• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@schnek nejen mamca, ja bych taky potrebovala neco super na paty! jenze nejhorsije, ze jsem totalne neschopna si ty paty pravidelne mazat!:slight_smile:
13. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Mně celkem obří přišli PULky od Tots bots. Měla jsem vel. 1 a nepoužitou jí prodala, protože by nám byla možná až teď. Ale my jsme malí. Ty mi přišly fakt obří.
13. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Střihově velké jsou IV PULky... :slight_smile:
13. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 nám zase přuijdou obří blueberry coveralls...ty jsou fakt velké. Moc je nepoužíváme a asi je brzo střelíme. Měl je snad 5x na sobě...
13. pro 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 pokud chceš velký balík tak ty Thirstiesky Duo Wrap - tam se toho vleze... :grinning:

nám Mudra do mrazů doporučila Bepanthen mast - máme doma a ani nevyužíváme a Davča se pak pěkně leskne jako špekáček :grinning:

13. pro 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to je hodin... btw v kolik hodin ti vaši miláčci vstávají?? my tak kolem 7 to se ještě dá, já si neumím představit lézt z postele za tmy - max udělat mlíko a spime dál, před 7 nelezu z pelíšku :wink: :wink:
13. pro 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Luky vstává naštěstí pozdě, před osmou vůbec, většinou se probudí po té osmé a hraje si a povídá v postýlce a vzbudí mě až volá mama mama a to bývá mezi 8,30 - 9,00 takže těžká pohodička :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2010 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 a v kolik chodí spinkat? my vstávali opůl 9 jen 2x v životě a to mi přišlo, že spíme tak do 11ti :grinning:
14. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy vám píďata chodí spát? My dáváme malou v 7 večer, velkýho v 8, vstávají v 7, o víkendu (když bychom si mohli přispat) v 6. Davy byl horší, neudržel oči otevřený po 6 večer a vstával mezi 5 a 6 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu koupeme po sedmé a spinkat jde tak kolem osmé, do osmi většinou spinká :slight_smile:
14. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek IV uz nechci, fakt drhne suchac o brisko, je to ted horsi, protoze si zacina sedat a vubec vic manipulovat s nozickama!
@permonik7 ,@maly_prcek,@blka,@veselazu dekuji za typy ,porozmyslim to

@veselazu tak muj milacek vstava cca v 5.30,takze my uz v posteli tak max lezime a to tam vydrzi max 1/4hod,pak se uz musi vstat! :confounded: a to nechodi nijak brzo spat, cca kolem 20.30 nekdy i pozdeji

14. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka je fakt, že totswrap vel 1 jsem kupovala teď, na 1 čč, Bára má 10,5 kg, ale dělají i vel. 0 :grinning:
14. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárka mezi osmou a devátou, někdy v 7. Dřív naštěstí nikdy. Ondra by vydržel do 9, ale K. ho vždycky vzbudí, jak vstane. Spát chodí mezi osmou a devátou, spíš k té deváté, záleží na jejich aktuálním stavu. Klárka dost často usíná až kolem 10., i když třeba od 9 je v posteli.
14. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 na paty mám skvělý tip, a vůbec se to nemusí dělat pravidelně. Stačí obyčejná modrá indulona, nebo v podstatě cokoliv mastného. Namazat večer těsně před spaním hodně silnou vrstvou, tak aby se to všechno nevsáklo a na nohách zůstal bílý povlak. Na to navlíknout nějaké staré silnější ponožky aby sis neumastila peřiny a hurá spát. Přes noc pěkně v teple pod peřinou to ty nožky úžasně změkčí.
14. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka jj, to obcas udelam, ale ne tak casto jak je potreba, v tom je nejvetsi problem!:slight_smile:

teda holky, ja vam zavidim ty vase space!!! ja chci takyyyyyyy!
14. pro 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 mně sice spinká, ale zase máme problémy s jídlem...jí všechno, ale tak jen 3 lžičky a stačí...my teda bojujem šíleně a už fakt nevím jak ho motivovat. Tak aspoň, že spinká..kdyby vstával ráno třeba v 5,30 tak už by mě jistě švihlo:grinning:
14. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by stačilo do 8 :grinning: :grinning: na 9 chodíme stejně cvičit a plavat.Ale my zase chodíme dřív spát mezi 7-7:30 tak co bych chtěla, Už bývá dost unavený večer. Přes den spí ještě 2x dohromady to hodí tak 2 hodiny. No nestěžuju si, kámošce malý skoro nespí přes den, to by mě švihlo a nic bych neudělala.
14. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
IV pulky Lka jsou střihově dobré,ale sucháč děsný, moc už nesuchá a škrábe bříško nebo stehýnka, navíc už provlhávají....
Blueberry coveralls jsou velké, ale jsou jednovelikostní a vleze se do nich všechno, nám vyhovují moc.
Ad spaní, mladší spí od 6 do 6, zhruba.... a přes den už 2 měsíce jen 1X asi hodinu... starší spí od 8 do 6-7. No a v noci se mladší budí tak 3-4X, a starší tak 1X, takže nic moc....
14. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme tak od 20 do 7.30 - 8h, ale mezitím minimálně 2-3x je hore. Přes den spí různě, venku dýl, i 2,5h a doma kratší dobu tak 1 - 1,5h. A jen jednou, po obědě. v létě už jsme po prvním ranním krmení kolem 6h vstávali, ale to teď nehodlám, takže kojím ještě v posteli a většinou si ještě na hoďku i víc schrupnem.
14. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AKTUÁLNÍ NABÍDKA PLENEK A KALHOTEK :http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=345119 :wink:
14. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Kolem sedmé/půl somé D. vstane, do cca osmi si hraje v posteli, než vstáváme... Přes den spí jen o "o" cca 1,5h. Spát chodí kolem 20h. Mlíko nedáváme, ani jeden bychom nevstali :grinning:
14. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Já právě z tohoto důvodu dávám Annie stále UM a ne normální mlíko i když by ho už skoro mohla-nechce se mi chodit dolů do kuchyně pro mlíko :grinning: . Flašku, jar, houbičku, teplou vodu na umytí a UM mám na pračce v koupelně :sweat_smile:
14. pro 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tobě spí Danielek už jen jednou denně :confused: ?

Včera jsem koupila pampersky a je na nic složení, tak vám ho opíši. Akorát, nemáte někde v IP kontakt na tu holčinu, co dělala dotazník ohledně plínek? Že bych jí to taky napsala :wink:

Teď nevím, to čtu pořádně a je tam psané složení (pleťové mléko) :confused: . A pokračuje to:petrolatum, stearyl alcohol, paraffinum liquidum, aloe barbadensis extract, CI 61565
15. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka No, a to je úspěch, byly týdny kdy nespal vůbec přes den. až na konci listopadu jsem ho naučila, že je oběd, kojení a jde se ven a v kočárku se spí. Jak začla zima, přeučuju ho, že i doma se dá po obědě spát - někdy spí 30 minut, někdy 1,5 hodiny. Jinak mi spí nárazově různě po chvilkách, když ho mám třeba někdy dopo v manduce nebo odpo musím ven, tak usne v kočárku. Včera vytuhnul večer u kojení na 15 minut. Ale kdyby bylo pojeho, tak nespí přes den vůbec.
15. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tý jo, tak to je síla. To si nedovedu představit. Musí být dost těžké ho zabavit.
15. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ani ne, na bříšku se zabaví sám, na zádech taky, v kuchyni je v lehátku...ale zatím tomu pohybu moc nedá. Až se bude plazit, lozit, tak to bude horší. Doufám, že vánoce budou ještě klidné. :sweat_smile:
15. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tak to máš fajn. Mareček se umí sám zabavit až teď tak poslední měsíc a půl. A to tím, že mi tady všude kramuje :sweat_smile: . Na co hračky, že :grinning:
15. pro 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka no jo,na to se taky připravuju :grinning:
15. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka
@andelka tak Esterka doma prakticky nespi! Spi jenom v kocarku venku, sama se zabavi tak na 10 min a stejne mne musi videt, protoze jinak rve!
Dneska jsme mely uspech a po 5.hodine jsmejeste usnuly a v 6 hod jsem delala, ze spim a ona se jeste asi pul hodinky koulela sama v postylce
15. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vstupuju do diskuze a chci vám nabídnout:
http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/ph68/pul-weehuggers-vel-2/
15. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek