• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@jasekd no tak já tam pokakané nemám vlastně žádné, jako vyloženě, chytne to separačka.
11. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ja peru i separacky a stejne je to kontaminovane (resim to jak radioaktivni odpad, vid :grinning: ).
11. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd pocurane jsem prala na 40, ale sem tam jsem ty pliny hodila na 60 s rucnikama. Pokakane jsem ale davala na 60.
11. led 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd presne tak...clovek se zepta na plenku a kazda napiseme neco jineho :slight_smile: to je fakt zajimave...ja ted budu testovat AIO TB a PopnGro a uvidim co je lepsi, mam i Anavy AIO a ta schne :slight_smile: uz se na ni tesim... jo a ja peru na 60 a pouzivam tablety od Dedry, byly mi doporuceny, vcera jsem s nima prala a jsou opravdu vyborne...
@jasekd no, když mi počurá bodyčko, tak to taky nevyvařuju ani neperu na 60. :sweat_smile: Separačky peru jen počurané.
@deniskakubicek jo? Už máš tu kapsovku PopnGro jak jsi dávala odkaz na MMB? Tak jsem zvědavá. Já mám teď nový přírůstek kapsovku tots Bots a je super :dizzy_face:
11. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja mam separacky flisove, a peru i ubrousky. Pocurane bych neresila, to mas pravdu. Vsem dik za odpovedi, asi zustanem zatim na 60 (ted zas pokak.plina, se muzu na nejakou BKM vykaslat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
11. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek přidávám se s našima nočníma plínkama - BBH bambus a nebo BL bambus M/L s BI prefoldem
11. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, tady jsou fotecky...od TB mame taky jednu, ale AIO-prijde mi jako bokova...PopnGro je vyssi a lepe nam sedi :slight_smile: posledni fotka jsou flisacky od Anavy a ty jsou teda bozi, ja sna nebudu davat nic jineho!!!
@helulela Dekuju a ty BBH jeste necim vycpavas??
11. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd U nás je mamamam zase mňam mňam :grinning: . Ale taky to dřív říkal hezky.
Já jsem taky zkusila různé plíny. Je fakt, že jich moc nemám, jedu hlavně čč, pak mám 2 AIO a 9 kalhotkovek, z toho 3 už jsou malé. Ale nějaké jsem už měla a prodala a tak. Celkem jsem utratila necelých 12 tisíc a podle mých propočtů to vychází buď na stejno nebo o něco levněji než jednorázovky.
@andelko To je ta super štíhlá? Jak je savá?
@deniskakubicek Krásnej model :slight_smile: . Ne, ty BBH mají 2 vlastní vkládačky, počkej, najdu je.
11. led 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Jé, neposlala bys mi na mail ty flísáčky ve větší velikosti? Ráda bych je použila do galerie na web, jestli by ti to nevadilo :wink:
11. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Dekuju za odkaz, urcite je zkusim!!! Dnes budu testovat BH s vkladackami Ellas House, tak uvidime, jak dopadneme :slight_smile:
@ivuska.h urcite ti je poslu ve vetsi velikosti :slight_smile: jen mi prosim napis email
11. led 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ivuska.h@gmail.com Dík! A ještě mi tam prosím napiš váhu malého.
11. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - dotaz. Plíny peru většinou na 40°. Ted mi začaly, ale zapáchat. Vlastně mi páchnou jenom pop-inky. Co s tím?
11. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h poslano :slight_smile: zitra budu fotit a testovat Anavy AIO - modre, tak taky poslu fotecku
11. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka Vyprat min. na 60st. (nejlíp na 90, ale záleží, co tam je za plíny...) a přidat trochu octa. Je dobré čas od času vyprat i na 60, ne furt na 40 (kvůli zápachu, bakteriím...)
11. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Já občas peru i na těch 60°, ale páchnou mi jenom ty pop-inky.... Ocet můžu na všechny plínky? ( včetně AIO? )
11. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka Bambusové by neměly mít moc octa (crnknutí neva), jinak by neměl být problém, na PULky ho dávám a nic...
11. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Díky moc. A je nějaký materiál, který nesnese 95°?
11. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pamatuji si dobře, že na fleece nemá přijít přípravek na bázi mýdla? Takže kromě slizu ani jiný ekoprostředek (protože ty taky bývají obvykle mýdlové)?
11. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka Pokud myslíš flís v kapsovkách a AIO, tak tam skutečně mýdlo ne, flísáčkům to nevadí. Nevím, jestli jsou ekoprostředky na bázi mýdla, třeba Ulrich mi vzhledem k flísu problémy nepůsobí.
11. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka Snesou to myslím všechny materiály, ale hrozí, že se ti něco srazí víc, než výrobce předpokládal ve střihu plenky. Hlavně bych se toho bála u věcí z bamb. flísu.
11. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Děkuji za odpověď, měla jsem na mysli flísáčky (Anavy :wink: ) a krom slizu mám doma právě Ulrich (u něj se píše, že obsahuje, mimo jiné, rostlinné mazlavé mýdlo), tak jsem klidná :slight_smile:
11. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka Hm, to je zajímavé, já jsem to u toho Ulricha nikdy moc nezkoumala a peru v něm i kapsovky s flísem (Fuzzi, Mommy's, BBH Magic atd.) a propouštějí pěkně... Tak možná záleží i na formě toho mýdla. Ve slizu mi to problémy dělalo.
11. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Kdyžtak zkus mrknout na MMB, jestli tam nejsou. Fakt většina holek s většíma prckama s nimi nebyla spokojená, tak ať pak na mě nejsi naštvaná.
11. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka jedna tam je, jinak tam jsou konopne... tak ja stejne testuju vetsi mnozstvi plenek, takze i kdyby nam nepadly, tak na tebe nebudu nastvana, stejne bych je koupila i tak na noc :slight_smile:
11. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám dotaz, chtěla bych vyzkoušet vícevrstvé plenky. Doporučili byste bambusové nebo biobavlněné?
11. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jé prima. Tak ty žádný nemáme, takže jsem v klidu. Já měla strach spíš o svrchňáky. Taky díky. Vyvářnu to auvidim, co to s tim udělá :sweat_smile:
11. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek