• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@kackaj ale u salusu si dej pozor, mají dva druhy olejíčků, jeden je jen do aromalampy, je to chemie a poznáš ho tak, že logo "saloos" je hnědý. Druhý je 100% přírodní, hodí se i na masáže a ten má logo zelený. Pořídila bych ten přírodní.

Když tu zrovna probíráte PULky, tak jdu na radu. Chtěla bych pořídit nové, pojedu asi za měsíc do Zlína, tak bych je koupila ve sluněti bez poštovnýho. IV nechci, ze začátku jsem je měla ráda, ale teď malé hodně odírají břicho. Mám thirsties obyč, jsem s nima spokojená, ale že bych vyzkoušela něco novýho. Mají popowrap (o těch tu myslím nikdo ani nepsal), bummie super brite, bummies s obrázky, totswrap, totsbots, tots flexiwrap a mio soft. Které byste mi doporučily? Doma používám převážně čč narovno, na ven nějaké kalhotovky, ale na to dávám ty thirsties.

jak se někdo ptal na PULky na patentky, tak jsem našla i tyhle, nevím, jestli už tu někdo o nich nepsal http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=65_116_117_197&products_id=530
27. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jsou ty gumičky u nožek, tak to hlasuju za! i dkyž jinou variantu taky neznám, kdyz nepocitam flisaky.

@blka a konkrétně tyto jsou dobré? Já zvazuju koupi dalších a větších, nebo ideálně rostoucích a hlavne chci nejaké barevné, ted mam Imse V a jsou dobrý, ale pekně zažloutlý, tak mi je hrozně líto přebít tak krásnou plínečku třeba od Ivusky nečím takovým :grinning:

@mooncaa me zas ty sukýnky docela vyhovují, prijde mi, ze tolik netlaci, bez sukynky mam baby lucy a ty me prijdou ze tlaci vic....

hele, nekde v jedne diskuzi jsem cetla, ze osusky by se mely menit na kazdy koupaní ....tak se ptam, ono to jde i jinak :grinning: taky čůrá s oblibou do osušky. Já taky hodne chytla na prebalovaku, ale ted uz bezim na zachod, teda s kadenim
27. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že hodně z vás je s IV nespokojený, já zatím jsem, az na to ze jsou bily
27. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik já zatím spokojená jsem, i v Mku mám IV soft a Organic, než bude sedět, tak si myslím, že to bude dobré a sám jen tak sedět ještě nebude. Thirsties mi přijde, že jsou nahoře měkčí, že by neměly škrábat moc.
Taky by mě zajímalo, jaké jsou dobré svrchní na větší dítě - flísáčky asi už moc ne. :confused:
27. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a jak dlouho jsi měla S?
27. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik tak my máme každý den čistou osušku ještě teď :wink: :grinning:
@betelgeuzz my máme mimo jiné i tots flexiwrap a spokojenost :wink: :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik v podstatě doteď, dvoje jsem prodala a dvoje ještě mám, ale na kalhotovky nebo víc vycpaný novosklad už jsou potřeba Mka, tak zatím to kombinuju.
27. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik ze začátku, jak dítě leží, nebo se jenom otáčí, jsou IV dobrý. Taky jsem byla spokojená. Ale jak už se hodně hýbe, tak se ten sucháč otáčí dovnitř a škrábe. Ale na druhý budu IV na začátku zase používat.
27. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Já jsem s thirsties spokojená. Jsou štíhlé, sucháče krásně suchají, i když je používám už přes rok intenzivně.
27. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Nám teda každý sucháč odírá bříško, jak hodně sedí, lozí a hýbe se... I ty měkučké. Ale zase patentkovat, na to nemám nervy, takže dávám sucháčové, ale střídám, aby ho to neotláčelo.
Mám Weehuggeres, jsou nádherné, mají své mínues, ale nedala bych je :slight_smile:
Jinak bych šla asi do Thirsties, ale do jednovelikostních, u těch DuoWrap se nám rozepínaly zmenšovací patentky při nasazování a párkrát i při lezení, ale možná je to rukama :slight_smile: (každopádně Duowrapky bych si pořídila spíš v jedničce ma malocha).
27. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olejíček do pračky - někdy se v těch bio shopech dají sehnat i silice - jsou levnější (kolem 50kč), v čem se to liší, na to se mně neptejte :slight_smile: Kupovala jsem ale ve Zlíně (na Prioru v suterénu).

@kackaj Máchání navíc - na naší pračce je buď tlačítko "zdravotní máchání" (máchá v teplé vodě, nepoužívám) nebo já to dělám tak, že normálně nastavím program, ale jen s malým odstřeďváním, 400ot. a jak to dopere, tak znova otočím kolečko na program Máchání + vypuštění, kdynu do šuplíku octa a levanduli a pustím znova (trvá to 15-20min. podle odstředění)... Jo, vody spotřebuješ víc, ale máš už novější pračku, co to bere podle váhy a nasákavosti prádla, ne? Je to pár litrů studené, to už nás nevytrhne...:wink:
27. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na máchání na pračce přímo čudlík, prodlouží mi to dobu programu asi o 20 minut.
27. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Mám IV pulky taky ráda, jen se nějak rychle zapraly sucháče, ale fungujou mi dobře.
27. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik, zlevnila jsem natahovací Anavy vlňáčky L... tu: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38848181&tab=0
27. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím prozkoumat svoji pračku, zatím jsem našla máchání navíc, co se zapíná, když pračka dopere, ale je to hodina navíc :unamused:
27. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka teda hodina to je dost :confused: :unamused: my máme 20 minut :slight_smile:
27. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ten ocet a olejíček (levanduli) dáváte zaráz do jednoho šochtlíčku?
27. říj 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, prosím pomozte, potřebuju vidět na obrázku novorozenecký sklad a nemůžu to nikde vygooglovat :unamused: Něco dělám špatně, protože to vždycky proteče nohavičkou a taky mám pocit, že má zpocené záda :cry: Díky moc předem, určitě tu to někde je, ale 590 stránek je trochu moooc :sweat_smile:
28. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.latkovepleny.info/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=8
ja pak jeste ty cipy vepredu prehla na polovinu, aby byly uzsi a lip ten sklad sedel..
28. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezita děkuju nastokrát určitě se ti to vrátí na dětech :grinning:
28. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka U nás to začlo fungovat, až co jsem přišla na to, že nožičky musí být natažený, když ten novosklad motám. Pak se to těsněji obtáhne. :wink:
28. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame jo tak proto to protékalo! Zkusím to ohlídat, ale on chvilku nevydrží :slight_smile: dík za tip
28. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu ja do posledniho machani davam ocet a prijde mi, ze plinky voni jako z venku! Ale nejak se mi zmenil cuch, kdyz vlezu do susarny a tam jsou naavivazovany hadry, malem mne nakopava!
28. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka Já to motám tak jak je na odkazu výše, ALE vychytávka podle Erinky - poté, co zapnu snapku, ještě tu plínku kolem nožiček jakoby trochu podtočím a dotáhnu a znovu zasnapkuju. Je to otázka chviličky a většinou mi ani vaječina neproteče. A je úplně jedno, jak má nohy.
28. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik my teda do osusky curame jen obyca, ale taky ji menim pokazde-zvyk z nemocnice!:slight_smile:
@suik tak y jsem byla s IV spokojena, ale jak se ted pouzivaji casteji a nebo jestli to je tim, ze je Esti uz vetsi, tak se zacinaji jakoby zarezavat a otacet a ten suchac odira brisko
@andelka to my mame na pracce machani plus!
28. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka andel, ja hlasimk, ze vajecinu uz nemame! ted je v plince tak trikrat denne bobicek, kterej nadherne vyklepnu do WC! Blahorecim Irme, plinky jsou skoro bez poskvrny!
28. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 tý jo, fakt? Tak to u nás je pořád žlutooranž nadělení :sweat_smile: ale kupodivu už dva dny ne tak často - teď jsem prala plný kýbl plín, ale pokaděné jen dvě. Doufám, že to není jednorázové. Dneska kadil jen 2x :confused: Tak snad se plínkám blýská na lepší časy :grinning:
28. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka ja tam nedelam ty sklady kolem nozicek, ale jakoby to naskladam a prekladam kolem zadecku pri baleni, blbe se to popisuje, nozky ma jak chce. ....po zapnuti jak rika Andelka to nekdy jeste dotahnu.

@slunicko76 ja si furt nejak nedokazu predstavit, ze se ten suchac otáci....vzdyt to je zapnuty na brise :confused:

my jsme ted taky par dni bez vajeciny, pac se mi ji skoro vzdy, az na par uprdnuti dari chytit na zachode, chodime po kazdym kojeni, nebo prebaleni a nekdy mi prijde, ze na to i ceka :grinning: ...cura teda porad do plinky.

28. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmu jsem konecne vzala na milost a kdyz neni velka naloz kadeni, tak je to dobry, ba vyborny....jinak se mi ale roztekla do stran.
28. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek