• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@sussanah To víš, já jsem hotové dobrodiní :grinning:
26. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h uz jen svatozar :wink:
26. lis 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty IB mě teda zrovna nenadchly, potřebovala bych si je osahat, jak to funguje... zato Ivy fotka mě nadchla moc :slight_smile:
26. lis 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jééé SIO - šup sem s nima!! :grinning: :grinning: :grinning:
ty IB mají vkladačky z jakého materiálu? Že jsou tak málo savé jak říkáte?
27. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h krasna fotka
27. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h - neprovokovat s novými SIO, já jsem doufala, že jsem s nákupy u tebe na chvíli skončila :grinning:

holky, jaké jsou reference na svrchňáčky weehuggers?? Zatím máme Thirsties vel. 1 a spokojenost, ale slečna z nich pomalu vyrůstá, tak se porozhlížím po větších
27. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Weehuggers jsou tu všeobecně chválený. Ale já nemám zkušenost.
27. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Mně tu weehuggers holky rozmluvily tím, že prý zevnitř navĺhají, protože tam je bavlna. Tak jsem do nich nešla.
27. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h bóže zase nová droga :grinning: :grinning: :grinning: a kdy že bude, abych ji nepropásla :grinning:
27. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baarca Jo, s tím souhlasím. Na chodiče nebo ležáka možná, ale na dítě (hlavně chlapečka), co si hraje x hodin na břiše, to není.
27. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, tak já to ještě zvážím - no naštěstí nemají ty vzory co by se mi líbily :slight_smile:, takže asi zůstaneme u Thirsties, ale chtělo by to ještě nějaký ....
27. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko za nás Weehuggersky jsou moc příjemné, kvalitní svrchňáky a držáky, ale nezastrkuju ty vkladačky za bavlněné kapsy - fakt pak navlhají a musí hodně studit na bříšku. Používám jako normální svrchňáky , každopádně střídám a suším, no asi bych taky šla do jiných.. ale do jakých :unamused: Thirstiesky jsou fajn
27. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jsou thirsties taky oblíbené - máme duo wrap, pak wonder wraps a bummis:slight_smile:
27. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ivu, kde jsouna Eskopu ty nadherny zelenacky?:slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPRAVA: chtela jsem napsat na eshopu :slight_smile:
28. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Včera jsem se celý den mořila s takovým promo obrázkem, dnes jsem to snad konečně dodělala ke své spokojenosti... Takže už brzo snad :grinning:
28. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nezkušená látkařka se opět hlásí z dotazem: Mám v plánu vyzkoušet Irmu, ale na štítku je prát na 40. Opere se tím případná žluťka? Nebo mám použít žluč. mýdlo? Díky předem za radu!
29. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zjistila jsem, jak je snapka šíleně ostrá. Chtěla jsem ji zdvihnout ze země, ale 1 konec se chytl koberce a druhej o můj prst :zipper_mouth: . Jsem netušila, co tak malé plastové zobáčky dokážou.
29. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka peru Irmu na 60, možná trošku zežmolkuje, ale za tu cenu....
29. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka taky jsem na to přišla - a podstatně horším způsobem :slight_smile: zabodla jsem si ji do puchýře od spáleniny :grinning: :grinning:
29. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka Ja peru vsechno s plinama na 60. Prip. kadeni osprchuju a preperu zlucakem, ale na separackach mi fleky tak nevadi. Zatim jsme ale bez fleku :wink: Na 40 bych to nemela s cim prat, s obleckama se mi nechce, to uz spis obcas nejake bile bodycko vyperu s plinama, ale na 60, mi to pripada hygienictejsi.
29. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna takže kolikrát asi lze oprat Irmu než je po ní? :grinning:
29. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem nepočítala.... mám teď už druhou, používám je 8 měsíců, ale ne proto, že by byla zničená praním, spíš ji vyhodím, když někdy Luki kadí řidčeji a mě se to nechce z té separačky dostávat.... te´d se dívám, že tvůj malej má asi ještě vaječinu, že, na vaječinu ještě není Irma to pravé ořechové, to jsem raději používala celulozové separačky, ale po zavedení příkrmů je to už super
29. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka To muselo teda pěkně bolet.
29. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna taky mám celulozky, ale myslela jsem že bych dávala obě, jakože kvůli suchu, nebo je to spíš jen na sběr toho nejhoršího?
29. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka Ja davala flis od zacatku a bez problemu.
29. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je tu někdo, kdo zkusil flis+celulozu? nebo už to zbytečně kombinuju?
29. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mám dotaz na matky párečků - připadá mi, že Aničká čůrá velký dávky, resp. že plíny jsou šíleně mokrý, Matouš je tak mokrý nemíval. Měly jste při plenění s dětma podobný dojmy? už jsem vytáhla IV 100g, pže s kikko bmb čč a vv plínama se nedalo, byly úplně durch... nebo jsem dřevák a neumím dát plínu nějakým holčičím způsobem... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek Mě se taky teď zdá, že Ondra čůrá míň než Klárka, ale to nebude ani tak pohlavím, jako spíš tím, že přes den skoro nic nevypije (prso nechce a UM do něj narvu tak 150-200 ml max.).
29. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a kdybys porovnala, když byli plně kojený mimina?
29. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek