• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@kackaj Jasne, diky:slight_smile:Cekam:slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Hmm, ja vesim hned, a stjene je to fujtajbl. Nemuze to byt nedostatkem sody? Mozna ze jsem ji tam ted nedala vubec, ale zase jsem myslela, ze je tam jen kvuli zmekceni vody.
8. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotg prave ze tou zatuchlinou, jakoby to vubec nebylo prany v mejdle, ale pritom si ho tam davam dost, nechapu:(
8. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, mozna budu mimo misu, aůe nemate tady nekdo fleecovy svrchnaky s PULem uvnitr? Ja jsem to nekde cetla, uz nevim kdo to vyrabi, ale muzu to fakt doporucit. Jedny jsem si usila ze stary polartecovy bundy, jsou na suchac, a jsou paradni. Rychle se nasadi, a padnou jak ulity:slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu a mácháš s octem? Můžeš přidat do toho octa pár kapek nějakýho éteráku.
Ty fleecáky s PULem dělá myslím merinostar.
8. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu To netuším...
8. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu Já teda upřímně řečeno nechápu, proč tam ten PUL dávají, podle mě flís drží dobře i sám o sobě...
8. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No mne ten fleece provlhnul, tak proto:slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Ocet jsem tam nedala, tak ze by to bylo tim?:slight_smile: A ja myslela, ze ten puch z toho vypere to mejdlo :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu Ocet je desinfekce a pomáhá vymýt to mýdlo z plenek. Takže určitě ho příště přidej do přihrádky na aviváž.
8. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz no jasne, ale vonet by to melo i bez nej ne?
8. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu že by voněly, to moc ne. Je to taková neutrální vůně, ani smrad ani nic výraznýho. Bývá cítit trochu ten ocet, ale po uschnutí to vyprchá.
8. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu ale když je tam ten pul, tak proč teda navrch dávat ten fleece, není to jen další vrstva navíc? ten pul přece stačí ne...? jinak sliz já nepoužívám a peru normálně v persilu sensitive a někdy mi taky plínky jakoby smrdí, ale je to asi fakt tím, jak někdo psal, když je nechám v pračce dýl po vyprání... po uschnutí ten smrádek vždycky vyprchá
8. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu hlavně nedávej ocet, jestli máš nějaký bambusky, jinak ti zchlupatí :unamused: Jinak by to pomoct mohlo, ale můj názor je, že mejdlo vypere špínu, ale ne pachy. Jesli není mimčo alergik, tak bych pár pracích cyklů plínky promáchala a vyprala v normálním prášku. Já peru neparfemovaným persilem asi osminovou dávkou a jednou máchám navíc. Plenky namáčím a někdy už je ta voda po třech dnech malinko cítit, ale z vypraných plen nikdy. Měla jsem jednu itti AIO už z bazaru a myslím že to bylo tak jak popisuješ, i z vyprané byla cítit zatuchlina. Asi po třech vypráních se to zlepšilo, ale já tohle nesnáším, stejně jsem to z ní cítila. A když to přeženu se sodou, tak jsou po pomočení plenky cítit štiplavě čpavkem, takže sody tak akorát, uhličitan rokládá moč na čpavek :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotg peru s octem i bambusky a jsou v pořádku

@reruna oni ten PUL dávají jenom mezi nohy, aby t oneprovlhlo v noci, nebo v nosítku.
8. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jo tak , potom to chápu :wink:
8. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu Aha a co to bylo za flísáky?
8. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz nevím, asi jak který, jedna paní mi to říkala, že jí hrozně zchlupatěly.
8. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu ja to mam podobne, zatim pomaha ocet a ted jsem zkusila ten levandulovy olejicek! a je to lepsi a jak pise Iva, veset hned, jak se to dopere!
8. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj
@ivuska.h
@veselazu Díky za reference, tak to asi nemá smysl. To navhání by mě štvalo. Já teď hlavně potřebuju něco jednoduchého na přebalení. Na kalhotovky a svrchňáky už Mates nemá nějak trpělivost :sweat_smile: Já mám nejraději kapsovky Bum Genius, tak možná ještě investuju a pak budou i pro druhé.
8. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu taky občas peru ve slizu :wink: a tu nevůni též likviduju aroma olejem(levandule nebo tea tree oil :wink: ) jinak když peru v noci tak ráno tam dám jen máchání aby to práve tulika nesmrdělo :wink:
8. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, moje dítě je po pětidenní rýmě konečně ochotno se zase nakojit, už jsem myslela, že jsme zkončili, což mě teda v 9 měsících moc netěšilo... Tak snad na mě zas nezanevře :grinning:
8. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 dobra vychytavka!To taky vyzkousim!
8. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 :wink: :grinning: koukám nová fotečka :dizzy_face: moc pěkná :wink:
8. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 diky!:slight_smile: ono mi to tu starous amo smazalo, asi ze nebyla aktualni! A to jsem ten krasny ohoz a uces ze svatby chtela zachovat co nejdele!:slight_smile:
8. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj jé, tady takové smutné zprávy, to mě moc mrzí, ať je to brzo za vámi... a Ondra ať tě pořádně zaměstnává :wink:
8. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj a neboj, takové věci se dvakrát nestávají. Tak a už s tím končím.

Jedna dobrá plenková zpráva - mám BG kapsovku a je super :slight_smile: přebalování u nás začíná být těžký boj, ani za nic nechce ležet na zádech a na břiše mi zdrhá... tímhle stylem mi za chvíli bude polovina výbavičky k ničemu
8. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Já musím uplácet kde čím, aby ležel a nevřiskal jako při tahání střev z břicha. Lovím vždycky něco ze skříňky v koupelně, to ho většinou na tu nezbytnou dobu zabaví.
8. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h u nás už jsou všechny věci z koupelny ožužlány a probrány, když ležet nechce, tak s ním nehne ani tank a vztekle všechno odhazuje :slight_smile: no ještě tak kartáčky na zuby, ale to mu nechcu dávat ožužlávat nevím, jak je to s těma kazama aby něco nechytl :wink:
@helulela jo v těch si taky frčíme, pro nás numero uno :grinning: škoda že stojí tolik, teď by se nám ještě tak 5 kousků hodilo
8. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek