• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@joohana přesně jak píšeš, jednovelikostní, no myslím, že na novoška bych radči ale zůstala u kalhotovek a tak od těch příkrmů začala s těmahle a koupila nějaké M velikosti vkladaček, no ale třeba by stačily i ty L. To je zatím vzdálená budoucnost. Jo a dají se jedině koupit v USA a to poštovně se mi vůbec ale vůbec nelíbí :frowning2:
25. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže musíme počkat až s tím začne Ivuška :grinning: :grinning: Ivi šup šup!
25. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Na kolik by vyšla pošta? Já se jen dočetla že na dotaz...

Ivusko, nechceš něco takového zavést někdy v dohledné době? Bych ti testovala....Annie stále v plínách a budu potřebovat další pro prtě...Ale asi bych do toho taky šla až od vel. M, ale spíš protože mám velký děti a z Ska by mi do dvou měsíců vyrostli :slight_smile:
25. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Haha, tak koukám že jsme napsaly zároveň totéž.
Ivuska nejenže má plné ruce práce se stávajícími objednávkami, ještě ji budeme honit aby začala novinky :grinning:
25. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu jak jsem mela nedavno kamaradku v USA, tak jsem se na ty best bottom taky koukala a taky na Nicki's ,ale uz mi to prislo u nas zbytecne. Ale pokud budou k dostani tady, tak to bude bezva :slight_smile: Myslim,z e jako samostatny system plenek je to bezvadne. Hlavne teda to, ze maji ty kalhotky takoe bocni kridelka. To mi chybi u normalnich kapsovech nebo IB a podobne
25. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu to je podobný styl, jako gro baby, ne?
25. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz tak to nevím já Gro baby nemám, no ale jak se tak dívám, tak podobné to asi bude.¨Jenom ty kalhotky mají takové ty křidýlka u nožiček navíc takže drží a taky ty vkladačky jsou takové veliké a tlusté a mají na jedné straně flees. Ale systém je stejný.
25. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu jo a ty kalhotky, jakou maji vnitrni vrstvu? Je tam nejaka bavlna, nebo jen pul a nacvakane patentky? Navlhne to, nebo jde fakt vymenit jen vkladacka a kalhotky nechat vyvetrat jako bezne PULky?
25. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Ja myslím, že je to dvojité PUL, protože na tom webu píšou že se dají otřít. Takže zevnitř asi igeliťáky.
25. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zevnitř igeliťáky přesně tak. Proto bych to na novoška nepoužila asi... My jeli hlavně vlňáky
25. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Ahojky!Na malého mimíska jen vlňáčky? Proč? Ptám se jako úplná začátečnice?:slight_smile:
25. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no na střídačku s IV soft PULkama ale ty vlňáčky mi přišly takové měkoučké a prodyšné prostě přírodní a měl v nich tak boží postavu :grinning: :grinning: taky mi je babička štrykovala jak na běžícím páse tak jsem si mohla dovolit i delší schnutí když je pokakal.
25. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Krásná fotečka...:slight_smile: Děkuji...a kolik bych jich měla pořídit? Já teprve všechno zjišťuji a rozhoduji se...:slight_smile: Těď mizím asi do pátku k babičce,ale pak se budu zase ptát.....:slight_smile:
26. říj 2010 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka ze uz ma proste zajem o neco jineho nez o mliko a je to jeden ze signalu, ze uz se ma dat vic nez jen mlicko.
26. říj 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Jenže když se zajímá o všechno? Například o hrnek s kávou? nebo jí jde o to, že s tím mířim do pusy? No uvidim, jak mi přibírá a poradim se s doktorkou, ale moc děkuju za informace :wink:
26. říj 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka mozna prave to DO PUSY tam je dulezite! nevim:slight_smile:
26. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 každopádně díky :slight_smile: Uvidim....
26. říj 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted pristihla Esterku, jak si hraje v aute s PET lahvi , pred tim mne sledovala, jak z ni piju a najednou, z niceho nic koukam a ona ji drzui jak lahvicku a cuca vicko, no vypadalo to, ze by se taky schuti napila! :slight_smile:
26. říj 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka porad se s dr a uvidis, jak prospiva. Ono v tomhle obdobi je vcelku normalni, ze si deti vsechno strkaji do pusy, proste timto zpusobem poznavaji svet :wink:
26. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah To si právě taky myslím.. Uvidíme, zítra jdeme na naušnice, tak si jí necham převážit, jestli to třeba není nějaký dlouhodobý spurtík a ona mi nekyne :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Mimochodem - vy jste na roce bez plenek?!?!?!
26. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka jj , od narozeni delame BKM (bezplenkovou komunikacni metodu) a malemu to docela sedlo :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Panejo, o tom jsem toho dost četla, ale moc se mi tomu nechtělo věřit!! to jste teda vážně šikulové! To mi připadá uplně jako sci-fi. Kor chlapečci se plínek vzdávají ještě míň rádi...:slight_smile:
26. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka uprimne, taky jsem si myslela, ze je to naprosta silenost, kdyz mi o tom v tehotenstvi vykladala kamaradka, ze to chce vyzkouset. Rikala jsem si, ze to prece nejde, cely den se koukat na mimco, jeslti se mu naaaaahodou nechce a nekopne nozickou nebo neco podobneho. Ale ono to je o necem jinem, casem se vyvine neco jako 6. smysl a proste to poznas :wink: Stejne jako nemusis dite nejak silene sledovat a poznas, ze ma hlad, tak stejne tak casem poznas, ze proste musi curat :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka jo a dik, pochvalu malemu vyridim :grinning:
26. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah To je teda výborný. to si fakt sedám na zadek :slight_smile: Na to bych asi opravdu neměla, malá ze začátku děsně plakala, takže jsem sledovala něco uplně jiného :slight_smile: Ale je to super, u druhýho míma o tom určitě budu přemýšlet - líbí se mi to :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka no tak mohu te ubezpecit, ze nas byl roun prvni kategorie :wink: Prestal vriskat asi kolem 6m, ted uz prorve jen tak 1/4 casu, takze uz je to pohoda :grinning: Je to fakt jednodussi, nez to vypada :slight_smile:
26. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah no ono to bude asi tak jak se vším - i na látkovky když to člověk nezkusí slyším samé jednaké názory: ježiš to já bych neměla čas a radči ho budu věnovat dítěti než praní a podobné, ale pak to člověk zkusí a zjistí, že v dnešní době to jde dělat jednoduše a hlavně přináši mi to obrovské uspokojení :grinning: . Že jsem to dokázala i když jsem se toho bála. A že bych nějak šidila Davču o čas... to jsem teda nepozorovala. Každopádně já asi BKM zkoušet nebudu - látkování je můj kůň :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu to chapu, to je naprosto regulerni duvod :grinning: Jeste navic, kdyz mas ted takove bezvadne plinky :wink:
26. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek