• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Ahojky :slight_smile:
tak u nás taky koupe a po koupání oblíká taťka :wink: pleny mu tam dycky připravím takže je jen nainstaluje na prcka :grinning: když jsme měli čč tak v poho zvládnul i novosklad :wink:
@andelka těžký v 7 kg? :confused: Honzíno má 12 a půl a věčně do tahám :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka82 No mne treba to dite prislo tezky porad :grinning: Nejdriv s nim clovek tak neumi, taky sebou strasne hazel, jak ho bolelo brisko apod, pak byl chvili v pohode a ted jak jsem tehotna, tak mi zas prijde tezkej, ma cca 8,5 kg. A celkove ty vetsi deti mi pripadaj lepsi, protoze uz se clovek nemusi bat je nejak popadnout, nemusi se drzet hlavicka, to byla nejhorsi krec, jak se furt pral a hazel a musela se mu hlidat hlava. Takze ja jsem taky rada, ze koupe manzel, mam problem se k vane ohnout. A musim myslet i na mimino v brise aspon v tomhle, jinak kdyby mi nebylo furt blbe, clovek si ani nestiha uvedomit s tim prcek, ze ceka druhy :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka82 no jo,. když byla možnost nechat to na tatínka, tak proč bych ho tahala já, nanosím se ho přes den dost :wink:
22. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka taky se necham inspirovat-hned dneska! :wink:
@helulela :grinning:
my to mame u dr.tak, ze v cekarne svlecu jen tak,aby nam nebylo vedro(kombineza, boty...) a zbytek( body, dupacky,plinka), to slikame az u dr. s sebou si taky beru 1čč-sestricka chce bud podlozku nebo tu čč na vazeni.
22. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka s kolik ted D.vazi?
22. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka :grinning: :grinning: tak to jo jak je možnost to přesunout na taťku tak proč toho nevyužít :wink: :grinning: :grinning:
@jasekd to je jasné když čekáš druhého prcka tak o tom žádná :wink: mě se ten náš valibuk taky zdá těžkej furt :wink: :grinning: a že je to o 100% lepší když chodí to je svatá pravda :wink: si pamatuju jak jsem ho dobře 9-10-ti kilovýho táhla ještě v autosedačce :rolling_eyes: uff to byli galeje :grinning: jinak jj hodě maminek říká že to druhé těhu ani nemají čas moc vnímat :wink: se nedivím páč to fakt se starším špuntem nejde :slight_smile:
@slunicko76 to je jasné jen nech taťku ať plavčí spolu :wink: :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka82 Ta sedacka je dost tezka i sama o sobe, nevim, proc jsem si myslela, ze je lehka :sweat_smile: Mne se celkem dobre nosi Martinek i ted, i kdyz jeste sam nesedi, natoz aby chodil, ale uz to neni to male miminko, da se ruzne popadnout, prehodit na ruce...
22. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jasekd no to jo, atb to je jina kapitola. Ja to delala tak, ze jsem vzdycky pripravila na postel vedle plinky a nocniho overalu i kapky (vitaminy) a prasky za zoubky, takze mm nezapomnel. Ale kdyby nahodou zapomnel to, tak z toho se fakt nestrili, atb je trochu jine kafe
22. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jasekd no a to jsme ještě vybírali jednu z těch nejlehčích :wink: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko76 nevím přesně, vážil se v 6měs a bude až v 8m, ale tipuju něco kolem 8,5 kg.
V autosedačce ho nenosím vůbec, to vždycky muž.
@katka82 no samozřejmě, vždyť by se jinak skoro neviděli, ráno se nevidí vůbec, domů m chodí kolem 17.30, v 19h koupeme a pak kojím a uspávám. Tak ať mají aspoň nějakou společnou aktivitu, kluci. :slight_smile:
22. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no tak to je stejné jako u nás :wink: taky chodí kolem páté-šesté :wink:
no já ho v autosedajdě táhla většinou k Dr. :wink: to s námi byl taťka jeh párkrát ze začátku a pak už se nemohl pracovně uvolnit :unamused: :wink:
22. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka82 tak my jezdíme k Dr kočárkem, tatínek tam byl s náma jen jednou, poprvé, jinak taky nemůže kvůli práci :unamused:
22. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah Prášky na zoubky?
22. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás chlap přebaluje v pohodě, ale je fakt že i když vedem jen vv popolini, vv Anavy a BBH magic a k tomu pár BH nudlí a prefoldů, můj muž z toho dokáže vytvořit věci :grinning: . Spíš teda neodhadne savost a na tříhodinovou procházku dá malé jen bavlněnou vv, takže skončí komplet promočená a na BBH navlíkne ještě vlňáky...
Nedovedu si představit jak bychom fungovali, kdybych měla víc typů plín a nějaké hezké barevné kalhotkové a nějaké AIO :grinning:
22. pro 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
poslušně hlásím, že u nás taťka taky přebaluje. Na začátku jsem mu vysvětlila, jak funguje snapka, teď už jen dává 2 libovolné vkladačky do svrchňáků, takže to snad zvládne každý ne? Náš táta chodí taky domů pozdě - v 6 až 7 večer, takže když přijde hned mu malého vrazím a musí se starat, já už jsem grogy! Prcek má zrovna období že se ode mně nehne na víc než metr, takže cokoliv dělám mi asistuje."pomáhá" mi uklízet v kuchyni, koupelně, třídit prádlo do pračky, uklízí ve špajzu... no takže všechno trvá 2x tolik :grinning: :grinning: ale je to zlatíčko, když jde spát :grinning: :grinning:
Taky hlásím, že u nás konečně skončilo období "kadím co 2 hodiny " a zase máme plíny jen mokré!!! hip hip hurááá jen aby to vydrželo. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. pro 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@veselazu A váš malej ještě v 7 večer funguje? Naše malá chodí v tu dobu spát, to už je v pohodě, vanu jí dávám ráda, je to naše rybka, cachtá se moc ráda.

Krize je někdy dopoledne když na mě visí-poslední dobou chce hrozně mazlit a pořád kvůli všemu řve, jsem z toho dost utahaná. Holt děti cítí blížící se změnu nejlíp. Když je s malou manžel, je naprosto v pohodě, jakmile vlezu do místnosti já okamžitě je kvůli nějaké blbosti hysterická scéna a já ji musím nosit.
23. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@joohana prcek chodí spát tak mezi půl 8 a 8. Včera byl do 8 čilý jak rybka, ale já už ne tak, tak jsem ho lifrovala do postýlky. No čachtá se taky rád, chodíme 3 měsíce do plavání a to ho moc baví, ne už tak mně když čabrá vodu z konvičky po zemi atd.
U nás to je tak, že se buď vyspí dobře a je samý úsměv a nebo blbě a to je pak radost, jen řve a šplhá po mně... no to se pak nedá nic udělat :angry: jen ho dát za chvilku zase spát.
23. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm, tak Klárka chodí spát mezi devátou a desátou, dřív není naděje, že by usnula a dost často si v posteli hraje (nebo ječí :grinning: ) až do jedenácti. Vstává kolem 8., ale někdy i v 7. Po obědě usne tak v půlce případů. Ondra usíná v 8 celkem spolehlivě. Vždycky mě rozesměje, když po večerníčku říkají, že už je čas jít spát :grinning:
23. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o radu, jaké separační plenky se vám osvědčili na tužší stolici? Nejspíš asi viskozu že, ale jakou značku? :slight_smile: Díky za tipy
23. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Nas Martinek nekdy funguje jeste v 21, 30 :sweat_smile: Ale zase ted dyl vstava, mezi 7 a 8. Predevcirem blbe usinal, v noci bulel, krmili jsme, nekolikrat jsem k nemu vstavala, rano zase hore uz od 6,30, zato na dnesek... Sel teda spat az ve 21,30, ale vzbudil se az v 8,30 :slight_smile: Jenze me zas budi manzel, od 6,30 mu tam jeci budik a on ho porad zamackava a spi dal, takze co pet minut ten budik rve :angry: Dneska uz kvuli tomu byla hadka, protoze co si M. posunul spani a postesti se mi treba do 8 lezet, tak zas chodim spat az kolem pulnoci, abych vsechno stihala, no a pak stejne vstavam. Pripadala jsem si jak blazen, dite mi spinka a ja tady rano strasim, zehlim a meju nadobi :sweat_smile:
@michelle1 Ja mam jen flisove a jine jsem nezkousela,jsem spokojena...
23. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@michelle1 záleží jak osvědčily, hlavně že to zachytí. :sweat_smile: Já používám pořád celulozové Popoliny, mám ještě roli z dob vaječiny, tak to používám dál. Až doberu, nastříhám Irmu a uvidím jak to bude malej snášet.
23. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jasekd Uchylku se zamačkáváním budíku má můj muž taky... Grr... :angry: :angry: :angry: Vzbudí to všechny krom něho. Dneska byl nějaký dobrý den, D. spal taky dlouho, všichni jsme zaspali. :slight_smile:
23. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@michelle1 My už teďka separačky nedáváme, když měl průjem, jela jsem nastříhanou Irmu...
23. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@veselazu @joohana a další :slight_smile: Máme to jak Zu, taky můj chodí 18-19h a jak přijde hned má D. :slight_smile: Nakrmí se, pohrajou si lehce, okoupou a kolem té půl osmé-osmé jde na kutě. Dáme mu spolu dobrou noc a můj má "stráž", páč já jdu chystat většinou jídlo, pokud nejíme s Davim.
@ivuska.h Ty nevíš, že v TV lžou? :grinning: :grinning: Celý štáb se ještě celé zprávy směje, jak to rodičům nandali :slight_smile:
23. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten Vecernicek me taky pobavi vzdycky, kdyz to slysim. U nas by sli spat mili rodice, ale nase mile dite v tuto hodinu ani nahodou :grinning: V pul 8 se jde koupat a pak se to ruzni podle unavy, ale driv jak v pul9 se ho nezbavime. Ono je tospis pro starsi deti, jsem si vzdycky rikala, jak je mama trapna, ze musime chodit spat brzo, a uz ji chapu, chtela mit vecer klid, takze taky budu trapna :wink:
23. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, potrebuju od vas radu ohledne vlnacku... hodne se doporucuji Disana, ja bych chtela ty barevne, ale cetla jsem i negativni ohlasy, ze po vyprani barvi a srazeji se...je to pravda?? Dekuji Denca
23. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem přeji veselé Vánoce!!!!! :slight_smile:
24. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek Disaní vlňáčky nemám, mám zkušenost akorát s Anavy, merinostar a doma pletenýma.

Taky přeji všem krásné Vánoce.
24. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek Já jsem měla Disany, tm. modré a nebarvily, ani při praní, nikdy... Zežmolkovatí a srazí se (cca o číslo), nedrží v nich čč narovno, ale jsou to super držáky a za ty prachy službu udělají... Měli jsme je na noc. Pak jsem ale koupila BI shorties a k Disanám bych se už nevrátila :wink:
24. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné Vánoce všem! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A rozzářené dětské oči :dizzy_face:
24. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek