• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@slunicko76 zkušenost nemám. Ale v pátek jsem byla v obchodě a chtěla jsem koupit nové PULky, tak jsem si prohlížela ty brite, thirsties (ty už doma jedny mám), popoliny a baby lucy a nakonec jsem zkončila u osvědčených thirsties. Ty brite mi přišly dost tuhé, daleko tužší, než thirsties, IV, nebo HD, se kterýma mám zkušenost.
23. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat těch co mají sušičku, jestli tam suší noční plíny BE? Díky :slight_smile:
23. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 ahoj, ja mam doma modre a jsou dost velike a to vahove odpovidame udavanemu vahovemu rozmezi. Nacvakla jsem si tam zkracovaci druky a ted sedi bezvadne. Nejradsi mame wonder wraps a pak thirsties duowrap.
23. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu zvažuju koupi svrchňáčků weehuggers - co bys doporučila jako zapínání - suchý zip nebo patentky? Malej zatím při přebalování leží v klidu, takže by patentky nevadily - otázka jak dlouho mu to vydrží. A zase mám strach, aby se suchý zip nepřetáčel a netlačil na bříško až bude sedět....Chjo. A ještě kolik jich objednat, kolik jich máte vy? Díky.
23. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn weehugers sice nemam, ale obecne u nas byl problem se suchymi zipy ve chvili, kdy maly byl natolik zrucny, ze je zacal rozepinat, ale jeste nebyl dost "velky" na to, aby pochopil, ze by je rozepinat nemel. Me teda sedely lip patentky, prave kdyz uz sebou sil, tak patentky jsem mu zapla i ve stoje a vedela jsem, ze mu budou dobre sedet, kdezto suchac jsem vzdycky zapinala tak na dvakrat, aby mu dobre sedel.
23. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já su asi totálně neschopná, ale nejsu schopná zapnout plínu na stojícím Marečkovi :sweat_smile:

@evlyn Já bych asi taky koupila patentky. Ten sucháš je sice přizpůsobivější. U patentek jsi někdy mimo, že bys potřebovala zapnout na mezi velikost, ale to se dá přežít. A kdyby vám vydržely do léta, tak ti je bude prcek rozepínat. I když, mně rozepíná už aji patentky :confounded:
23. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn no tak za nás taky patentky, já nejsem schopná zapnout malému plínu na SZ na jedenkrát, furt to nemůžu naštelovat, ale u patentek vím přesně na kolikátou to zapnout, takže je to jasné :slight_smile: taky si je jentak nerozepne a navíc ty SZ někdy vypadají dost odrbaně, jak se na ně chyytají nitě a tak, kdežto svrchňáky na patentky vypadají furt jako nové . My máme WH jen 1, používáme hlavně kapsovky a B.Bottomky s vepínacíma vkladačkama, které měním a když všechno stihne potentit tak přijdou na řadu PULky s vkladačkama. Takže celkem mám 2x PULky kotel vkladaček, 6 kapsovek a ty PULky BB s 12ti vkladačkama a peru 1x za 3 dny. Stačí bohatě, přebalujeme po 3 hodinách.
23. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka já jsem zjistila, že neumím malému nasadit papírovou ve stoje :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn za mě patentky, mám taky patentkové a super, nevadí to když sedí, nemá otlačené bříško a jdou mu hůř rozepnout než sucháč:grinning:
23. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, naše nejoblíbenější PULky jsou Blueberry Coveralls, jsou prima, ale v kombinaci s Ivuščinýma bambusovýma vícevrstvýma jsem zjistila, že mi ta plína uvnitř ujíždí. Ony jsou vevnitř "igeliťáky" a jak je na tom ten jemnej bambus tak to sjíždí :angry: . Nemáte někdo nějaký nápad? Jiný PULky? Ale jaký? Tyhle jsou super, na patentky, mají nohavičky, dvě řady patentek, prostě nemají chybu.
Používám ráda vlňáčky, ale ty dělají Annie na noze rudý fleky jak se to tře o kůži, momentálně je v Alanách už třetí den, protože na jednom stehni má rudý flek o velikosti cca 5x10cm, očividně odřený vlhkou vlnou :confounded: . Na to že přebaluju max. co 2h celkem síla, tohle se zadařilo během poledního spánku.
23. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana me to taky ujizdelo v bambinexkach (taky igelit uvnitr), ale vyresilo to, kdz jsem to malemu utahla o jeden cvocek vic (jakoze to zmensovani) nez jak to nosil obvykle a pomohlo to hodne. Proste to mel fakt na fest, aby to udrzelo na miste.
23. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ja prave umim ve stoje zapnout jen patentkovou kapsovku, proste si pamatuju na ktery zapinam a zapinam poslepu. Ale fakt, ze naposledy jsem mu ji zapinala ve stoje nekdy mezi 11-12m, takze mozna ze ted uz bych taky ostrouhala :grinning:
23. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana na Ivuščiny vícevrstvé používáme wonder wraps, bummis a thirsties a v pohode :slight_smile: S těma blueberry mám v kombinaci s vv stejný problém.
23. lis 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah @blka @veselazu @permonik7 Díky. Budou to teda patentky, zatím je mám i radši, ale zvyklala mě veselazu tím, jak popisuje svoje současné přebalování :grinning:
24. lis 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tímto se všem omlouvám za příšernou hrubku, které jsem si všimla až po odkliknutí....
24. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Díky za tipy holky. A které z těch PULek jsou na patentky?
24. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata, davate do te BG kapsovky jenom tu orig.vkladacku a nebo jeste dovycpavate?Dala jsem ji ted Esterce na prochazku s babickou, jen s tou orig.vkladackou!Jo a jeste se asi blbe zeptam, davate do nich jeste separacku a nebo uz ne, kdyz je ta kapsa (teda mne to tak prijde) z vrchu flisova?
24. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 mně zatím vydržela jen s orig. vkládačkama, ale když chci mít jistotu, třeba na vycházku na tři hodiny, tak do ní ještě něco přidám. A separačku dávám, ten povrch je sice suchý, ale spíš jako prevenci fleků.
24. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 taky tak, já teda tam dávám tu velkou vkladačku a ještě přihodím třeba Anavy bambusovou , ale myslím, že by to udrželo i jen s origoš 3 hodiny, no každé dítě to má jinak tož musíte vyzkoušet :slight_smile: . Separačku nedávám, i pokajděná jde krásně vyprat a zatím žádné fleky nemáme. No možná kdybych dala červenou řepu ... ale to by asi šel do papíru neboť ty skvrny mi doteď drží na vkladačkách :angry:
24. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdo jste tu radil Ďáblíka na skvrny ........... DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!............ vrátila jsem 3 bodyčka zpět na hromádku použitelných i mezi lidi z hromádky pracovních. Vypral to krááásněěěě lalalalalala .
24. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Neni zac :wink: A mne to poradila Kvakulka z teto diskuse. Akorat je to asi strasnej sajrajt chemickej, co...
24. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vespolek :slight_smile: Musím se přiznat, že tuhle diskuzi už hodně dlouho šmíruju a sbírám moudra, rady, triky, doporučení atd atd.
Potřebovala bych poradit ohledně vlňáčků. Máme Disany a malá je dneska totálně, ale fakt totálně "znehodnotila" vaječinou. Chytrá maminka navíc zapomněla dát separačku, ale naštěstí si včera koupila nový žlučák. Nicméně, vlńáčky se od rána namáčí a tak jsem se chtěla zeptat, jestli je potřeba je znovu lanolinovat. Zatím se teda jen namáčí, ale ještě je properu v ruce. Ale jak s tím lanolinem. Naposledy byly lanolinované před 14 dny. Děkuji za radu :slight_smile:
24. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw po každém oprání se musí lanolinovat znovu
24. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna ach jo :frowning2: děkuju za radu :wink: Naštestí mám ještě jedny v záloze :slight_smile:
24. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw tak my Disany lanolínovali tak při každém 5tém praní, ony jsou dost tlusté takže krásně držely i tak. Určitě to zkus, nám teda držely i měsíc bez lanolínování ani když jsem je měla nové jsem je nelanolínovala a nikdy neprotekly.
24. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu zkusím to :wink: stejně nemám lanolin, takže je usuším, jednou prubnu jestli vydrží nebo ne a při nejhorším nalanolinuju :slight_smile:
24. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw když byly pokaděné tak jsem je hned očváchla a nikdy je dlouho nemáčela, byly na omak furt lepkavé.
24. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu no tak to jsem asi neudělala dobře, když je mám už od rána namočené, co? :confused:
24. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw spíš záleží, s jakým prostředkem na praní, žlučák odmašťuje, no zkus to a uvidíš, ty Disany jsou hodně silné, já bych na ně vsadila :wink:
24. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem skleróza, kdo to tu prosím chtěl testovat ty kapsové tréningáče vel. M? Mám tu k dispozici tyhle:
24. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek