• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Mám ďalší trochu mimo dotaz... nemáte skúsenosť s kozmetikou Earth Friendly Baby? Celkom ma na bráne zaujala...
18. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, vím že je mají na www.tuly-tuly.cz...ale kamarádka si je objednala, protože se na ně čeká, tak se domluvila, že až přijdou tak jí dají vědět. Dělají je IguLee ve Finsku.
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
xsipm04
a nějaký AIO by nefungovaly jako tréninkové???
18. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, my máme takový celkem tenký od týhle paní
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=150557

když je dám na čtvercovku na novosklad, tak je zadek krásně malej, já je ale dávám na noc na savice tlusťošky, takže zadek velkej je
18. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se k vám připojit? tak jsem u našeho 4 kilového mimi začala látkovat s čč. dávám nov. sklad a jednu navíc, separačku a kalhotky, dá se to? Nebo je lepší způsob? Hlavně nevím, jak zacházet s pokakanýma plínama, aby na nich nezůstávaly skvrny?
18. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nekoušou? Já jedny zkusila koupit a jsem cíťa tak jsem měla pocit že děsně koušou.
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evička a si spokojná? majú fajn tvar? dobre sedia? a hlavne, vydržia celú noc? my síce v noci musíme prebaľovať, ale keby náhodou....tak aby nebola mokrá posteľ
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka ahojik a vitaj :slight_smile: dávam rovnakú kombináciu ako ty, máme zhruba 6kg. ja dávam pokakané normoš do kýbla nasucho, separačku do záchoda, ak je veľká nehoda, tak z plienky zmijem tie častičky vaječinky, celé to hodím do pračky a hotovo. Periem v Persile, viem, nie je to eko, nejak ma sliz nechytil :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, moje zkušenost je taková - mám žlučový mýdlo za pár korun z DM drogerie, skvrny jsou super dolů. Já používám kalhotkový pleny, takže s čč nevím. Ale já bych z vlastní zkušenosti doporučovala Bamboo extra, Bum Hugger, pro malý zadečky konopky Ellas house, bambusky BL a pro pěkný zadečky skvělé Cuddle Buns. Ty jsou nejkrásnější.
Výborně ti skvrny vybělí i sluníčko.
18. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicko - jee, zrovna od tehle pani mam ode dneska vlnacky na ceste :wink: Byla hrozne rychla a pry nam udelala spesl siroky nohavicky na tlusty stehynka :grinning: Takze u vas spokojenost, jo?
18. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těmahle jsem moc spokojená
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2314406&vReferer=%2Fphotos%2Fevicka7

tyhle byly dobrý, že byly dlouhý, že v nich nebyla zima, ale byly nám jenom měsíc
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fevicka7&vImageID=2314407#navigator

dávám na ně dost lanolinu, cca jednou za 3 týdny a drží krásně, jen se oproti těm kupovanejm za čas trošičku vytahaj, ale ne nějak zásadně
18. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A fakt nekoušou?? Co se týká praní, peru v ořechách indických, persil toho má v sobě na mě trochu moc :slight_smile: ale sliz tedy nedělám taky. Střídám s Ecoverem a občas Omio Bianco. Ale ořechy vedou.
18. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky holky, první praní dopadlo docela dobře - v Lovele, sluníčko bělilo dost. mám denk z DM,ale lepší by asi bylo tekuté, každou plínu zvlášť drhnout je voprus.. musím to dělat v rukavicích, protože mně to dost pálilo v sedřené kůži :frowning2: takže to asi taky nebude úplně jemné mýdlo :slight_smile: Přemýšlím, že bych místo druhého čč dala vv, aspoň na noc, to by v ní malej vydržel víc ne? jinak jsem ho přebalila v sedm, a nevím, kdy se vzbudí, má teď ten dlouhý spánek. mám ho v tom nechat nebo budit?
18. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechat, neboj...hlavně nebudit když spí...říká matka od tří dětí které to poslední vůbec nespí :frowning2: Kup na noc pár bambusek, dej přes ně vlňáky a máš klid
18. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, určitě jo, mám pár kalhotovek, jen nevím, jestli mi z nich ještě nevypadne :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, já už zapomněla jak jsou mrňavý :slight_smile: vycpi to nějakou savkou, já miluju CuddleFold - 10 vrstev bambusu prostě držííííííí :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle od tý paní mi přijde, že nekoušou, ale popo ty natahovací mi přijde, že koušou, ale když se pořádně nalanolinujou, tak je to v poho
18. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, vlňáčky nekoušou! ehm, totiž možná trochu jo, ale po lanolínování se to uhladí, opatlá a taaaaaaaaak :wink:
18. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jde hlavně o homemade vlňáčky, jedny jsme měly a kousaly :slight_smile: shorties i Cuddlewool vůbec nekoušou, to já vím.
18. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
naťahovacie od Disany nekušú vôbec, sú hrozne príjemné :slight_smile: asi pôjdem zase do nich, tie farebné ma lákajú :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
za kolik jsou??
18. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chválim P´tit bamboo noční, dala jsem do ní teda P´tit vkládačku a prefold z mešavice, a za celou noc nic neproteklo :dizzy_face: jinak SWB 2v1 nevim, zatim je praná jenom jednou a i s vkládačkou vydrží max. hodinu, je to hned durch..tak nevim, jestli to tak už bude furt, nebo se musí víckrát vyprat..IB jak kdy, někdy drží 4h..někdy už za 1,5h proteče okolo nožiček :confused: BL jsou zatim v pohodě, a dneska vyzkoušim Tots bots AIO :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak uz latkujeme. Mam dotazy, i kdyz to tu uz urcite bylo.

VV pro chalepcky skladam tak, ze nejprve ohnu tu kratsi stranu a pak ty podelne tak, aby to bylo uprostred nejsavejsi. Je to ok? Vycpavam tim novosklad, ale je to docela balik.
Taky jsem to dala na noc do popo one size a separacku z Irmy.

Osvedcila se mi BE na nc, byl v ni asi 4-5h s vv.
Jen nevim, co bylo spatne na IB. ze mu to proteklo kolem nozicek. To jsem nicim nevycpala. A prokandenu plinku pokazde prejedu zlucakem a dam do kose. Nebo to delate az pred pranim?

Ad vlnaky. Mam Loviky a zdaji se mi malinke. Nechapu, jak bych je mela natahnout pres ten bailk novoskladu. Poradte. Maji byt vedra a to ho nechci davat do pulek. Mam i domaci natahovaci vlnaky.

Bambusovou BBH muzu zkusit na takovyho mrnouse uz taky?

Urcite me praxi napadne jeste vice dotazu, ale momentalne si je nepamatuju.
19. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz vim, jeste k zavazovackam. Mam HHS. Taky bych ji ted v tech vedrech zkusila. Zahyba se dovnitr, abych ji zmensila, ze?

Takze do ni novosklad nebo plenka na osminy? A dala bych asi smerem od zadecku separacku, VO, cc ci vv a pak HHS bez svrchnaku? Kdyz by to bylo bez vo, tak svrchnaky a jaky na to nacpu?

To vite, mam vykojeny mozek, musim si i psat, kdy jsem kojila, bo se pak divim, proc rve a juknu do sesitu a je mi to jasny :grinning:
19. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle: Ib se opere a bude savější, nebo má ještě hubený nožičky a netěsní to

Lovíky, mně zas přijdou velké :grinning: ale je fakt, že je dávám na vv nebo na 2 čč na 12tiny, vyzkoušej, uvidíš

BBH taky radím vyzkoušet, protože takhle to fakt neodhadnu, každopádně nám se dost vysrážela, takže teď si dovedu představit dát ji na novoška

s HHS bych logicky řekla, že nejdřív musí být něco savého a pak něco neprotejkacího, takže separačku, čč či vv, VO a HHS

jinak neboj kojo demence se postupem času ještě zhorší, ale teď když už bude Vikoušovi rok a kojíme jednou denně, tak to velice plíživě ustupuje :grinning:
19. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to dekuji za prijemnou vizi budoucnosti! :confused:
Jestli muze byt kojo demence jeste horsi, tak to potes.
Slovensky vyraz dojcenie je mnohem vystiznejsi.

Ma dost hubeny nozky, tak to bude tim, ze IB protekla.

Cc na 12? Zkusim prijit na to, co tim myslis :grinning:
19. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zas jdu pro radu, chtela bych male poridit nejake plenkyAIO, tak dva tri kusy, abychom to mohly nosit k dr. nebo kdyz kocarkujem, to totiz dycky davam male moltexku. Ktere byste mi doporucili? zaroven bych chtela aby v nich mala nemela obri prdelku- kvuli obleceni, abychom se vesly do gati :grinning: dekuji za radu :wink:
19. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle, čč na 12= poskládaná na dvanáctiny :wink: :grinning:

Kvikvičku, určitě IB SIO, je super štíhlá a savá :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuz, ja vyzkoušela BE i BBH na noc a obojí super.
IB taky jeste nesedi, mame ale m-ko, je to volny kolem tech nozicek..
19. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvi-určitě IB SIo:slight_smile::slight_smile:
případně Bum genius,ale IB mi zatím přijdou ze všech aio nejlepší..ale každému sedí něco jiného :wink:
fajn josu i aio swaddlebees,nám teda vydrží dýl,než hodˇku,jak píše siss..ale není to 4hod.jak IB

A znovu připomínám soutěž o látkovky na www.perlorodky.cz
nechci pak posílat poukazy cizím ženským:slight_smile::slight_smile:
tak zkuste taky soutěžit:slight_smile::slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek