly jste to nebo se to nepáře? Kuju.
7. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jo jo, BBH magic jestli to nepůjde, tak počkám až doroste. To nacvakávátko nemám
Jinak nevim, dneska mi protekly i BG a to jsem si myslela, že jsem je utěsnila kolem nožek dobře - ty noční mám nějaké zakleté :frowning2:Všechno mi protíká. Snad jedině pulky ne, ale do nich mi toho kromě novoskladu nebo vv moc nevleze, tak aby to přes noc vydrželo.
7. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na radiožurnálu je teď reportáž o látkovkách :slight_smile:
7. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek