• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@blka ja davala bundles ted v lete a do toho jednu vv.. a drzelo nam to..
16. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka já ty bundles malé merino mám, mám je v S a zdají se mi dost široké a nízké. Kalhotovku překryjí naknop, to jsou lepší Anavy natahovací, protože jsou vyšší. Ale občas jsem do těch bundles 1 čč dávala a šlo to, i když by fakt mohly být užší. Aspoň jsem v pase trochu utahla gumu. My jsme v létě chodili s lovíkama a pár čč a prostě jsem měnila . :slight_smile: Původně jsem si je objednala v M, ale hned vyměnila, protože ty byly ještě širší a vyšší ani ne.
16. led 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h super, děkuji za informace. Na té tm.modré jsou právě nejhezčí :sunglasses:
16. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka dik dik :slight_smile:
16. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri Aha, takže vlastně to samé jako v ČR :slight_smile: Ty ceny ale vzhledem třeba k průměrnému příjmu rodiny (nevím tedy, v jaké zemi bydlíš) budou na stejné úrovni jako u nás, ne? :confused:
16. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

mám dotaz máte zkušenost s tím bělícím práškem Puer??? :confused: Potřebuji trochu dobělit pleny, tak jestli je to lepší/stejné jako ta sůl...?
16. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Je to perkarbonát sodný... Takže pokdu máš třeba sůl na skvrny z DM, tak je to oproti ní koncentrovanější (tj. stačí dávkovat míň), ale zas v tom není TAED, takže ti to bude fungovat jen od 60 stupňů výš.
16. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Takže více méně si od toho nemám silbovat skvostně bílé pleny? Mám sůl od Ulricha a teda je výborná na kde co, ale jsou fleky které už opravdu nezvládá, tak jsem si říkala že by tohle mohlo být účinější...?
16. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu zase pro tipy-potřebuju malé koupit nějaké gatě na jaro, takže asi jeansy, ale nevypadá že se do té doby odplínkuje a mám teda dost problém ji s látkovkama do něčeho dostat. Tady u nás si vystačíme s teplákama, ale přece jen jedny slušná gatě by uživila...Už vím že Cherokee je bez šance. Možná nějaké lacláče?
17. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Ne, to si určitě neslibuj. Mě perkarbonát nikdy nevypral o moc víc, než samotný Ulrich.
17. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím poraďte - jaké svrchňáky používat na noc k zabránění tomu, aby dítko a pyžamo a spacák ráno smrdělo jak pavilón šelem? Na noc máme Anavy a teď dávám IV soft nebo Thirsties pulky a po obém je vše nasáklé smrádkem. Malá se v noci dost budí a tudíž čůrá a ráno je plínka durch. Pomohly by vlňáčky? Děkuju!
17. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincolina Podle mě tomu nejde nijak zabránit :grinning: Ondra měl smrduté období, teď zas ne, těžko říct, čím to je.
17. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincolina Naopak bych řekla, že vlna je ještě víc "dýchající", takže ta rozkládající se moč smrdět ve vlně bude. D. teda smrdí furt. Je to podle mě tím, jak je tam ta moč dlouho...
@ivuska.h Leda tím, že se vyčůrá až nad ránem :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezita @baca Děkuji za info :wink:
17. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana U laclíku je to to samé, záleží jak které. Chce to orientovat se podle sedu - aby byl co nejdelší, dobré jsou džíny, co mají v pase takový ten náplet, nebo větší, co jsou dole přehrnovací. My džíny/rolly nosíváme na AIO a jde to. Chce to podlehat (já teda kupovala na mmb z druhé ruky, měli jsme Next). Teď Davimu budu teda šít...
17. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Mně se teda ta čč rve do všeho natahovacího děsně špatně...Takže spíš nějaké rozpínací svrchňáčky...
My těch Anavy máme asi 8, takže žádné kvanta :slight_smile: :slight_smile: V létě bude mít Mareček 2 roky, to je nadějný věk na odplenkovávání :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek díky, mrknu na to...Taky už má holka věk na odplínkování, ale nějak to bojkotuje.
17. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek @blka rozepinaci by byly urco lepsi, lip tu plinu drzi.. jenze mne u toho vadilo, ze nez jsem je stihla rozepnout, tak to em. neudrzela a obcas se mi pocurala.. pres ty bundles jsem vzdycky zapla body a ono to taky dobre drzelo. no ja s nima byla zkratka spokojena :sweat_smile:
17. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana ja teda nemela problem s zadnyma kalhotama, dokonce nosila velikost 6-9mesicu jeste v roce a pul :grinning: ale jinak nejvolnejsi co jsme meli byly asi fakt ty laclace, rada jsem mela z hm.. ted uz si kalhoty taky siju a kdyz je sed kratsi, tak holt udelam sirsi pas..
17. led 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana To náš problém s kalhotama je zlatej oproti vašemu :sweat_smile: . Na látkovku mu jsou všechny kalhoty v pohodě, mají na čem držet :grinning: . Ale když má jednorázovku, tak mu většina kalhot padá :sweat_smile: . Teď mamka koupila u ťamánků tepláky a ty jsou super. Ťamani šijou na ty svoje hubený dětičky, takže ty Marečkovi nepadají, ba je má celkem utažené :grinning:

@maly_prcek Já bych ho chtěla odplenkovat, ale uvidíme. S tím, jak bojkotuje nočník, to že je v totálně počůrané plíně mu je jedno, tak si moc šancí nedávám :unamused:
17. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Tak D. nočník docelá dává (když ho tam já posadím, sám si říká akorát kakání), ale mokrá plína mu je taky šumák (do té si čůrá o sto šest)... Ale ve slipech to je jiná - zezačátku byl vyjukaný, jaktože to teče, pak si párkrát počůral nohy (to mu už dost vadilo) a už si dává víc pozor... po týdnu a něco, co bývá doma ve slipech už se několikrát stalo, že když se vyčůral mimo tak si šel sám od sebe pro nočník :slight_smile:
Docela to jde... Teda jak které dny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek @ivuska.h tak to jste mne nepotesily :unamused: . Ja prave myslela, ze to je svrchnakama, predtim jsem mela IV Organic a to nebylo tak hrozny. No asi jak je vetsi a uz nema jenom mliko....
17. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u kalhot jsem měla taky problém (a je to čím dál lepší...) nejvíce se mi osvědčili z HM, jenže tady široko daleko žádné není, tak jsem jednoho krásného dne naběhla do dětského sekáče s anglickýma věcma a tam opravdu není problém... Všechny kalhoty mají vysokej pas a hodně pružnej, takže ho tam naklepu bez větších problémů... Jináč co Farmers, ty mají na látkáče...
A s tím smradem, mě to dělalo když jsme přestali v noci přebalovat, asi tam ta moč moc dlouho tleje, či co a tojsme používali vlňáky, takže ani ty nepomůžou... :wink:
17. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teď taky začaly večerní plenky pušit, asi je to i podle stravy :zipper_mouth: ......Nebo víte někdo, co s tím?
17. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak premiéra s látkovkou u doktorky dopadla na výbornou - hned si všimla a prý " No ty jsi fešák, takové krásné gaťky na plínečku máš" :slight_smile: a já" To nejsou gaťky, to je celá jedna plínka" " No ta je krásná, a co do ní dáváte a jak to perete?" Takže úspěch :slight_smile:
17. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je super!!! to ja vzdy Kubicka musim do ordinace celeho svleknout, takze si ani nevsimnou :frowning2:
17. led 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek to já taky, svlíkám ho v čekárně, ale plínku mu nechávám, jinak je nahatej. Měří se v plínce, doktorka ji jen odepne, aby si ho prohlídla a pak zase zapne, a s touhle neměla problém :slight_smile:
17. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer!
Nevíte kde bych o těchto několikavrstvých plenkách sehnala info?Jak jsou náročné na čas?Myslím,praní,žehlení(teda pokud se vůbec žehlí)
17. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to je paráda že si Dr. všimla a že byla nadšená :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: u nás to Dr. snad ani nezaznamenal :unamused: prostě bez komentáře :wink:
@cincolina my mále taky smraďoše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a což pak ty pleny 2 dny zavřený v kýbli to je mazec :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vegal myslím že nejsou o nic víc (ne)náročné než jiné látkovky :wink: prostě vypereš,usušíš a používáš :wink: myslím že se fakt ani nežehlí :wink: ale to taky záleží na materiálu z froté se nebudou žehlit 100% :slight_smile:
17. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek