• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
a jakou velikost jsi vzala těch lovíků, já mám M i L a už je musím jít sakra dát do té kůry. ale jsou úplně boží takové měkkoučké :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás dočítala a hned jsem musela odzkoušet IB na starším synovi. Má 16,5 kg a není to žádný hubenour a má v pase ještě rezervu. :wink: :grinning: , nechtěla jsem tomu ani věřit. Takže L. vám vydrží až do konce plenkovýho období. :dizzy_face:.
22. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, děkujeme za ozkoušení :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ja mám Jersey M a sú nám teda hodne veľké, musím poriadne uťahovať a prekladať uši. Sú krásne mäkkučké, na parné dni priam ideálne :slight_smile: potrebujem ešte jedny na výmenu.
Miška, to je super, že až do konca vydržia, lebo ja kupujem zatiaľ M :slight_smile: tak dúfam, že aj to M nám ešte vydrží dosť dlho.
22. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čo inak dobre zaberá na tvrdé plienky okrem sušičky? Tú totiž nemáme :frowning2: na čč mi to nevadí, ale HHS už mám doslova ako prkno a dosť mi zhrubla aj BE :frowning2: mám tú olemovanú, druhú mám pruhovanú a tá je parádna! Vôbec nehrubne. Bojím sa už froté plienok a v poslednej dobe aj bambusu :frowning2:
22. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, co můžeš, zkus vyžehlit :wink:
22. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přemýšlím, co si koupit za jednorázovky do porodnice, protože látkovat bdud až doma. Zatím mám o dvatýdny menší mimčo, tak je možné, že bude mít menší porodní váhu. Stačí ty moltexky 3 -6 kg nebo to bude případně velké? Poraďte! Díky :slight_smile:
Jo a vím, že se to tu někde už řešilo, ale kolik jednorázovek průměrně do porodnice je třeba, ten balík po 48 kusech by mohl stačit?
22. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baco, nase mala mela 3150g porodni vahu a mela jsem ssebou moltexky a byly nam dobry :wink: jinak v porodnici jsem pouzila max. 6 plin na den..
23. kvě 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelinkav: neurazila jsem se, ja tu zásadně strasim takhle pozde :slight_smile:
BL bambusky taky muzu, davam na noc a driv vydrzely I napul suchy, ted v 5/6m uz jsou ráno durch, ale fakt super a ještě nam je furt xs/s
kalich urco někdy zkusim, zatim se MS ještě nedostavila a tece ještě dlouho nemusí :grinning:
23. kvě 2009 ve 02:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss - ty jsi takový podobný příklad jako já, že začínáš u docela velkého děcka , co teda včechnos pořídila a s čím vystačíš? a jedete jen v látce nebo i jednorázovkách?
Díky :slight_smile:
23. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k bambuskám BL - taky je máme moc rádi, i když časem trochu zhrubly. Kolem těch 3-4 měs jsme je dávali jako noční, teď už by savost nestačila a přes den jedeme hlavně vv. Ale plánuju, že v létě je budu dávat na doma bez svrchňáků, aby dupka pěkně větrala :slight_smile: M. má přes 8 kg a XS-S mu pořád jsou.
23. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
titilda: zatim mám 4BL, tři mešavice, jednu SWB, jednu AIO tots bots a 2 p´tit bamboo noční :wink: musím prát obden, aby to jakž takž vyšlo..poměr látky k jednorázovkám je asi 80:20 :wink: ještě zamýšlím koupit asi 2BL, 2 CT..a tím asi končim :wink:
23. kvě 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty BL máš bambusky, že? asi jima začnu, ať to nějak vyzkouším a uvidím :slight_smile: a ty noční ti stačí 2 a kde je uchováváš než je vypereš?
23. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
titilda: no ty noční právě nestačí 2, takže až budou skladem CT, tak jdu do nich :wink: kadění většinou chytim ráno do hnusky, a pro jistotu dávám ještě separačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže plínky jsou jen počuraný, takže je mám normálně v kýbli se studenou vodou, nesmrdí to vůbec :wink:
23. kvě 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prodávám pár plen, mj. i 2 ks "měšavek" BBH ve vel. L. Jestli máte zájem mrkněte na inzerát a IP :wink:
23. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CT je co?
23. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
titilda: Cushies Tushies :grinning: jsou fakt krááááásný, mají 6-8savých vrstev, je to AIO, takže už žádný svrchnáky..ty P´tit noční jsou sice fajn, ale to už je teda mega balík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak CT schne?? jestli jako BBH mešavá,tak to potěš
23. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: mně schne skoro všechno příšerně dlouho :confused: kor, když nesvítí sluníčko...tak to je min. 24h :pensive:
23. kvě 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začala látkovat s 10měsíčním...
titilda-pokud nemáš možnost a měla bys zájem,tak ti můžu na vyzkoušení něco půjčit,ale mešavý teda nemám :grinning: Mám 1 MMT AIO,modrou BL bambus,svrchňáčky thisties,starší popolinku froté,fleesový HD svrchňáčky,HD pastelku,kikko kalhotkovou.popolinu panda bambus a kisaluvs tvarovanou,které můžu zapůjčit na otestování třeba na 14 dní...?Kdyžtak písni IP
samozřejmě existují o hodně lepší plíny...ale já jsem nic drahýho nechtěla....a můžeš si vzít třeba ty mešavky od flory....tím taky ušetříš
23. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, se mi dík výhře sešla spousta nadbytků a asi to nestihnu využít....
nechcete někdo sadu eoné (medvídek, perlička, delfínek bez asi 3 kapek a vzorek lalia na opruzeniny) za dobrou cenu? když tak IP

:wink:
23. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca - k tem plinam do porodnice - klidne vem ty od 3 kg (Simonovi davali takhle velky pleny i pri jeho 1700 g) a ta spotreba je tak 6-8 na den...
23. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky (hlavně asi schneku), dá se nějak sehnat bambusový flauš? nebo aspoň konopný? nějaká holčina z mmb nabízela? nebo to byla nějaká objednávka přes někoho z BC? :confused:
24. kvě 2009 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Listicko,
na MMB byl dříve konopný faluš tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22410752&tab=6
ale teď už tam není.
Bambusový flauš byl objednávka z BC (hromadný nákup materiálu na plenky), která by už každým dnem měla přijít do ČR
24. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím že na MMB je k mání sekáčová Cuddlebuns, pokud se nepletu tak ta žlutá by měla být volná, viz. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23517720&tab=0
24. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lišti,
jak psala Marcelkad, bambus flauš byla objednávka na BC. Bambus je jinak k dostání na http://www.moraviatex.cz/shop/?p=productsList&iCategory=59&sName=Bambus-uplety , ale není tam flauš. A pak jedině ho objednat ze zahraničí, taky si matně vzpomínám, že někdo objednával něco z Německa.
24. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
německé stránky mám uložené doma na PC (teď jsem u rodičů), kdyžtak večer dám odkaz. Tuším, že metr tam stál kolem 20euro a poštovné 8euro.
Zdeni, po Cuddlebuns z MMB velká tlačenice :grinning:
Z moraviatexu snad jedině to bambusové froté (tedy kdyby bylo :slight_smile:) - to má gramáž 305g/m, ty ostatní jsou slabé. Ten v Německu má gramáž 400g/m, podobně z NZ.
24. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lišti, něco bylo na MMB. Možná zkus napsat ivušce z BC, jestli by neměla nějakej zbytek :wink:

baco, pokud nečekáš mrňouska, vel. 2 je ok :wink: O. měl cca ty 3kg, když jsme s nima začli :wink:
24. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj schneku, vel. 2 - myslíš ty od 4 kg? Já právě mrňouse čekám, zatím je od dva týdny menší a ve 33 tt má jen 1560 g. Sice dorůst může, ale do 4 kg asi ne. nevím, kolik těch balíků si mám koupit, jestli jeden těch 3-6 a druhý už od těch 4 kg. Nejsem z Brna a zaskočit si pro ně nemůžu, tak to chci koupit naráz! Chci co nejvíc hned látkovat, ale kdyby byla nouze nebo tak, abych měla doma nějakou jednorázovku. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek