• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
holky bambusova plena baby lucy, na ni se musi davat svrchnaky?
19. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, jeste, ze jsem ted nemela cas na cteni diskuze a na Branu. Se bojim, ze bych necemu neodolala, radeji si pockam, az se budete neceho zbavovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ja Kubika necham spat v novoskladu klido i 3-4h a neprotece, i kdyz to je pekne naducany. Jen mi nejde do hlavy, jak pres ten balik nacpa maly loviky :confused:
Jdu prebalovat a prat a na noc teda zkusim BBH bambus :sunglasses:
19. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, na bambusovou plenu Baby Lucy musíš dát svrchňáčky :wink:
19. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, pár malých plínek nabízím, včera jsem to tu psala :wink:
19. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, nechtěla jsi nějaký zvířata na bm?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23198861&tab=3
19. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla, to neměly bejt žáby :wink:
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky!
olbram, zmuz, novosklad nam vydrzel uz i 6 hodin a neprotekl.. :grinning: jsme se byli flakat venku na prochajde a ja predtim zapomnela malou prebalit.. :confused: :sweat_smile:
jinak v kalhotovkach nam jeste mala plave, nema jeste tri kilca a tak ji to je vsechno nejaky velky.. ma v nich prdel jak vestonicka venuse.. takze jeste nepouzivame..

jo chela jsem se zeptat, vv se dava na novosklad nebo ji muzu soupnout rovnou do svrchnich kalhotek? nejak s tema vv neumim jeste operovat.. :confused: :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, pokud si to pamatuji s prednasky, tak smaotny vv pry jen do kalhote BM. Uz jsem praktikovala, taky to slo, ale vv mi prijdou jak prkno. Ted zkousim IV na novoska.
19. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže kdybych si pořídila vv tak na ně nemůžu dát třeba kalhotky IV? jen BM? :confused:
19. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
s vv můžete cokoli, dá se i sepnout snapkou, že udělá takový kalhotky :wink: a přes ně můžete dát taky cokoli - vo, svrchňáky, zavazovačku :wink: fantazii se meze nekladou :wink:
19. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko, díky :wink: M-ka mám, scháním S-ka se safari :wink: krávy a žáby jsou na MMB pořád, ale to safari si asi ženský křečkujou :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau večer, ty jo to je síla než já to všechno uložím, nakrmím atd atd :slight_smile: Jak se máte?
19. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku, vv zapnout snapkou? :confused: jee, to si nedokazu predstavit! no naschval to zitra zkusim..
zmuz, ja mam nejoblibenejsi svrchnaky zatim IV organic.. IV organic soft delaj emmce taky velky zadek a lezi chudak z kopce.. :unamused: tak s nima taky jeste pockam. a pak jeste pouzivam ty BL, ale kdyz se pocura, tak jsou zevnitr pekne zapareny.. :confounded:
19. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zkusila jsi merino vlňáčky? Nedřív mi taky přípomínaly triko ale vážně fungujou a vyměnila jsem je postupem za umělky...protože my zapařený zadeček nechceme a navíc mi připadá, že mi zelená mozek :slight_smile: chci všechno přírodní. Ještě bych chtěla k lanolínoé kůře- suprově funguje ADEPS LANAES bezvodý lanolin z lékárny za 50 korun, vydrží mi půl roku na troje vlňáky a neměnila bych
19. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vlnacky jsem si jeste netroufla, ale na leto urco poridim! bo ty zapareny BL me fakt dostaly.. a to jeste neni takove teplo.. s IV se mi to ale nastesti jeste nestalo.. (teda IV soft na to mely taky pomalu nabeh..)
19. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, my to zijstily vloni v létě kdy se prcek vyklubal. Ta vlna fakt je skvělá...trochu jsem s tím bojovala, protože jsem měla jedny tlusté, takže jakmile jsme začaly nosit punčocháče, vadilo mi to. Pak mi kámoška sehnala právě ty tenké CuddleWool a od té doby jen občas lanolínuju
19. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty swb jsou taky tenoučké
19. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty neznám, swb mám je jednu růžovou plenku a ta nás sluší
19. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těmi Cuddlebuns mě pěkně nahlodáváte. Máte někdo vlňáky Cuddlebuns a třeba Lovíky nebo swb jaké jsou mezi nimi rozdíly?
19. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nadsena z BBH bambus. Priznam se, ze jsem neprebalovala od 23h do 6.30, bo krasne spal.
Jsem rada, ze mam 3 a lituju, ze jich nemam vic :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám CB wool a ještě jedny Stacinator- ty jsou taky super, i WoolShorites, taky super. CB wool jsou ale nejtenší úplně jednoznačně. Někde jsem četla že Stacinatory se už nevyrábí, nevím, mám je od září poslané z USA. Woolshorties máme taky moc rádi, ale špatně se nám dávají pod punčošky protože jsou trochu delší, CB wool jsou prostě kalhotky. A ještě oceňuji, že jsou jednovelikostní, takže investice jen jednou.
20. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmzule- veliká závist, můj týpek spí jen s prsem v puse což je strašné pro mě a moje prsa, jak já budu vypadat až přestanu kojit :grinning:
20. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo a nemohla bys dát do alba fotky těch CB wool jak vypadají v reálu?
20. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, mezitim jsem samo kojila asi v 3h, ale nemela silu ho pak prebalovat, teda budit ho kvuli tomu.
20. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já kojím furt furt furt. Holky, co se týká fotek, my nemáme digi foťák, já vím je to neuvěřitelné, ale my nemáme ani DVD a CD mají jen holky v pokojíku. Já vím, že je mají na www.tuly-tuly.cz, já si tam objednávala před týdne plenky a kámoška právě vlňáky.
Zmuzle fakt závidím spící mimino, to bylo moje prostřední....ale tahle koza, ta na mě bude viset ještě v pěti letech
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy mě nahlodáváte s těma bambuskama... nechce se mi investovat do malých BE, tak jsem uvažovala, že BBH i CDB jsou jednovelikostní, ale zase ty ceny... ach jo, to je mor :grinning:
20. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je úlet ty pleny, jestli by mě to napadlo :slight_smile: ale je pravda, že já investovala raději do plen než do hadrů. Fakt si myslím, že pohodlná a funkční plena je důležitější než botičky adidas a tričko Next. Navíc většina mých plen bude s náma minimálně dva roky praná 3x týdně.....tak si to vždycky omlouvám. Malou BE jsem měla jednu a byla jsem spokojená, ale je pravda, že mám pocit, že jsou trochu takové neforemné.
20. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, kdy budete mít ty BBH plíny? ať vím, kterou mateřskou nerozmrskat za něco jinýho :grinning: tak 2 bych zkusila :wink:
20. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych je teda zkusila taky??? Za kolik jsou??
20. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, CDB je jaka plena? Ta mi unikla :confused: Myslim si, ze si zaslouzim nejakou nvou peknu plinu :grinning:
To je fakt magorina kupovat si plinu misto treba kalhot, kdyz se do niceho nevlezu.
Ja jsem z BBH nadsena, fakt se vyplati je mit na kazdou noc :wink: Ale ted anevim jak vam, me bambus po vyprani smrdi.
Citim takovou spaleninu. A susim uz prvni pliny, tak jsem zvedava kdy uschnou. V zime to bude horsi.
20. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek