• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@kvakulka jak jsou vlastně děcka narozený? měl Jáchym ségru k narozkám? :slight_smile:
30. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Mne to krasne drzelo na tech Tesco, ale z jinejch to vypadava na jedne strane a na druhe drzi. Asi fakt blbej kus :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na ty dalsi dve velikosti patentku, co mame doma veci, jsem si musela usit, protoze mame opravdu od kazde velikosti neco. Ted jsme dostali pouzite veci po holcicce na nasi, a nejsou jen ruzove, tak se M. rozsiril satnik, a neco dostal na Vanoce, tak extendory nebudou tak potreba. Ja sama skoro nic nekupuju v ramci setreni mistem. A intenzivni machani mi prodlouzi prani o 7 minut, tak asi jeste chvili budu tak prat, aspon plinky, furt ma ty rantly rudy, navic to zacal skrabat, takze i kdyz ma na noc papirovku, vubec se to nelepsi :frowning2: Nezabira nam nic, co se driv osvedcilo, ani koupele v mesicku, zadny mazani, jeste zkusim tu trezalku, jak tu nekdo psal.
30. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Teda, snad se to zase spraví. :unamused: božatko
To máš fajn, kdybych měla máchání na 7minut tak taky máchám dvakrát :slight_smile:
To je fakt zajímavý, že to blbne jen na jedné straně :confused:
30. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, matně si vzpomínám, že někdo si šil fleesaky z té Irmy. Mám tu dvě, tak mě napadlo, že bych to třeba mohla zkusit. I když teda zručná moc nejsem. :frowning2:
30. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Jsou ty patentky nejake rozjete, ja jsem prave zkousela ten extendor zapnout k sobe, protoze jsem nejdriv myslela, ze je spatne bodycko, kdyz mi ze zacatku tak hezky drzel (na tech Tesco, mam jen male), no a nedrzi ani ty patentky extendoru priple k sobe, takze soudruzi nekde udelali chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyz je v klidu, tak dobry, ale kdyz si hraje, povoluje to. Ty moje drzi stokrat lip a staly me par Kc, vlastne nic, protoze gumu i patentky mam od mamy. Jen jeste vymyslet ty klipsy na ty trickovy popruhy, aby to dite netlacilo, neskrabalo, zatim me nic nenapada, z domacich zdroju, a do galanterky jsem se jeste nedostala.
@baca No to by byly flisaky za par supu :slight_smile: Ale neni ta Irma moc tenka? Ja mam flisaky jen jedny HD a byly myslim tlustsi, takove pevnejsi.
30. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tak to je pech, že to nedrží jak má :frowning2: mně se zas jeden ztratil :frowning2:
30. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka No to je docela financni ztrata, pri tech jejich cenach :sweat_smile: At si to strcej, nasijem si z gumy samy :grinning:
30. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd však bych to mohla udělat třeba ze 3 vrstev, ale stejěn je mi jasné, že se k tomu nedostanu, doma totiž šicí stroj nemám, je u našich a to je staršně daleko (dům vedle :grinning: :grinning: :grinning: )
30. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Pri cene a velikosti Irmy treba z 10ti vrstev :grinning:
30. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už probíráte domácí flísáky, nemáte náhodou odkaz na padnoucí střih? Docela ráda bych přešla z vlňáků na flísáky. Nějak se mi nechce kvůli jedněm kaťatům dělat lanolínovou lázeň a extra prát. :pensive:
30. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubinkov ahoj, dnes jsem náhodou stříhala separačky a taky mě to napadlo, zkusit z toho flísáčky... Kdyby se nezdařily, tak těch pár kaček oželím :slight_smile:
30. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Jáchym je 17.10, Klárka 25.10.- takže o týden později- ale samozřejmě je to nejluxusnější dárek k prvním narozeninám, že :dizzy_face:. Nicméně oba měli stejně vypočítaný termín porodu- 4.11.- je to podle ovulace, takže počatí ve stejný den :grinning: :grinning: Oba ale také museli ven o trochu dřív, páč mi ke konci hodně blbly játra a děcka by to mohlo reálně ohrožovat- takže se čekalo na faktické donošení a rukovali ven :dizzy_face:
31. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prodávám pár plín, kdyby jste někdo chtěl...
http://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/ladida.l/
31. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Jsem po sto letech vlezla popřát vše nej do nového roku a co to nevidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratuluju!!! :dizzy_face:

Všem přeji všechno nejlepší v roce 2011 a ať nás to látkování baví jako doposud :slight_smile:
31. pro 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l A tobě Ladid taky moc gratuluju, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já vám asi závidím :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
31. pro 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Jejda, super :dizzy_face: Krasny vanocni darek :dizzy_face: Gratuluju :wink:
31. pro 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk
@katarina82 díky, ještě je to ale čerstvé, ale snad to dopadne...
1. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Gratuluji :slight_smile: . Ať je vše v pořádku.
1. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83
@ladida.l holky gratuluju k bříšku a ať jste zdraví a v pořádku.
Všem přeju do Nového roku všechno nejlepší, dneska se budeme jen válet, jíst, pít a odpočívat - jak na nový rok tak po celý rok, tak bacha na to :slight_smile:
1. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Dííky :slight_smile:
@katarina82 Hele, tak jdi do třetího, ne?? :grinning:
@ladida.l Držím pěsti :slight_smile:
1. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka tak to je fakt pěkný, hlavně naplánovat to početí, co?? :grinning:
1. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l @erinka83 čaves:slight_smile:, taky moc gratuluju k pidiprťatům...ať jste všichni zdraví, vy aji pupíci a ať se vše drží tam, kde má:slight_smile:
Jinak všem všechno nejlepší v novém roce :grinning:
1. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj díky a plivu těhu bacil :slight_smile:
1. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 dík, snad se chytne...bacil mám zrovna taky, ale ne těhu:slight_smile: Takže já nic zpět plivat radši nebudu. Teď nemám na těhu moc pomyšlení, ale ono to přijde:slight_smile:
1. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj to máš pravdu, to si radši nech :grinning: ale ať tě brzo pustí a jsi OK :slight_smile: Tak držím pěsti :slight_smile:
1. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mi včera přišly svrchňáky - jak jsem to tu tuhle řešila, tak jsem nakonec objednala jedny blueberry a jedny weehuggers - jsem se zamilovala do jednoho vzoru a musela jsem ho mít :grinning:
a protože to u nás neměli, tak jsem objednávala z Ameriky - docela dlouho jsem hledala obchod, který by k nám zasílal a měl skladem to, co jsem chtěla - naprosto můžu doporučit obchod fluffenvy.com - v pondělí jsem je objednala a zaplatila paypalem, ještě ten den byl balíček odeslaný a včera už jsem je měla doma :dizzy_face:
1. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Já bych ráda, určitě teda né teď, Kačka má devět měsíců, ale za pár let bych ještě jedno brala. Bohužel je to ale i o penězích, takže se uvidí, jak na tom budeme...
1. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene a na kolik te to postovne u tech dvou plinek vyslo? Pisou tam, ze se to spocita az po zabaleni balicku, tak alespon pro orientaci :wink:
1. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene ahoj, taky by mě zajímala cena poštovnýho :wink:
1. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek