• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

21. června 2017 
@maly_prcek aha, do jedné řady vláken, to mě nenapadlo :sweat_smile:

@erinka83 nevadí, zatím vv moc nepoužívám a aspoň ušetřím :grinning: pak aspoň poradíš, které koupit, Dany už 7,5kg má, tak asi rovnou L :sweat_smile: Kdybych z toho chtěla dělat kalhotku. Ale já asi spíš narovno. Teď mám Kikko M a skládám to vepředu na kluka, tak se to tím zkrátí.
13. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 anavy vv jsou fajn, ale mě pekelně zhrubla, asi neumím prát :sweat_smile:

@jitavl tu CB Ti tááák zavidím, já chci taky :dizzy_face: :zipper_mouth:
13. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl kdes sehnala ty s opicema? jsou úžasný :dizzy_face:
13. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l teda nestraš :confused:
13. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, muzu mit takovy trosku debilni dotaz? U tech jednovelikostnich plinek na patentky nastavite velikost jeste pred instalaci a nebo to "dotahujete" az po obleceni plinky? Doufam, ze jsem se vyjadrila jasne a jde to pochopit.:slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 já to zapínám předem.
13. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek - tuly-tuly mají akci, od každé jen jeden kousek :slight_smile:
@slunicko76 - základ předem, pak dotáhnu
13. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente jo, to vím, jsem tam registrovaná, ale když mi došel mailík, tak tam tyhle neměli... jsem koukala a pořád tam mají to samý... tak proto se ptám :wink:
13. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek opravdu mají asi od každé jen jeden kousek. Po té co jsem tyhle s opičkama objednala zmizely z nabídky.
13. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 nebo davej separacky do takovyho praciho pytliku na zip, ten ma maly ocka, tema by nic projit nemelo, ja je v tom prala, pac me se skoro vzdy zadrhyl v te gume u pracky, stejne tak pidi ponozky a anavy zinecky.
13. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zadrhávání v gumě u pračky mě tak štve! Já tam mám pokaždé minimálně jednu dětskou fusekli plus několik ubrousků :rolling_eyes: A to máme ne zrovna levnou pračku, kde bych si myslela, že to bude vychytané, ne jako u taťkovy Whirpoolky, o které jsem věděla, že to dělá :unamused: A vždycky je na tom nachytaný šílený binec z toho praní.
13. říj 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Před.

@erinka83 No upřímně, určitě nezůstanou takové, jako když jsou nové, ale nějak extra hrubé mi nepřijdou, mám tu jeden kousek už pěkně jetý, i když poslední dobou občas prohnaný sušičkou...
13. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 před instalací :wink: :grinning:
@ivuska.h jj ponožky nebo nohavice tepláčků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitavl hmm, škoda, narazit na ně, taky bych neodolala :wink: :grinning: tak kdyby vám nááááhodou neseděly, hlásila bych se jako zájemce :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, guma u pračky mi taky žere malý kusy prádla a to máme Bosch :confounded:
14. říj 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky a to hovoríte o spredu plnenej práčke? ja myslím že to sa tam dostane do každej práčky bez ohľadu na cenu, pri týchto práčka by sa mali podľa mňa dávať detské ponožky a také menšie veci do sieťky, rovnako aj separačky... ono sa tým môže to tesnenie aj pokaziť, nemalo by sa tam dostávať nič....
14. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jj, to je mi jasné, že to nebude furt stejný... třeba ty nové kalhotovky na snapku byly takové měkučké, nadýchané, a hnedka po prvním vyprání to bylo pryč, i když měkké je zatím mám furt....
14. říj 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda malý fusky dávám do pytlíku, jak píše @izabelkak ale se separačkama se mi to dělat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 já Tě nechtěla vystrašit. Mě to pěkně štve, že hrubne, ale po promnutí se dá použít :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 s tými separačkami je to trochu babračka ale aj tak musím plenky z kýbla ručne dávať do práčky v podstate po jednom kuse takže tie separačky prosto preberiem a mignem do sieťky... lebo ja by som potom takú separačku zapadnutú v tej gume nepoužila, musela by sa prať znova a vždy by tam dajaká skončila alebo možno aj viacej kusov naraz, to už neviem prala som ich tuším len raz bez sieťky...

chcela som sa opýtať na pranie v pare, nemože to nejako uškodiť plienkam? najmä PULu? ako je mi jasné že tá para by nemala byť horúcejšia ako nastavených 60 st., ale aj tak mám z toho trochu rešpekt a na plienky to nepoužívam ...
14. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@izabelkak co používáme Irmu, tak ty mi za gumu nepadají... a kvůli tomu, abych nemusela třídit separačky, jsem přestala prát ve slizu :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem používala pratelný separačky, rovnou jsem měla v kýblu přes roh navlečenej pytlík a dávala je do něj - plína do kýblu, separačka do pytlíku
14. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se separačky do gumy nedostávají, jen mi nejspíš ony pouští žmolky. Nevím, jeslti i proti tomu by ta síťka zabrala :confused:
14. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelle1 pokud by to byla fakt hustá síťka, tak bych řekla, že jo :wink: já mám vlastně takovej tenkej ?silonovej (no prostě z takový uměliny) pytlík, ani to vyloženě síťka není. Bylo to u punčoch jako dárek - pytlík na praní jemnýho prádla :wink:
14. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pračku s horním plněním, ještě nesežrala nic :sweat_smile: Jemné a drobné věci peru taky v síťce - ze záclony :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek My Miele... Levná Indesitka s vrchním plněním taky nic nežrala.
14. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@izabelkak Jejda, tak to se mi fakt nechce, to bych musela ubrousky po utření zadku házet do extra pytlíku :unamused: No, asi mi nic jiného nezbyde.
14. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Ta nadýchanost je kvůli sušičce...
14. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@izabelkak Já mám právě v kýblu velký síťový pytel, takže to přendám všechno naráz.
14. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak o sušičce si bohužel můžu nechat jen zdát :grinning:
14. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek