• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
jů, tak bych měla mít objednaný 3 ty plíny z Ebay... jsem na ně moc zvědavá...
15. pro 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 a máš kočárek postavený venku, nebo musíš chodit? Když bylo slušně, tak jsem s ním chodila 3h po venku. Balkon sice máme, ale malý. Jak začlo hnusně, tak to dělám tak, že po obědě kojím v posteli a on většinou usne a pospí trochu. Ráno jsme po 7h vstávali už, jindy ještě chvilku dáme. Ale spal docela pěkně, usnul kolem 20.45 a pak se vzbudil 1. 30, 4.30 a pak 6.40 a to už jsme pak vstali. Taky mu ještě po probuzení dám hračku, at mám ještě chvilku na rozkoukání :sweat_smile:
15. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, musim jezdit.ted uz to je zas zpatky,jak se zastavi, hroznej rev. Balkon mame,ale ted se zatepluje dum, takze to nejde a v lete pro zmenu sousedi vsichni vykurujou,takze ten balkon, co jsem ho chtela na opalovani a pohodicku u kavicky ci limonady na, je na .... .teda jen na seuseni pradala.
15. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 Mně Mareček do 10. měsíce spal taky jedině v kočárku. Pak jsem ho to naučila doma, ani nevím, jak. Ale pak už ten spánek venku byl špatný, protože ho všechno budilo, tak mi tam moc nespal.
@andelka Já jsem musela s kočárem chodit a nejlépe tam, kde nikdo nechodil a nesměli jsme nikoho potkat. Jak někdo promluvil u kočárku, tak byl hnedka vzhůru. Do obchodu jsem musela letět okamžitě, jak usl, protože jinak se mi tam vždycky vzbudil.
15. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@blka tak to tak nemame, jak usne,tak muzem jit i kolem zbijecky!:slight_smile:
15. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@blka
@slunicko76 tak já můžu i zastavit, ale ježdění a houpání je jistější :slight_smile: u tchánovců ho uspávám tak, že houpu kočárkem a jak usne, zavezu ho do chladného pokoje a spí. ale ne tak dlouho jako venku. Dneska asi vyrazíme, je -5, ale nefouká, nesněží, je slunečno, tak se aspoň provětrám.
15. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my spíme nejlíp v postýlce - 2x denně kolem 9:30 dopoledne a odpoledne si dá taky kolem 14 hod ještě půlhodinku. Někdy spí už jen po jídle. V postýlce vydrží i 2 hodiny, ale v kočárku max půl hodky, takže s ním trajdám jen v mezičase a odpoledne abych měla klid.

Jo prodávám zavazovačky Disana a vícevrstvé plíny, kdyby měl někdo zájem : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=174239

Jinak nemůžeme sehnat ohrádku na sáně Sulov dřevěnou, nevíte o něčem? prej až po novém roce... ale my ji chceme hnéééd :grinning:
15. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
My spíme v kočárku, musíme se psem, takže po cestě usne a pak ho zaparkuju ven nebo do ložnice kde otevřu okno... Problém je, když mu ten jeho harmonogram naruším - když jdem třeba dop. do města a on usne třeba v šalině na 20 min.... To už pak celý den nespí a je nehorázně protivný (ale spat nepůjde, pochopitelně). Jinak je fajný, sám se zabaví (kramováním, chůze na výkon balkón-spižírna), nebo si řekne, co chce dělat... Až teda v podvečer je protivnější...
15. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@veselazu no mame podobny problem, shanime cele sane Sulov, vyprodali nam je pred nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@maly_prcek jj s tim spanim to je u nas taky tak, jak si schrupne neplanovane, tak potom uz po obede neusne. Predevcirem mi pospal za cely den jen 15min, meli jsme pochuzky po meste a pak uz ani tuk (a to jsme jeli 40min autem), proste nic a vecer, to uz jsme myslela, ze me odvezou, navic jsme byli bez mm. Proste jak se narusi rezim, tak to nevesti nic dobreho :grinning:
15. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka tak to se mate, my jsme doma, je minus 9 st.

sane u nas prinese Jezisek i s ohradkou, babicka je zaplatila a koupili jsme je uz v na konci rijna.
15. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 tak u nás teď -8, už jsme ale doma. Byli jsme venku 2 hodiny, dala jsem mu na kočár slídu ať mu tam třeba nefoukne a spal 1,5 hodiny. Pak už jsem byla docela zmrzlá, tak jsem to otočila domů a v kočárkárně se probudil :slight_smile: Teď si chvíli pohrajem a budem svačit.
Saně? Už na tuto zimu? Není to brzo? My plánujem až na další, ale máme saně ještě po mně :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka mozna uz letos sanky vyuzijeme!:slight_smile: na dnesek napadl tak pul metr snehu!kocarkem se v tom dost blbe jezdi.Tady je ted minus 12st.
15. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda děvčata, my sáňky sehnat nějak nemůžem, maj je všude fuč, akorát mamka koupila v týdnu ohrádku a máme doma starý sáňky s trochu potrhaným výpletem bez ohrádky, tak to v nouzi dáme dohromady a výplet přikryjem dekou :slight_smile:

A ne že bych se chtěla chlubit, ale po dlóóóhém bojkotu nočníku se Bára už 4x vykakala do nočníku. Vždycky několikrát tlačí, tak ji tam pořád dávám a nakonec to vyplkne :grinning: Snad jí to vydrží. Čurání ale pořád jaksi nic. To se podaří tak jednou za týden.
15. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@baca tak to je jako provizorium dobry!

my musime nocnik koupit,asi napiseme Jeziskovi!
15. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 jo, u nás je též plno sněhu :slight_smile: já myslela kvůli sezení a tak. Jsem si vždycky myslela, že sáňky jsou pro děti až tak od roka spíš později. :confused:
15. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my sáně sehnali náhodou - měli poslední u nás ve sportu, ale jinak prej všude až po novém roce. Fabrika na slovensku stojí či co.

@baca výplet si můžete i opravit - já koupila v železářství u nás popruh na sáně a měli i popruhy na výplety sání barevné. Ale asi by to chtělo nějakou sešívačku truhlářskou či co to je aby to drželo.

Jinak jsem taky vyprala plíny - teda spíš ty vkladačky co používáme na 90 a nesmrdí :slight_smile: no málem jsem to tam šupla i s kapsovkama a PULkama - naštěstí mně osvítil než jsem zapla pračku :grinning:

15. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka Ad saně-loni jezdila Annie v Manduce, s nama ještě Davy a jeho kamarád, letos jezdí děti spolu z malého kopečka, z většího i se mnou. Ohrádku nevedeme, loni jsem měla malou v nosítku a letos se už drží sama :sweat_smile:
15. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka si myslim, ze kdyz uz bude umet sedet, tak neni problem! jasne, ze se bude muset poradne zachumlat.
15. pro 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jen tak trošku mimo mísu, do jak velkého mrazu chodíte s dětma ven? Někdo mi říkal že do mínus 5°C... Mně se teda do větší zimy ani moc nechce, ale někdy holt je třeba něco vyřídit, nakoupit a tak.... Tak mě zajímá, jak to máte vy??
16. pro 2010 v 01:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@permonik7 To do -5 platí pro novorozence. Klidně můžeš i ve větší zimě, asi nebudeš chodit venku hodiny. Ale když dítě oblečeš a natřeš, tak je to v pohodě.
Mně třeba malá začala sedět až v 10 měsících, takže já bych na vašem místě sáňky nevyužila :slight_smile:
16. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Davi sedí dobře, ale na sáňkách si myslím, že bysme se rozjeli a Davi už ležel na zádech :grinning:

@permonik7 Píše se -5st. pro kojence, -10st. pro starší děti (platí to i ve školkách...)
Ale my jsme byli vloni i třeba v -7st. na chvilečku ven... Každý teploměr ukazuje jinak, daleko větší kosa je při -2st. když fučí ledový vichr než při jasném slunném dni při -7st., takže spíš bych se řídila selským rozumem :slight_smile:
16. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h Ivi, můžu na 90st čas od času prohnat i tvoje bambusový prefoldy? furt ty plínky zasmrádají, tak chci zkusit tu vysokou teplotu... Kalhotovky to snesou, že?
16. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 Jo, klidně.
16. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 no, tak než se ten náš lenošek naučí sedět, tak už bude jaro :grinning: jinak saně jsou do sněhu super a na další zimu se těším moc :slight_smile:
@permonik7 my jsme byli venku 2h včera, bylo asi -6, dala jsem ještě slídu na kočár, ať mu tam třeba nefoukne, to by byl hned hore. Ale právě záleží celkově na počasí, u nás bylo včera krásně, tak jsem se chtěla projít zasněženýma ulicema a pochytat sluníčko :slight_smile:
16. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
16. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my ted ven zase nemuzem. venku hnusne, minus 12 a v noci bylo minus 20,uz mi to leze na budku!

jinak my uz byly na podzim v minus 6st, musela jsem vlakem do Hradce na kontrolu s ocima a kojila jsem, tak Esterka musela se mnou.
16. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ad mráz-my chodíme pořád, když je hodně zima tak jen třeba do školky pro staršího a zpátky, teploměr se rozbil a ještě jsem nějak nekoupila nový :pensive: . Je fakt že když byly loni ty děsná mrazy-kolem -16 a tak, měla jsem trable co s malou. To jsem ji taky naučila spát v postýlce, do té doby spávala jen venku v kočáru. Ale v té zimě jsem měla strach ji tam nechat dvě tři hodiny spát, i když v beranu a pod pláštěnkou.
16. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@joohana Tak my spíme furt v kočárku :slight_smile: Akorát otevřu okno a D. je indoor :slight_smile: Bojím se mu v tom dělat změny :slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my dneska se spaním ani ťuka. Po obědě se uspat nenechal a ven nejdu. :unamused:
16. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme poslední dobou se spaním pěkné scény. Včera večeer až v 10.15 a to s náma v posteli za hysterického řevu. Dnes po obědě jsem ji musela narvat do kočárku a pojezidit s ní před domem. To je tuhá hned. Jenže já mám od 28tt problémy s tvrdnutím břicha a nesmím ji nosit, ani ven nechodím, ale co nadělám, když madam si odmítá lehnout a vzteká se.

Mám v bazaru dvě velmi zánovní Popo One size super. Nechcete někdo? A taky čudl vlňáky, bohužel opravované u jednoho krajního patentku. Jenže já je fakt nemusím a leží m tu.
16. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek