• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Právě jsem si objednala kalíšek a látkové vlojdy, ale přemýšlím jak to skladujete? (teda ty použité) S plínkama asi ne co? Máte extra kyblík, nebo jen v pytlíčku?
Díky :slight_smile: .
9. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek díky moc:slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@permonik7 já to udělala tak, že jsem smíchala ten čtvrtkilovej pytlík s 5kg perkarbonátu a mám zásobu na pěkně dlouho :grinning: vlastně mi po plenění s Matoušem zbyla půlka ještě na teď :grinning:
9. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek no to je právě super nápad, to taky tak udělám a nebudu to muset řešit :slight_smile: Já přemýšlela, jak budu asi odhadovat okem 3-5% :grinning:
9. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@duzame S plínkama jo :wink:
9. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h fakt jo, a nevadí ta krev něčemu?
10. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@duzame ja mám teda za sebou len prvú MS s kalichom a látkovými vložkami, no robila som to tak že som tú látkovú vložku najprv dala do lavoríka so studenou vodou, krv sa vymáčala potom som vyžmýkala a tiež šupla ku plienkam, teda ešte som máčala aj v teplej vode a pridala som puer aby mi neostala škrvna, ale predpokladám že to netreba keď to potom operiem s pleňuchami na 60 tke a tam pridám ten puer....

ja som sa chcela ešte opýtať asi debilná otázka ale ten TEAD je eko? či eko spočíva v tom že ho použijem len keď treba a nie že v komerčných práškoch je napchatý prakticky všade a perie sa ním aj vtedy keď netreba - napr. pri farebnom prádle?
10. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak Díky za odpověd, právě mi dorazil balíček, tak teď ještě MS a jde se na to :grinning:
10. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@duzame Já nevím, čemu by měla vadit? Nepřijde mi rozhodně horší, než hovínko :wink:
10. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak Je to organická látka, těžko říct, co přesně myslíš tím eko, jako jestli je to rozložitelné? Tady http://en.wikipedia.org/wiki/Tetraacetylethylenediamine se můžeš podívat, co z toho po reakci s perkarbonátem zbyde, ovšem co s tím pak dál, to netuším :slight_smile:)
10. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj chtela jsem se zeptat nenasel by se tady nekdo kdo nepotrebuje a prodal by levne kalhotky na latkove plinky separacni vlozky apod.nejlepe komplet nebo i po kuse.od 7kg nebo univerzalni velikost.malej prestal snaset jednorazovky tak mae zkusit latkove ale nechci ted do toho cpat nekolik ticis kdyz nevim jestli to pomuze a navic ted jsme mely velke vydaje.dekuji Vase nabidky mi piste prosim na vzkaz
10. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kadlinecka ahoj, ja bych tu mela asi 5ks kalhotek bambino mio (1ks 5-7kg,1ks 7-9kg, 2ks 9-12kg a 1ks 12-15kg) jeden kus za 150kč. Pokud bys brala všechny, tak nechám kus za 120kč a k tomu ještě přihodím pár separaček canpol babies zdarma:slight_smile: Všechny kalhotky jsou v perfoš stavu, minimálně používané, kupovala jsem je až teď pro druhé mimi, ale nezadařilo se a tak by mi tu jen ležely...
10. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kadlinecka zkus mrknout na MMB, tam se prodávají kusy i celý výbavičky :wink:
10. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek a nebo zkus někde koupit 40čč libštátek, ty se seženou i v kam. obchodech + kikko kalhotky na zkoušku a uvidíte :wink:
10. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kadlinecka viz příspěvek výš, jsem to poslala sama sobě :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky už se to tu probíralo určitě, ale já u toho zrovna nebyla :sweat_smile: POP IN pleny AIO - kdo je máte? včera jsem byla ve Slůněti a dívala se, co jsme ještě nezkoušeli , tož jen tak ze zvědavosti :wink:
10. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@veselazu kamaradka ma vybavu jen z Pop-in a je z nich nadsena :slight_smile: Teda krome te malickosti, ze po roce uzivani ten bmb zacal fakt smrdet, kdyz je pocurany a odlozeny na prani, a to pere co druhy den :confounded: Jinak vypadaji i po roce prani vcelku slusne, trochu zmolicky venku ale dobry. Jeji mala ma dobrych 11kg a v pohode ji sedia fakt dobre sajou, s tou nocni vlozkou to pekne vydrzelo celou noc (zkousela jsem se, kdyz u me byla na navsteve :wink:
10. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
maminky muzete mi prosim poradit kdyz si budu chtit poridit svrchni kalhotky kikko tak se do toho pouziva co?ctverce ci kalhotkove pleny a jaky v tom je rozdil bohuzel nemam zkusenost a musime co nejrychleji poridit nebo je jedno co budu pouzivat do kalhotek?jestli plinu nebo separacku?
10. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kadlinecka potřebuješ plínu = klasickej čtverec/kalhotovku a něco přes - nějaký svrchňáčky. Separačka se používá mezi plínku a prdku, jednak nemusíš drbat z plíny bobek, pak chrání před mokrem. Čtvercový plíny se dají různě poskládat. Zkus mrknout tady

http://www.latkovepleny.cz/
10. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
neee ja nechci uz ted se v tom zamotavam.uz je toho na me moc :frowning2:
10. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
odkud jsi? nemáš poblíž někoho látkujícího?
10. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek ja z chomutova nemam tady nikoho a kdyz pujdu do kramu tam mi tam automaticky budou davat to co stoji nejvic a my bohuzel musime vyzkouset ty latkovy jestli se to zlepsi
10. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak bych právě zkusila čtverce, dají se složit klasicky rovně nebo v tom odkazu máš i další možnosti skládání + nějaký rozumný levný spodky :wink: napadli mě ty kikko, jsou sehnatelný i v obchodech. Hlavně ne g-mini, ty jsou igelitový :confounded: a čtverce z Libštátu nebo kikko lux, obyč kikko a hybler a darland nasajou prd :wink: na tom v klidu pár dní vydržíte a pak případně začnete ladit výbavu :wink:
10. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek dobre dekuji moc tak ja si to opisu a jdu se zeptat do tech kramku co tu mame at muzem zacit co nejdrive
10. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah děkuju za info :slight_smile:
10. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Na kolik perete BBH pulky? Je tam psaný na 30.
10. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
maminky kdo zvas vyvaruje plinky? :wink:
10. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kadlinecka já jo ale tak 1x 2 x za měsíc, teda vyvařuju....peru je v pračce na devadesát....pokud měl malý průjem tak jsem takto prala 1x za týden, a s plínkama to nic neudělalo.. :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kadlinecka jo a jestli myslíš ty čtvercové klasické tak úplně v pohodě můžeš vyvařovat jak často chceš.
10. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek