• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
baco, ne, 2 jsou ty 3-6kg :wink: Ondra teda měl 1 (2-5kg) prvních 14 dní, než kapku přibral, šli jsme domů s váhou 2600g :wink: a UTZ jsou jen odhady :wink: na kusy nemám moc odhad, na O. jsem v porodce fasovala 5 plínek na den, byla jsem tam 5 dní a spotřebovala jsem tam skoro balíček s 28ks. S M. jsme rovnou jeli látku, papírovku měl zatím jednu jedinou. Mám tu 4 pytle Moltex 2, nechávala jsem si je extra koupit od Tlapičky v Německu. Udělla jsem si zásoby a asi je budu brzy posílat pryč :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmotnost jsou fakt jen odhady, K měla týden předporodem odhad 2,5 a narodila se 3,4 kg :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane, ještě se zkusím poptat po okolí, ale kdyžtak bych tě využila, díky
24. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zahlidla jsem v kvetnu09, ze Silente porodila Annu Marii včera, tak gratuluji!
25. kvě 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente, hodně zdraví a štěstí Anně Marii, gratuluji.
25. kvě 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s malou látkuju od příchodu z porodnice, od 6 měs. full time. Teď bych si ráda pořídila lovíky, malá má 11 měs. a necelých 9 kg. Jakou brát velikost, M nebo L ? Jinak k těm BL bambus vel XS/S, jsou nám pořád, a ještě chvíli určitě budou :wink: Jsou dobré, ale teď už fakt jenom jako denní, nebo v noci s přebalováním( my ale noci přespíme).
25. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky začínám látkovat a měla bych dotaz ohledně žlučového mýdla. Asi už to tu někde v diskuzi bylo, ale nemám čas dohledávat. Jestli jsem to dobře pochopila, tak se s ním buď potřou skvrny na plenách předtím než se strčí do pračky nebo se dává 1 dávka žlučového mýdla do pračky do té přihrádky, kam normálně patří prací prášek a nic dalšího se k tomu nepřidává. Je to tak, nebo ne? Díky za rady
25. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svijo: já kupovala v DM drogerii buď tuhé- to jsem potřela, nebo s rozprašovačem- to jsem nastříkala. ale prala jsem pak normálně s pracím gelem.
25. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubakm, lovíky určo M

jinak po dvou týdnech porovnání lovíky swb vel M: lovíky už mají žmolečky a nejsou tak příjemné, za to nám vydrží až do konce látkování, swb jsou super příjemné na dotek, nádherně sedí, ale budeme je mít tak max do 13 kg, dýl asi nevydrží, no ale jsou krásný, tady je foto

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2796069&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

svijo, o tom, že by se dávalo žlučové mýdlo do pračky nevím, každopádně mi přijde účinnější potřít ty plenky
25. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko: díky. A mají je i někde jinde, nebo jen na bráně? Tam jsem právě jersey našla jenom ve fialový barvě :confounded:
25. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem kupovala na eplenka.cz, bo je tam měli ve výprodeji za 400, ale jestli ještě mají, to nevím
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
žlučáky mám oba, když stíhám, přemáchám plínu a namydlím tuhým, když nestíhám, napustím umyvadlo, caknu tam tekutýa nechám máčet :wink:
25. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svijo, my mame to tuhe z DM. jakmile plinu vymenime tak tu pokadenou namydlime a hodime do kyble.. a vypere se to krasne.
25. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja taky pouzivam zlucove mydlo z DM, ale zdrzuje me to mydleni kazdy pokadeny plinuse. Tak jsem taky chtle aneco, co se dado pracky...

Jinak dotaz k barevnym cc kikko lux. Jsou krasny a ze zacatku se z nich motal novosklad krasne. Ale ted je to takovy divny obdelnik a jeden cip mam o dost kratsi nez druhy. Tak je budu davat jako vkladacku, ale je mi to lito.

Jinak vcera mel BBH bambus asi 10h. V noci totiz nekakosi a vse to krasne nasaje a me je ho lito budit, kdyz spi...
25. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, složit novosklad z čč BMB se dá, vzadu zahneš to přesahující a je to :wink:

do pračky se dá přihodit sůl na skvrny, já tam dávám miofresh, až dojde, tak zase sůl :wink:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee schneku, chtela jsem se te jeste jednou zeptat jak motas kolem mimca ty vv.. zkousela jsem to, ale nejak jsem z toho ty kalhotky neupatlala.. :sweat_smile: holt jsem nejake nemehlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuz, u nas doma se s hovinkama mydli m. :grinning: ale predpokladam, ze u vas by tohle neproslo.. :sunglasses:
25. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to dneska vyfotím :wink:
25. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju moooc!!! :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi, zatím jsem fleky tím žlučovým mýdlem mydlila, ale asi málo, nějak se mi to nevypralo. Tak třeba příště to bude lepší. Bylo to moje první praní použitých látkovek.
25. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau po víkendu, bylo tak hezky, že jsme byli pořád venku, jak se máte??
25. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, u nás jsme v očekávání Cuddlebuns (jedny už mám snad na cestě), druhé mám rozjednané koupit :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty z MMB??? Koukala jsem teď na odkaz, které to jsou?
25. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, CT skladem!:slight_smile:
za 500,- nové vzory.můžete už obejdnávat,ale ještě to není na stránkách nahozené...

z nových vzorů to jsou:
modrý putník
růžový putník
rakety
modry maskáč
růžový maskáč
hlavičky (logo cushies,moc roztomilé)
25. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, lus, kdy to tam bude? musim rychle objednat, aby mi to zdejsi zenstiny zase nevykoupily:grinning:
25. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu, je tak to je super. A jeste se zeptam na tu sul od Ulricha. Muzu ji davat do pracky a vypere to pokandeny plinuse, aniz bych je brala zlucovymmydlem? Nebo comam koupit? A kdy budou ty cuddlebuns? A jest k separackam, ted mam od IV a jsou nejaky lepsi? Kdyz uz budu objednavat...
25. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, řekla bych, že jsou lepší popo v krabičce než IV
25. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schnek, diky za tip. Vyzkousim tedy ty. Mame jich ted desnou spotrebu a po vyprani k nim nemam nejak duveru. vypdaji o dost tenceji a jsu mnohem mensi :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, měly by to být ty žluté. CT paráda, ale jsou trochu dražší, co? Já čekám na BBH, abych nemusela pořád platit poštovné, tak snad do té doby nebude vše fuč.
25. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe - nám nesedly bl bambusky (vypelichaly, tlačily) a zase považuju za super organiky :wink:
25. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek