• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@veselazu ohrádky na saně bohužel nejsou, protože ta továrna na Slovensku je přestala dělat, takže pochybuju, že je seženeš, ani po Novém roce asi ne... existujou ještě plastový, třeba sežene, nebo jedině někde v bazaru. My máme naštěstí saně s ohrádkou už 2 roky, ale taky myslím, že jsou až pro děti, které jistě samy sedí. Lukin už na saních jel, ale tak on už sedí od 8 m
16. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, malý mi vyrostl ze svrchním kalhotek a chci dokoupit další, prosím o radu a zkušenost s Thirsties a nebo s jednovelikostními Thirsties duowrap malý má rok, měří 80cm a váží 9,700g, doposud jsem měla Imse vimse obrázkové, ale teď jsem si je půjčila od kamarádky na odzkoušení a tyhle malému ve větší velikosti neseděly. Určitě jste to tady už řešily, ale nemám bohužel čas celou dizkusi pročíst. Díky za reakce :wink:
16. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla napsat, že dávám nejčastěji pořád ještě novosklad a vkládačky nebo čč
16. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknel2002 Já bych šla do Thirsties (mám teda Weehugers, ale k těm mám výhrady, ale už je mám a jsou krásné), jednovelikostních, ty DuoWrap jsou obří a jak se dítě hodně hýbe, tak se mi rozpínalo to zmenšování, i při nandávání...

A na co je cheš? Na čč/vv nebo na kalhotkovky? My na doma máme teď ještš nové Anavy flísáčky a ty jsou suprácké... Momentálně naše nej (ale na ven kde potřebuješ něco hodně spolehlivého bych si je netroufla dát...)
16. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknel2002 Tak to chce trefit velikost těch Thirstiesek, kdosi psal, že na čč dává ještě v roce Sko :slight_smile: Aby to v tom nejezdilo... Ty duowrapky by byly podle mého moc široké...

Do Anavy flísáčků čč/vv jdou, do Thirstiesek podle mého taky (my je měli jen v malých velikostech...)
16. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@maly_prcek - dávám čč, kalhotovky nám nevyhovují, nějak jsem jim nepřišla na chuť, na ven mám AIO pop in a BBH, právě já mám strach, že se netrefím do velikosti, koupila jsem Haipa Daipa svchňáky a do těch zřejmě nedoroste
16. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknel2002 thirsties duowrap vel. 2 jsou podle me na rovne pliny nevhodne. my je mame, jsem s nima spokojena, davam mu je totiz na noc, takze jsou dost prostorne a netlaci. Jsou bezva na kalhotkove, ale rovne s nima poradne neutahnes (i kdyz jsou zmensene na nejmensi). My jsme pres den pouzivali bambinex (jednoveloikostni), s temi jsem byla docela spokojena, snad jen priste bych se poohledla po nejakych jednovelikostnich, ktere maji kridylka u nozek.
Flisacky by podle me na doma byly dobre, urco by se v nich vv nebo cc nehybala, v podstate by nemela na cem jezdit :slight_smile:
16. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknel2002 já mám thirsties jednovelikostní, malá má asi 8,5 kg a dávám M. Sedí jí na kalhotkové plenky, občas dám čč na rovno na odpolední spaní, ale nevím, jestli by jí dobře držely i na normální pohyb, to mi příjdou ještě trochu volné.
16. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevíte, kde b y se v Brně kolem centra dala sehnat snapka mimo Bránu? (tam nemají :rolling_eyes: )
16. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 No se Snappkama je to sranda. Mají totiž nového dovozce do ČR, hádejte, kdo to je (já ne, to by byla moc laciná hádanka) :grinning:
16. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h tak to jsi mě nepotěšila :unamused: a jsem natvrdlá :grinning:
16. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 No třeba ještě někdo uhádne :grinning:
16. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tu poslední dobou radši moc nechodím, ať mě zas nesvrbí ruka :grinning: ale ta snapka mi už chybí jako sůl, bojím se ty kalhotovky používat :unamused: Ale poslední dobou přes noc málo čůrá, tak mi stačí anavy prefold s nějakou vkládačkou, to se mi snapkuje líp...
16. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 No já bych ti klidně dala jednu ze svých, ale už je mám taky dost tupé.
16. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h no tak nenapinej a rekni kdo si udelal monopol na snapky :slight_smile:
16. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mně teda raději rovnou prasky v těch kroužcích, ale už byly taky tupé, naštěstí jsem si koupila v Ově nedávno.
16. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah No dobře. Medley/Sketch :sunglasses:
16. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h no to si delas srandu :confused: to jakoze potrebujou prilakat zakazniky, takze jedine misto, kde bude mozno koupit snapky bude u nich??? jo a kdyz uz tam clovek jednou neco nakoupuje, tak proc nezkusit i ... :rolling_eyes: No teda nic moc :unamused: Ale zase se musi uznat, ze jako obchodni strategie je to uzasne :sweat_smile:
16. pro 2010 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah No oni jsou dovozci a zdá se, že ostatním eshopům budou normálně prodávat... Já mám u nich momentálně objednaných 30 kusů pro svůj eshop, ale zatím je doma nemám :grinning:
17. pro 2010 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h Ivo, vcera k nam dorazil balicek od Tebe! opet vsechno super!a ty Easy vypadaji mooooc pekne-vsechno je to takove heboucke! tak na nuchnani!:slight_smile: Takze uz mame dalsi darecky!:slight_smile: Neco dostane E.k nedelnimu svatku, neco od Jeziska, neco kamaradka a neco jeji holcicka! To bude radosti!.-)Mooooc dekuju!
17. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Na Bráně ségře řekli, že by měly být po Novém roce... Jako tu v Ově je obchodů dost, tak by se asi snapka našla, ale objíždět to bez auta MHD s kočárkem se mi nechce :frowning2:
17. pro 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 Tak už mám snapky tady. Ale bohužel nejsem moc v centru.
17. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 objednej si snapku na 4babies a oni ti dají echo, až bude k vyzvednutí, nemusíš nic objíždět. :wink:
17. pro 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h no alespon ze tak :slight_smile:
17. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 To jsem ráda! Tak pak dej nějaké akční foto :wink:
17. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
17. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@erinka83 Když mi písneš adresu, tak ti pošlu naši, zadara - my už nějak nemáme co snapkovat, tak tu akorát zavazí... :slight_smile: Používaná cca 3-4měsíce, takže by to mohlo jít, aspoň do doby než se naskladní...
17. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak jsem poprve testla BKM a hned se zadarilo chytit kakani! :wink:
17. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@maly_prcek Už tu mám ty muchomůrky.
17. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h A tmavě modré auta máš taky doma? :wink:
17. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek