• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@betelgeuzz Tak to moc dík, takže to je víceméně normální:slight_smile:
9. lis 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Díky za tip, já ten olejíček zkusím. Myslela jsem, že to půjde i bez něj a že dělám něco špatně když to nevoní:slight_smile:
9. lis 2010 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotg Děkuju děkuju, hned jsem chytřejší. Přeju krásnej den:slight_smile:
9. lis 2010 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Byly to tots bots:slight_smile:
9. lis 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. chcem sa spytat na nevyhody pul weehunger. Mala som flipky, ale nevyhovuje mi zapinanie na patentky, mam radsej suchac. Dik
9. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petal když jsi přečteš poslední dvě strany, tak se tady weehugers dost probíraly. Jedny WH na sucháč mám a někdy dřou, když je blbě zapnu (práveže při zapínání vletu) a taky ty pacičky dost zhnusněly - viz. moje album.. Já preferuju patentkové, tak se dají zanout vestoje...
9. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek no jedna je s minky úpravou, vevnitř je flís a druhá je PUL zvenku, ale příjemný žádný igeliťák a vevnitř taky flís. Ke každé je jedna vkladačka. Stejně dovycpávám ještě jednou a pak vydrží i 4 hodiny. Ale radči je používám hlavně na doma, nedůvěřuju jim jako BG... Nedají se použít jako svrchňáky na kalhotovky, jsou menší, ale 2 větší vkladačky pojmou v poho. :wink:
9. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivuš, včera jsem se tě zapomněla zeptat, jak vidíš tvoje flísáčky na větší děti (třeba kolem 13m :wink: ) Ještě nechodící, spíš lozící, ale zas si nehrající už tolik v sedě... Nemáš zkušenost/reference?
9. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co mám udělat s plínkou, když je zažloutlá? Dostanu to z ní nějak dolů, aby byla zase bílá?
9. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Normálně se na bělění dává prášek do pečiva (třeba na záclony), do určité míry to pomáhá, ale radši si počkej na chemickou analýzu nějaké znalkyně, ať to třeba nesežere tu plínu, nebo nenakyne nebo něco... :grinning:
Co to je za plínu?
9. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Nenakyne :grinning: . Cushies tushies.
9. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Myslíš jako výdrž nebo jestli jsou na to dost velké?
9. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Myslím, že krom rizika nakynutí je prdopeč bezpečný :grinning:
9. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka A nebo teda samozřejmě perkarbonát, ale nesmíš to s ním přehnat, už jsem viděla plínky s vyžranýma dírama...
9. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h prosim te, planujes dodavat do Brany i latkove vlozky nebo ty jsou k mani jen na eshopu?
9. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jako na výdrž...
9. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Budou pokusně v kamenném obchodě v Brně, jinak zatím jen v mém eshopu.
9. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Kamarádka používá na 17 měs. holčičku, už teda chodící... Jinak si teda zatím nikdo nestěžoval, že by propouštěly, ale to samozřejmě není moc vypovídající...
9. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h A jak mám ten prekarbonát nadávkovat? Je to sůl na skvrny, že? Tu jsem dneska na ně trošku nasypala a efekt skoro žádnej :unamused:
9. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Takže vadí spíš dlouhé jednostranné zatížení jako sezení/šátek, že?
9. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Jo, přesně tak.

@blka Ono když už je to hodně zažrané, tak nepomůže nic...
9. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek ona sa tá jedlá sóda dá kúpiť aj v ekoobchodoch, ale o bieliacom efekte tam nepíšu, totak fakt funguje? to by bola bomba... ja som to teraz šlahla k farebnému prádlu kelu snáď sa mi to dajako nepofarbí:slight_smile:)) ale tak nemalo by si myslím...
http://www.ekoobchod.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1140&category_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=100004
9. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka perkarbonát působí až při teplotách 50 - 60 stupňů, tak jestli to byla chladnější voda, tak nepůsobil.Jakou sůl na skvrny máš?
9. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz V těch solích ale bývá většinou namíchaný TAED, takže to reaguje i ve studene vode...
9. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já mám čistý perkarbonát, tam nic přimíchaního nemám. A třeba sůl z DM obsahuje perkarbonátu asi 30 % a tím je zase slabší.
9. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevíte jaký poměr se dává perkarbonát a TAED?
9. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Jo, to jasně, já jsem myslela případy, kdy se to prodává pod názvem sůl na skvrny atd.

@permonik7 nevím, od oka, aby tam toho prostě trochu bylo :grinning:
9. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Z DM :wink: . Já jsem ji navhlčila, nasypala prekarbonát a dala prát na 60.
9. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no já to právě od oka dělala a jednu várku plínek mám celou jaksi do modra:grinning:
9. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek