• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@ivuska.h Ivuško, nestíhám dočítat, ale koukala jsem, že už jsou ty vv a zajímalo by mě, jaký je rozdíl v savosti vv z biobavlny a z bambusu. Určitě je chci, ale nevím, do jakých jít.
22. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 máš podobný "vývoj" jako já :slight_smile: ale už to nikde nerozhlašuju, když má někdo zájem, moc ráda ukážu, vysvětlím, ale aktivně radši netlačím. Vůbec nechápu, proč to některým lidem tak vadí a musí ti pořád vypočítávat, co je na tom špatného, já jim do jejich přebalování a ostatního taky nemluvím.
tuhle byl v TV nějaký "eko" pořad a jedna rodina tam látkovala, paní říkala, že látkové plenky nejsou podle lidí už ani alternativní, ale úplně divný (nějak v tomhle smyslu)
22. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak to nevím,jestli bych zvládla mimi zabalit...ale je to asi o cviku...:slight_smile: A které klasické plínky jsou nejlepší?
@permonik7 Už to tu dnes proběhlo, rozdíl je značný. Neřeknu ti to nějak konkrétně, ještě jsem se nedostala k přesnému měření, ale je to prostě rozdíl. Zároveň jsou teda ty bambusové malinko objemnější.
@rozarka65 To bys určitě zvládla! Navíc na novorozenci se dobře trénuje, protože se nemrská, potom až začne, tak už budeš trénovaná :grinning: U nás aktuálně letí zvedání zadku do výšky a to se fakt blbě zapíná plínka.
22. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak osobně znám 2 látkařky(teda ty jedny už odplenkovali) a druhá bydlí v Brně :grinning: takže většinou všude působím jak exot :grinning: :grinning: ale lanařím jak to jde :wink: jenže pokud o tom není přesvědčená ta maminka tak je všechno houby platný :unamused: jedna maminka co s námi chodila na plavání uvedla jako argument že:jí holky říkali že malej bude mít větší zadeček a že by ho namohla obléci do každého oblečení co by chtěla a to by rozhodně nemohla dopustit :confused: :grinning: no a jinak jsem taky od jedné slyšela že ona na to neměla odvahu :grinning: :grinning:
@rozarka65 dost se používají Kikko Lux
@helulela vždyť je to každého věc...co je komu do toho?
@rozarka65 Jo a jestli klasickými plínkami myslíš čtvercovky, jako byly za nás, tak jsou asi nejlepší Kikko Lux.
@ivuska.h Děkuju, dohledám a dočtu, posléze objednám:wink:
22. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Tož odvaha někdy potřeba je :grinning:
@andelka my byli s HD flísáčkama spokojený :wink: máme i jejich pulky už od narození :wink:
@rozarka65 No to by ses divila, někteří lidi mají neodbytnou potřebu ti vysvětlit, že chudák dítě bude opruzené, opožděné ve vývoji a ty budeš zlitá z žehlení a praní.
22. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h snad máš pravdu...:slight_smile:
@ivuska.h To u nás letí taky a nejlépe ještě v kombinaci s přetáčením se na břicho :grinning: To je pak akce rychlé ruce :sweat_smile:
@ivuska.h no to je fakt,někdy když vidím tu nadílku co v ní je :wink: :grinning: :grinning:
@katka82 tak ten argument s oblečením je super :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to, že dost lidí by i látkovalo, ale bojí se, tomu věřím. Většinou si všichni myslí, že s tím musí být hrozná práce. A když tohle překonají, tak se úplně ztratí v té ohromné nabídce druhů, pokud nemají někoho, kdo jim s tím poradí.
22. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 teˇjsem někde viděla něco na nastavení bodýčka...:slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no to mě taky dostalo :grinning: a taky je dobrý že by jim to látkování sežralo spoustu času který by mohli strávit s prckem :confused: tak na to s oblibou odpovídám že neperu v neckách a na valše abych tomu věnovala celý den a že automatka s praním plenek nemá žádné potíže :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no to mi taky říkali s tím opruzením...ale u látkovek se přebaluje častěji,ne?A když se to spojí s bezplekovou metodou,tak to bude dobré...:slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 to poznáš, jak se v tom všichni hrozně vyznají, a přitom neměli látkovku nikdy v ruce... Iva to napsala fakt trefně :grinning:
22. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 tak to s ubíráním času pro dítě jsem taky ještě neslyšela :grinning:
22. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no ona spíš měla na mysli kalhoty bo stěma je opravdu někdy potíž,ale vyřeší se to koupením větší velikosti :wink:
jinak extendor na bodíčka je super :wink: :slight_smile: teď jsem na něj dávala odkaz sestřenici :wink: ta teda bohužel nelátkuje,ale malá je strašně dlouhá :slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 opruzeniny můžou být z jednorázovek i z látkovek, to jsou zas jen pověry
22. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mě to fakt připadá(jak jsem tu myslím někde nedávno četla) že hnusky se používají už celá staletí a látkovky jsou žhavá novinka :wink: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 u kalhot to fakt chce nějaké s delším sedem, ale vyloženě problémy s oblečením jsme nikdy neměli, bodýčka nosí větší
22. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 jé,pardon za překlepy a pravopisnou chybu...:frowning2: No tak větší věcičky kupuji i teď...kalhoty alespoň déle vydrží a trika se lépe oblékají...:slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé fajn debata :slight_smile: znám dost látkujících, nikdo mne nelanařil, chtěla jsem sama, zato já zlanařila už pár maminek :slight_smile:
ad nechlubím se, stačí že přebaluji před nimi, někdo si zvykl někdo si klepe na čelo, jeho problém. ale nejvíce mne podporuje moje maminka, a to mne těší nejvíce.
22. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 to je v poho :wink: taky mam furt hrubky a překlepy :wink: :grinning: no já ty gatě vyřešila tak že mu je sama šiju :wink:
22. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 To se někdo má, když je šikovný...:slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek