• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@schnek Tak to cca nastejno... Ale mě obě děcka čůrají ve stejném režimu, dlouho drží a pak pustí. Možná v tom může být u tvých dětí rozdíl... Protože to, jak vycpat pro holku a pro kluka není žádná věda, to si myslím, že těžko dělala špatně.
29. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, máme průtokáč :grinning: všechny mrňavý kalhotovky jsou mi k ničemu, ty jsou tak jedna na cestu k doktoru a druhá nazpátek... a to to máme obejít dva bloky :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
29. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu (zase) na rady - potřebuju koupit nové PULky, chtěla bych jednovelikostní na patentky - teď mám HD a malá už mi z nich zase vyrůstá :grinning:
mám jedny blueberry one size a jsem s nima spokojená, ale jak jsem tak teď hledala po netu, tak se tu moc neprodávají a hlavně mě moc neberou ty designy, tak si ráda nechám doporučit něco podobného střihu :slight_smile:
29. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka já teď načla druhou Irmu, ta první šla pryč docela rychle, páč jsem ji nechtěla moc drbat od vaječiny a rovnou vyhazovala....vyjde to pořád levněji než celuózový separačky, teď jsem ji zase nastříhala, páč většinu kadění chytám do kyblíčku. taky peru na 60. Časem to zežmolkovatí...
29. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek Schneku, teda já mám obě děti průtokový, bez bambusu bychom vůbec nemohli žít, hlavně prefoldy a BH nudle od Baby Idea nás drží nad vodou (celkem doslova :grinning: ).
Ad skládání "holčičím" způsobem-Annie zásadně čůrá dopředu, nemám teda srovnání s klukem neb jsem ho nelátkovala, ale první půlka plíny je durch i když je dvojitě a druhá půlka suchá. Nezáleží jestli ležela, plazila se nebo chodí.

Ivuško, byla jsem si dnes pro plínečky a děkuju za dáreček :wink: . Škoda do těch ubrousků utírat hovínka teda. Kolegyně mi ukazovala kapsovku, ale musela jsem konstatovat že na moje děti šije plíny asi jen BBH- do té kapsovky by se naše Ančí teda nejspíš nevlezla. Je teda fakt že jí je už skoro 21 měsíců, mohla by se začít trošku zajímat o nočník, ale zatím to nevypadá.
29. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik hmm, to máš dobrou úspěšnost s bkm. My jsme začali min. týden, ale zatím se podaří max. 2x denně :grinning:
29. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek, @ivuska.h - no já mám taky pocit, že Nelinka jeprůtokáč, novosklad už jsem zrušila, to nemělo cenu, byla úúúplně mokrá, ale poslední dobou už má do 3 hodin durch i bambusovou Anavku se 2 vkládačkama, tak taky nevím, jestli nedělám něco špatně .... nevadí bambusovkám ocet v máchání?
29. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Já nevím, ale mě se to zdá normální, mě na děcka novosklad nikdy nestačil :grinning: Ono se to časem upraví, vždyť dítě v tomto věku je výhradně na tekuté stravě, vypije kolem 900 ml za den (když beru tabulkových 150 ml/kg/den a 6kg dítě)... Jak začnou příkrmy, tak se množství tekutin hodně omezí.
29. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Ta kapsovka je stejný střih, jako kalhotkovka, vypadá malinká, ale cpe se M-kovou vícevrstvou a je překvapivě natahovací :grinning: Ona vypadá malinká, protože je tenoučká.
29. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h - díky, tak tos mě uklidnila :slight_smile:, je fakt, že Nelinka pije ukázkově, tabulky by z ní měly radost :grinning:
a nevadí teda, že na všechny plíny dávám do máchání ocet?
29. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Podle mě to nevadí, teda taky záleží, kolik toho octa dáváš... Byly tu sice nějaké teorie, že všechny kyseliny škodí bambusu, ale nevím, když si vezmu, že ocet má 8% kyseliny octové, když dáš třeba 100 ml do pračky, kde je 20 litrů vody, máš hnedle 0,04% roztok... Tak nevím, jaké pH má ta voda ve výsledku, ale že by to mohlo něco naleptat, o tom vážně pochybuju.
29. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h - tak fajn, 100 ml rozhodně nedávám, spíš tak 10 :grinning:
29. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám, že ocet fakt nevadí, máme tu docela tvrdou vodu, tak s ním moc nešetřím :sunglasses:

dneska jsem nějak nestihla vyprat noční plíny, tak jsem zvědavá :sweat_smile:

@peko novosklad mi taky moc nevydrží, to už radši dám čč složenou na osminy, nebo kolik do anavy flísáků.

@kesurka kadění jde dobře, nehod moc nebejvá, nepočítám takový to uprdnutí....je fakt, že už kadí míň. Ovšem čůrání nejde skoro vůbec.

@joohana ty malý ubrousky jsou na zadek? já do nich utírám jen pusinku a používám je jako záchytnej ubrousek při kojení
29. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, prosimvas co je todleto? :astonished:
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=14070682
Nejak se nechytam...
29. lis 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula To jsou ty eBay Čína plíny... Kdosi odsud je má a mysím, že je spokojen, ono to asi funkční bude, ale za jakou cenu, že :unamused:
29. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Ty jsou na všecko :grinning: Primárně ale skutečně na zadek.
29. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula Jen by mě teda zajímalo, jestli prodejce ví, že to dle zákona u nás musí nechat certifikovat... To se to pak prodává za lacino.
29. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jo takze Sketch v bledemodrym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měla bych dotaz ohledně látkovek, určitě to tu už je aspoň stokrát napsané, ale s měsíčním mimčem nestíhám dočíst takové hafo stránek. Zajímalo by mě v čem a na kolik plínky perete, já peru v Lovele na 90, klasický čtverce jsou vypraný super, ale mám IV flanelky a ty se ani při 90 nedaří vyprat úplně doběla.
Taky bych vás ráda požádala jestli byste mi ze zkušenosti nedoporučily nějakou super AIO plenku za přijatelnou cenu :slight_smile: Předem moc díky za všechny tipy :wink:
30. lis 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivi, já kalhotovku nemám :slight_smile:. Ale já mám obecně děti velké, takže si z toho nic nedělej. Syn má v 5,5 letech 122cm a 27kg :sunglasses:
30. lis 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suik Vydíš, jako ubrousky na pusinku mě to vůbec nenapadlo, na to mám plíny :grinning:
30. lis 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně Anavy ubrousky doma leží, protože jsem ještě nenašla nic, na co by mi jich nebylo líto. Na pusu by to šlo, když už Víťa konečně přestal blinkat... teď se jen divím, že mi není líto používat ty plínky :wink:
30. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vernero já peru v Persilu sensitive na 60 st. a IV mám v pohodě. To je divný, že by se ti vypraly čč a flanelky ne. Předepíráš něčím, než je hodíš do kýble?
30. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme otestovali Thirsties duo - je to v podstatě kapsovka s dvěma vkládačkama sepnutýma k sobě, vydržela cca 2 hodiny. Za cenu rovnající se prakticky ceně svrchňáků jsem moc spokojená :slight_smile:
30. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
...vlastně vyjdou ještě levněji než T. Duowrap... a končím s monologem :slight_smile:
30. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Hm, to jsem teda netušila, že by mohly mít zákaznice tento problém... :grinning: Já do toho ty hovínka s chutí utírám, tak to zkus, určitě v tom najdeš zalíbení :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No nevím, moc jsi mě nepřesvědčila, za tímhle účelem mám obyč froté žínky, ty teda nelituju. Možná až zas půjdem někam "reprezentovat" :grinning:
30. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h
@helulela
@joohana já taky nevěděla co s nima, ale ještě v těhotenství jsem jednu používala místo žínky na obklady pupíku, páč děsně svědil a ten myší kožíšek bylo to jediný co ten pupek snesl :grinning: , na zadek mi to teda bylo líto...

a plíny na pusu mě štvou, že jsou tak velký :grinning:
30. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h , @helulela - tak já Anavy ubrousky s radostí používám na utírání zadečku, pravda jen počůraného, hovínka očistím jednorázovýma a pak otřu Anavy :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Než je hodím do kýble, tak mejdlem odstraním stolici a v kýbly mám nalito trochu octa kvůli desinfekci
30. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek