• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@schnek ahoj, se vnutim trošku :wink: Já mám z Ebay kapsovky, ty gaťky jsem prala radši jen na 40, taky psali, že "cold", bála jsem se, že se na víc rozpadnou...Ty vnitřky pak normálně na 60.
20. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek také mám pleny z ebay kapsovky, jednou jsem je vyprala na 60C a žijou :wink:
20. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za reakce

@janula28 jednou jako že jinak je pereš na míň, nebo jsi je celkově prala jenom jednou? já si myslím, že se to má prát na málo stupňů kvůli flísu, ne kvůli PULu (flís 60 přežije, jen sežmolkatí), ale ráda bych je aspoň jednou použila, než je svýma domněnkama zlikviduju :grinning:
21. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte náhodou některá zkušenosti s plenkami Kikko froté 30x30 vkládačka? jak to saje?
21. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 jj, tyhle. já koupila nějaké baby lucy, ale tyhle jsou levnější a hlavně bílé...tak super, děkuju za recenzi, pořídíme ještě tyto.
21. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci ještě pořídit nějaké bambusové prefoldy nebo tak, ale budu toho do čč potřebovat hafec, tak ať mě to ze začátku nezruinuje :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn tyhle jsou silnější než Baby Lucy, ale jak říkáš, jsou levnější, hlavně se nekroutí, já myslím, že za tu cenu super :slight_smile: Já mám na doma ty žínky z IKEA, za 10Kč kus :slight_smile: Tyhle Kikko máme jako trochu "lepší" :grinning: a pak mám samo bambusový prefoldy od BI :slight_smile: Ale moc supr jsou bambusový vv od Ivušky, to můžeš mít taky jako vkládačku... Já si chci na druhýho novoška jich pořídit víc na kalhotkový sklad....
21. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 mne ty zinecky z Ikei po roce pouzivani (a to je pouzivam jen nekdy) prijdou dost hrube, tak je moc malemu nedavam...
21. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii my je měli hrubé snad hned :grinning: akorát jak jsem sušila venku, nebo prala na 90 byly lepší :slight_smile: Ale my je nedáváme na dupku, ale dovnitř novoskladu nebo jak je čč na rovno, tak taky dovnitř...
21. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana muzu se zeptat, jestli vam BBh magic vydrzi celou noc? diky
21. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 taky pres to neco davam - nejcasteji cc na osminy, ale sem tam cc a dalsi vkladky dojdou a pak to musi malej vydrzet... ted jsem vyradila starsi bavlnena trika a vkladky usiju z nich - cc se nam uz dost znicily
21. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to vyprala na 60 a zdá se, že ok :slight_smile:
21. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii ahoj, tak nám nevydrží...přes den mají výdrž max. 3hodinky:slight_smile: v noci tak do půlnoci max.
21. led 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 diky, ja si to myslela, to je bohuzel duvod, proc mame na noc jednorazovku, nebudu ho budit...
22. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj.... budu prodavat popolinky rainbow v barve smetanove (3ks) a pak kapsovku aio tots bots v barve modre, fialkove a oranzove....behem vikendu to hodim do bazose, tak kdybyste mela nejaka zajem, muzete pisnout hned..
plinky byly pouzivany minimalne, bohuzel nam nevyhovuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nejvic se nam osvedcil novosklad, tze cc, a taky pastelka :slight_smile: :wink: -tu dokoupim :slight_smile:
22. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii Já je mám vykuchané (vypárala jsem savé jádro), takže mám kapsovku a do ní dávám prefold od Baby Idea a jednu Ivuščinu bambusovou vv a vydrží celou noc.
22. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii Já potřebuju na noc ty BBH magic, protože jsou vysoké v pase, všechno ostatní nahoře odstává když to vycpu.
22. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na BBH PUL svrchňáčky a mají je jenom na bráně s naskladněním do 35 dnů :confounded: na to, že ještě nemají ani můj balíček z 11/1 si říkám, že do toho nejdu...i když se mi hrozně líbí a četla jsem dobré reference
22. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn já tam včera nakoukla a připadalo mi to tam jak ve snědeným krámu :cry: u všeho cena není k dispozici :grinning:
Na podzim byli v pohodě a ted jako v tranzu :slight_smile:
22. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotg mě právě rozčiluje, že jsem strašně dlouho hledala obchod, kde mají co nejvíc věcí, abych nemusela platit poštovný. Nakonec jsem objednala ze dvou, ale té brány lituju

Ještě jsem se ptala, za jak dlouho budou Thirsties Pulky a prý do 4 dní....a teď u obj. mám napsáno už 11 dní, že jsou objednány a naskladní se do 10 dní...to je prostě chování, který nesnáším. Takže brána naposledy.
22. led 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana a popoliny jsi nezkousela? ty jdou vycpat skvele, mame ty Ultrafit... Vojtik pak vypada jako brouk Pytlik :wink:
23. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn PULky BBH by mohly být i na ecomamma.
23. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn já od nich brala v srpnu a v pohodě a od listopadu je to jako když končej nebo co. Na něco jsem se ptala a jojo budou koncem listopadu a dodneška nic :angry: Taky už se poohlížím jinde a to poštovný je na houby, taky už mám vychytaný věci a v jednom krámě bez šance.
23. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn Já na bráně objednávala 3.1. a pořád nic. už jsem pěkně naštvaná. :angry: Tam už nikdy více.
23. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka mají je tam v S poslední barva:slight_smile: no uvidíme...

@margotg
@rybka1 jako asi si pročtu jejich obchodní podmínky a pokud mi zítra neodpoví na dotaz, kdy můžu čekat balíček, tak se pokusím objednávku stornovat. Se dřív malá narodí než oni se rozhoupou. Se divím, že tam ještě někdo nakupuje..možná je to jako já..první objednávka, pak tahle zkušenost a pak no more :unamused:

sranda je, že jsem zbytek věcí objednala v druhém obchodě (naštěstí jsem to fakt pohledala pouze ve dvou) a ten druhý, i když jednu věc neměl ve velikosti, co jsem chtěla, tak jsem to riskla a objednala a nestačila jsem se divit...do pěti dnů komplet balíček byl doma. Tam vím, že se vrátím.
23. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky čekám na balíček z brány, brzdí to číňák, který tento týden záhadně zmizel z e-shopu, tak by mě zajímalo, jetsli se ho dočkám, případně mi dají vědět, že teda nebude...Blbý je, že mám v Brně švagra, který mi to vyzvedává osobně, takže to mám bez pošty, v jiných obchodech budu muste platit. Nedávno jsem objednávala na Mamaje, sice tak jeden kus nebyl skladem, ač bylo uvedeno, že je, ale paní mi hned volala a vyřešily jsme to. Sms o odesílání balíčku, prostě pohoda, do dvou dnů byl balík doma. A poštovné taky celkem levné.
23. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii Popolini jsou taky v sedu krátké-máme Onesize a Txosize a potřebovala bych, aby byly o 10cm vepředu vyšší :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Navíc ty BBH mají uvnitř flís, takže malá má pocit sucha.

Holky kdo máte zkušenost-jaké pratelné vložky do podprsenky byste doporučily? Měla jsem Avent a ještě jakési, ale dala jsem je kamarádce a musím pořídit nové. Potřebuju je tak na první 2 měsíce, pak se laktace upravila a nemusela jsem je nosit vůbec... A kolik párů jste měly? Já myslím že jsem měla 3 páry Avent a 2 páry jiné?
23. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Taky jsem pořídila od Ivušky zásobu bambusových vv na prtě :grinning:. Jsou prima, jen ať už je teplo a můžu sušit venku, jak to suším na topení, trochu hrubnou, potřebovala bych je prohnat sušičkou, ale tu nemáme...
23. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana budeš vázat ten kalhotkový sklad? já mám akorát problém, že jsme zvyklá na separačky a tam by asi byly kontraproduktivní, že? jenže je zas nechci mít flekatý :unamused:
23. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek