• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@reruna Ad vůně Persilu sensitive -- měla jsem rýmu, nic jsem necítila... Otevřela jsem pytel s Persilem a málem jsem omdlela :grinning: Tak mě pobavilo, když jsem se pak na tom pytli dočetla, že je údajně jemně parfemovaný.
22. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a ted si predstav, ze by ho parfemovali normalne, to by byl teprve oder :grinning:
22. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek jé tak to je fajn že vám sedly, my ještě flísáky nemáme a už jsem nad nima taky bádala... ale nevím nevím asi si počkám na tu AIO my nasazujeme ve stoje a v pohybu tak u nás teď frčí kapsovky nebo ty B.Bottomky kdy se dá vkladačky vepnout do svrchňáků a tudíž ani při úprku loupežníka maminka nezuří a neloví vkladačky ze země :wink:
22. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jo, sedí fakt krásně, dělají malý zadeček... Vlňáčkům teda funí na záda hodně hlasitě :slight_smile: Fakt mě mile překvapily, škoda že jsme je neměly od začátku... Na novoška to musí být žůžo...

Já teda zas ještě teď cítím vůni tvého Ulricha (byl-li to Ulrich) z té tvojí kapsovky :grinning: Mně teda plínky z Batolete tolik nevoní...
22. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Nene, to byla Missiva od kamarádky :grinning: Ulrich nijak nevoní.
22. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h
@maly_prcek jaký flísáky? Já mám jedny modrý z ufonama a pak jedny na cestě s medvědama....ty modrý jsem ale na začátku moc dávat nemohla, jak byly olbřími :grinning: , ale taky je mám ráda, ovšem do vlňáků jsem se zamilovala, ještě jsou jí teda větší, ale nikde netlačej a má tak měkkounkej zadeček :dizzy_face:

já mám merinozavinku, už teda vypadá jak hadr na podlahu, ale nosíme ji nonstop :grinning:

k práškům, fleky máme zatím jen od vaječiny, tak nemůžu soudit, ale už jsem vyměkla a používám náš normální prášek - ariel + máchání na víc. Pokud skvrnu nepřeřu žlučákem, tak ani omylem....teď jsem to flákala, tolik už do plen nekaká, ale sem tam uprdnutí je... a mám pleny flekatý, tak asi začnu, skvrny nesnáším :angry:

jinak peru v sodasanu, pak něco jako sonet nebo jak se to jmenuje, to teda božsky voní....

jak budu řešit kakaka a podobné hrůzy, to teda nevim :confused: , asi bude chodit v tmavym :grinning:
22. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Mne ten Dablik vypral i flek na bodycku ze sekace, cili velmi starej. Jinak ale zapiram hned, nebo to aspon namocim do vody. Fleky na tom mit nechci a navic mame velmi malo obleceni. Mame 1+1 a malo uloznejch prostor a ted navic cekame tu holku, tak se mi nechce nakupovat dalsi modry veci. A v kramech, co mam po ruce, jsou jen modry veci, nic neutralniho. Malymu modra slusi, i holcicka bude nosit modry po nem, ale prece jen chci koupit par holcicich kousku a nejak to kombinovat. Zlucak, Dablik, tohle dohromady vypralo i boruvky z bileho prosteradla, ale preprala jsem to hned, jak to poblil...
Jinak diky nekomu z vas za ten tip na Tesco, zkusim tam sehnat ten Qualt nebo Batole, v Kaufu jsem videla jen Batole avivaz.
Jo ak tomu prevoneni, kdo zkousel Ariel kapsle, tak vi, co je to prevonenej prasek. My to dostali od manz. kolegyne v praci, ona s tim nejak kseftuje, a des, dostala jsem bolest hlavy skoro migr. charakteru, a ze na to netrpim, a to uz jsem vesela to pradlo a bylo po intenzivnim machani... Zacala se mi tocit hlava, bolet za ocima, na zvraceni, je to teda i tim mym spatne zvladanym tehotenstvim, nicmene stejne to neni normalni, takhle to prehanet. Jak je v TV takovej ten porad o vode (na CT mezi zpravama cca na 5 min s Vl. Korenem, myslim, ze se tak jmenuje), tak tam o tom mluvili, ze dnes je navoneny vsechno vcetne toal. papiru a strasne to skodi prirode, protoze s tim si zadna cisticka neporadi.
22. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek hmm, ja bych se teda bala u novoska s vajecinou na flisackach. Myslis, ze by to slo dobre dolu? :confused:
22. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sušíte plenky v sušičce? Jsou fakt dřív zničené? Díky
22. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Ten materiál s ufonama je o dost tužší, než ten s medvídkama nebo s písmenkama.
22. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Úplně perfektně, fleky se na flísu nedělají a cokoliv z něj osprchuješ, můžeš prát na 60, prostě ideál :wink:
22. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h hmmm, tak to jeste nekdy v budoucnu zvazim :slight_smile:
22. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak to se na ty medvědy těším o to víc :dizzy_face: Jak to vypadá s těma vícevrstevnatejma?
22. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah jo jo, měla jsem natahovací flísáčky, když byl D. novošek a fakt bez fleků, žlučákem to šlo krásně... Za pár hodin suché...
@suik Mám Anavy na patentky, světle zelenkavé...
@veselazu Já jsem právě taky dlouho váhala, jestli na větší dítě flísáky, jestli neprovlhnou, ale fakt dobré... Koupila jsem poté, co jsem 2 dny lanolínovala vlňáky a on je poprvé na sobě pokadil... Tak jsem usoudila, že potřebujem něco nenáročného a univerzálního... Vepnout to tam nejde, leda si nacvaknout patenkty... :slight_smile:

@ivuska.h Už jsem si říkala, že je to jakési hypervoňavé....
22. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Teď v týdnu je budu mít, hned pak pošlem. Máš u mě bonus za trpělivost :wink:
22. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivika18 suším občas kvůli tomu, aby plenky nebyly hrubé. Myslím, že sušení po každém praní by se na nich asi podepsalo.....plus ta pálka za elektřinu....
22. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak jsem dneska nakoupila ježucha pro mimi-dostane tvoje vícevrstvý bambusky a ty vychvalované flísáčky, už po nich chvíli slintám :grinning:
22. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ad vune- jak vesim v te susarne, tak ta babizna a jeji dcera museji pouzivat nevim co,ale navoni to i moje pradlo, teda mne to udesne smrdi-je to proste opravdu moc.

my mame ivanciny ruzove flisacky a jsou super, jak pise @maly_prcek, zlucakem se nadherne vyperou a za chvil jsou suche!
22. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mami pere v bonuxu a dává Lenor - plnou přihrádku, to je síla :confounded: to normálně přerazí i počůraný tepláky ve špíně, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolikrát už jsem ji žádala, aby klukům prala věci, co u ní mají, nějak šetrnějš - miň prášku, eko aviváž... ani ťuk, pořád to samý, takovej úděsnej srmad :angry:
22. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek ja to resim tak, ze vzdycky privezu k oboum rodicum ve flasce batole a maji presne receno, ze pro maleho se pere pouze v tomto a v nicem jinem :wink: Ale fakt, ze nas kluk je jeste pomerne maly, takze se to dobre "prikazuje" :sweat_smile:
22. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata, prave zkoumam ty nase BG kapsovky. ono to ma uvnitr neco jako PUL zater, na to se uz nemusi davat svrchnacky?
22. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Jojo, na to se už nemusí.
22. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Svrchňáky jsem neviděla, ale zato jsem se zasmála co všechno lidi nevymyslí :slight_smile:. Repráky na břicho :grinning:
22. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana taky jsem koukala, na jakych blbostech se daji vydelat penize :grinning:
22. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
perete spíš v práškách nebo gelech? Někde jsem četla, že prášky líp perou, ale gel se líp vymáchá.
22. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela prasky mam na nase pradlo, gel na maleho pradlo + na cerne pradlo (kvuli tomu vymachani). Ale v pracich schopnostech jsem rozdil nepozorovala :confused:
22. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Já peru v práškách, nějak jsem gelu nepřišla na chuť. Sice jsem koupila batole jako gel, ale to proto, že když potřebuju přeprat něco v ruce, tak mi to přijde lepší. Ale je fakt, že teĎ jsem ho dala i na Marečkovo oblečení, protože mi strašně krásně voní a vše bylo vyprané.
23. lis 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 jejda, co se mi to tam napsalo!:grinning:
ten odkaz mel bejt uplne jinej!:slight_smile:
tak znovu- nemate nekdo zkusenost s temito svrchnacky?
http://www.ecoobchudek.cz/kalhotky-super-brite-14-p-93604.html
23. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek