• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@sussanah No asi jak jedu hlavně je tak je to na nich znát-jsou i dost zašlé barevně, prostě jsou takové použité, no :unamused:
2. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana no ale zas za tu cenu :wink: me prave ty M prijdou uz takove mene pouzitelne, stejnou sluzbu mi udelaly rucniky ikea :slight_smile:
2. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka Já teda vv nerada... Ale je fakt, že savostí jsou cca jako 2čč... Mám vv doma šité (bamb.froté a zvrchu tričkovina) a to je o něčem jiném jak ty prkenoidní nepružící bavlněné, paráda, hodně je dáváme teď na doma. Měla jsem a testování i Anavy prefoldy a taky super. Do obyč bych nešla... Neumím si představit jet s nima vaječinu, páč kalhotkový sklad z nich moc nejde...

Ad kapsovky - a taky co za plínu lze zapnout ve stoje než kapsovku :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek my kalhotkovy sklad nedelali a vajecinu jsme prezili :wink: Pravda ale, ze ji maly mel jen 2m, kdyby to melo byt 6m, tak uz bych to asi taky resila jinak :grinning:
2. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jejda doufám že jsou maminka i miminko vpořádku, že jim přejeme hodně zdravíčka a ať se brzo zotaví. Zrovna včera mi došel vzorníček látek se Sijemdetem a už se těším, až něco spíchnu. No vidím to na osušku pro malého, to bych mohla zvládnout. Já se divila, jak jsou ty látky tenké - já měla představu, že bambusové froté je něco jako ručník tlusté :grinning: :grinning: a prd!
Ad plínky - do Vánoc mám utrum a pak zase něco přikůpím. Nějak se mi nedostává peněz před Vánocema :sweat_smile: . No zrovna včera jsem si říkala, jaká je to škoda, že mi moje výbavička z látkovek akorát vystačí na praní co 3 dny s rezervou a že opravdu fakt nic nepotřebuju?? :grinning: No v současné době bych brala klidně celou výbavu z kapsovek, to je zvláštní že jsem před rokem nedovedla pochopit jejich smysl , hmm tak už vím :wink:
2. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu bambusové froté je sice tenké, ale po několika vypráních super savec
2. pro 2010 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo no to právě čučím! malej ale šikovnej zřejmě :grinning: Akorát na tu osušku teda nevím, myslíš že to oboustranné rači? A 1 vrstva?
2. pro 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu no na osušku mě to nenapadlo používat. já to používala do plínek jako savou vrstvu, a nechceš si z toho udělat radši čtverce nebo vv? na tu osušku mi to nějak dneska už nemyslí.
2. pro 2010 ve 23:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana ty jo, to koukám, já používám vv Popo taky, nejdřív S a pak M a jsou v pohodě a to je teda taky nešetřím - peru na 60°C a suším v sušičce. Peru v Batoleti a dřív v Lovele. Fakt divný, těžko říct, čím to...
3. pro 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo no ty vv mám v plánu taky. Na osušku mi to přijde dost tenké pravda
3. pro 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jeden dotaz k těm vv... Nedaly by se ty různé velikosti obejít tak, že bych si pořídila jenom M? Ze začátku bych z toho dělala kalhotkový sklad a jakmile prcek vyroste, tak bych je dávala narovno? Nebude na novošovi vypadat to M moc divně?
3. pro 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Já z toho osušku mám, saje to dobře akorát je to trochu nešikovné na manipulaci, jak je to tenké.
3. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka Ano, takhle to i na webu doporučuji, u těch mých orčitě vystačí na celé plenkování vel. M. Pro novorozence se vršek plínky v kalhotkovém skladu zahne, tím se to celé sníží.
3. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám vv popolini Mka, ale kalhotkový sklad mi z nich nikdy nešel, dáváme je narovno, ale nijak oblíbené teda u nás nejsou, po vyprání bez vyžehlení jsou tvrdé...
3. pro 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Mko na celé plenkování - tím myslíš i na kalhotkový sklad? teď právě řeším, že nějaké vv pořídím nebo zkusím ušít, měla jsem jednu popolinku na vyzkoušení, ta byla fajn, ale kalhotkový sklad mi z ní brzo nešel - máme doma cvalíka :grinning: ale ty tvoje jsou pružné, že?
3. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám vv 6 ks, od kikko a popolini a používám je dost často. Dřív jsem jimi dovycpávala novosklad a teď kalhotovky. Jsou právě tenší, než složená čč a nezůstane po nich vzorek na zadku, jako po ikea ručnících. :slight_smile: Na kalhotkový sklad jsem je nikdy nedávala. Jako prefold asi nasaje víc, ale zase za cenu jednoho prefoldu si koupím několik vv.
3. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne zatim vv nijak neoslovily! čč pro nas udelaji stejnou sluzbu a lip nam uschnou.
3. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Holky, jaké kapsovky byste doporučily -patentkové, střihem velkorysé pro mé buclaté děti? Na ven máme BBH magic, ale je fakt že to savé jádro mě v nich spíš obtěžuje, stejně saje málo a musím ji pořádně vycpat. Nezkoušely jste některá ho vypárat? Nechci si zničit plíny, ale celkem by se mi to líbilo bez něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Já taky peru na 60 a v Qualtu, takže v bleděmodrém totéž. Tak nevím čím to je.
3. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka Jj, taky to tak mám v plánu, kupuju jen vel. M. :wink:
3. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jde o dovycpávání, tak na to mám nějaké bambusové vkládačky, jde mi opravdu o kalhotkový sklad a u většího dítěte pak o plínku složenou na obdelník ve svrchňácích. Docela se mi líbil ten obrázek dítěte ve vv na ivuščiných stránkách.
3. pro 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene Kalhotkový sklad z Mka ti vydrží cca do 10 kg a pak už se stejně víc vyplatí plínka narovno do svrchňáků, teda podle mě.
3. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene A ano, jsou pružné a to právě dělá ten rozdíl.
3. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Mommys Touch jsou dost velké a taky Fuzzi Bunz. U obojího jsou dvě řady patentků, takže utáhneš zvlášť pas a stehýnko.
3. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Jo a to savé jádro u BBH Magic můžeš odpárat, akorát to jádro si pak budeš muset zas obšít, protože ty vrstvy drží pohromadě právě tím přišitím k plínce.
3. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: jak poznáte u HD přední stranu? :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat, když jste používaly látkovky u novorozenců, dalo se to s klasickými čtvercovými plenami nebo to protékalo?
3. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri já jedu doma v rovných - nejdřív novosklady a když jsme líp zajeli BKM, tak už dávám rovně, málokdy se pokadí :wink:
3. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri Kadění moc neprotéká, ale mým dětem to nestačilo savostí.
3. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri já používám čč novosklad z 90% a zatím mi to proteklo 3x kolem nožiček (vaječina) a to vždycky jen proto, že jśem málo utáhla. Ale to co proteklo chytily svrchňáčky :wink:
3. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek