• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@zihu dík za tip, vypadá fajn, jen tak na ni někde narazit v obchodě, i když tuhle bych možná mohla risknout i přes net, kostice nemá....
26. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek tak my zatím anavy na snapku OK :wink: uvažuju že na ně časem našiju obyč patentek nebo sucháče kousek, ještě uvidím, nebo je nechám na další mimi tak jak jsou.
O těch Th v M dost uvažuju. I nad Anavy flísáčkama, ale nevím, nějak mě flísáčky moc neoslovujou, stejně jako vlňáčky. :sweat_smile:

@erinka83 A nechceš tam ty druky nechat přidělat? Nebo našít sucháč? Víš jak jsem si našila na BBH patentky, abych to víc utáhla u nožiček - je to paráda :slight_smile:
Ta podprda vypadá hodně dobře. Já už kojící nepoužívám, ale na další mimčo by se mi tuze líbila:slight_smile:
26. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tys to zvládla sama? no já nejsem vůbec zručná, u nás vždy zašíval a zkracoval taťka :grinning: ale s patentkama určo zkušenost nemá :grinning: no už jsem ale nad tím přemýšlela, protože jak jsem tam rvala dřív tu snapku, mám je proděravělý :angry:
26. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 no já tam našila obyčejné patentky průhledné, práce v ruce asi na 5 minut :sweat_smile: Ale zkracuje taky zásadně mamka :wink: Já tak ještě přišít knoflík. Na šijem dětem je kontakt na někoho z Ostravy, kdo je ochotný půjčit nebo nacvaknout ty umělohmotné patentky, tak o tom jsem taky uvažovala. Ale asi jen koupím větší obyčejné patentky, ať je můžu kdyžtak zase vypárat :sweat_smile:
26. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka N mně už právě neoslovujou zas ty Pulky :slight_smile: :slight_smile: Je to takové neohebné neprodyšné :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek když já mám obavu, že jak Dany celkem dost čurá, tak že tím navlhne ten flís a vyvětrat to moc nejde, tak to budu muset furt prát. :unamused:
26. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tož jak přijedem na návštěvu mi to ukážeš :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 jasně, to jsou prostě obyčejné malinké patentky, přišité v ruce normálně nití a těma to kolem nožiček přitáhnu, i když pomalu už to nebude třeba, tak je zas odpářu :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Myslím že s tímhle opatřením by Baru i byly, pokud jsi je nepoužívala proto že jí to bylo volné :wink:
26. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Hmm, durch to být nesmí, to pak ten flís smrdí... Ale ono zase starší děti už učíš na nočník, tak to měníš plínu každou chvíli, na to jsou super...
26. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem přemýšlela, jestli by mi ten problém nevyřešil špendlík, používáte někdo?? http://www.anavy.cz/anavy/eshop/10-1-Snappi-sponky-spendliky/0/5/414-Bezpecnostni-detsky-spendlik-ruzova si moc neumím představit tu manipulaci :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no vidíš, jaký jsi koumák :slight_smile: Tak hlavně, že jsi nakonec spokojená :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, mně by se líbila i tahle, ta by unesla i moje D/E :slight_smile: a pod tím vyztužením by nemuselo být nic vidět
http://www.johany.cz/materske-podprsenky-basic/vyztuzena-kojici-podprsenka-ej-telova

@maly_prcek no mi Dany pročurá anavy s oběma vkládačkama do 2 hodin. Musím si to ještě promyslet, co bude nejvhodnější. :slight_smile:

@erinka83 to víš, český človíček si poradí :sweat_smile:
26. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 koumák jsem, ale gramlavej a dítko mrštné - takže za mě špendlík asi ni ni :sweat_smile:
26. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka hm, taky jsem si říkala, ona teda Baru leží celkem klidně, když jí strčím něco zajímavýho do ruky...
26. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 nápodobně :grinning:
26. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 hmmm ten špendlík že by místo snapky? taky si nějak nedovedu představit jak by to šlo, ale za zkoušku to stojí :slight_smile: ... taky se mi jich nechce zbavovat, jinak krásně sedí a netlačí no na menší dítko je to OK ale teď jde o rychlost když je batole nervózní že ho moc zdržuju nějakým přebalováním...
26. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa koukám, že budem mít mimi skoro se stejným odstupem :slight_smile: No nevím, jak to vyřešit... uvidím, co ty patentky jak psala @andelka
26. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně snapka drží ale mám novou, jen jedna je nějaký vadná, pořád s ní vypadávají ty bílé zoubky. mně vadí ta nášivka - logo, umístění, přímo bych tam zasekla snapi a nemůžu, ale to je jen maličkost :slight_smile:

holky tu je to tak strašně nakažlivé :slight_smile: těhulky teda :slight_smile: ať je vám všem dobře a je vše jak má být :grinning:
26. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám nové anavy. Ty jsou taaaaaaaaak jemňoučké. Proč tak nemůžou zůstat pořád :cry: . Když se podívám na tu, co mám cca 1/2 roku a na ty nové. Škoda mluvit :frowning2:
26. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Jojo, když mi přišly nové anavy, tak jsem byla úplně v šoku, jak jsou heboučké, ve srovnání s těmi používanými... už jsem úplně zapomněla na to, jaké byly :sweat_smile: :sweat_smile:

Mám dotaz pro Anavy AIO sucháč/patentky. Máme všechny plínky na patentky, ale nějak tyto AIO nemůžu ulovit, lépe jsou k sehnání ty na sucháč. Pracuje ten sucháč bezvadně? Ale to se asi pozná po dlouhodobém používaní, že? Měli jsme jediné plínky na sucháč - Gro Baby - a tam se ten sucháč bohužel časem opotřeboval a odchlípával, hlavně při praní, že nedržely ty protisucháče.

Jinak plínky na snapku jsem nikdy neměla a ani bych asi nepořídila, měla jsem strach právě z toho, že jak je malá divoká, tak by jí padaly... máme to tak i se čtvercovkama, časem jí prostě drak povolí... U nás teda vedou jedině patentky a nejlépe květované Hilco, těm já prostě nedokážu odolat :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 já se chystám tu jednu plínku zneužít a našít ty patentky, jen musím zajít do galanterky co je tam k mání. Tak ti poreferuju :wink: Mám tři, tak jednu obětuju. Odpárat se to dá vždycky. Nevím jak ty obyč patentky budou držet, ale snad nějak jo, teď ještě se na to stejně dávají svrchňáčky. Na léto se uvidí.
Já jsem teda s Anavy pořád spokojená, a to mám jednu novou a dvě jeté. Jako první den to pak už nnikdy nebude že jo, ale pořád jsou fajné :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Ad "prsa kde nic tu nic" -tam patřím taky, před těhotensvím jsem nosila 75B, po Aňulce jsem kupovala kojící podprsenku velikosti 80D :grinning:. Koupila jsem v Marks+Spencer dvojbalení, myslím stálo kolem 700,-.
27. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Anavy flísáčky velebím, jsou super, úplně jsem přestala dávat vlňáky-Aňule je nevyzpytatelná, co se kakání týče a prát vlňáky mě přestalo bavit. Máme už troje plus dvoje nouzové PULky a s tím snad vystačíme už i na prtě. Budeme mít skoro komplet výbavu jen od Anavy-flísáky+vv, jen vkládačky mám Baby Idea :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau devcata, tak flisacky unas jeste furtjedou,ale jakEsterka ted dost sedi,tak je to jen na chvili.Ale dokud vic lezela, byly super a myslim, ze kdyz bude chodit, zase pojedou.
Ad podprsenky-o tom ani nemluvim, ja mam prsa velky,pri kojeni se jeste zvetsily. Mampodprsenku Anita a nosim ji do ted. Ty moje ko.., pardon prsa se ne a ne vratit alespon do puvodniho stavu!A to neznam situaci, kdy bych mela nejak vyrazne nalita prsa!

jj,nove anavy jsou taaaak jemnoucke!!!!Ale i pouzivane jsou fajn, nedam na ne dopustit!
ty na sapku taky nemam, proste mne vic oslovily ty na patentky, staci,ze snapkuju cc!:slight_smile:
27. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslím, že jsem férovej člověk, takže sem jdu dopsat dohru s Bránou. Pěkně jsem je tady sepsula.

Dneska dorazil balíček, bylo v něm vše, na čem jsme se domluvili + jsem doobjednala dodatečně ještě dvě plenky navíc. Jako pozornost přibalili nějaký bio eko krém na opruzeniny asi za 200 Kč. Opravdu si cením, že jsou si vědomi toho, že to jednání nebylo úplně košér a že se k tomu nakonec dobře postavili. Takže tak. Nicméně po této zkušenosti už do nákupu tady nepůjdu.
27. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zase chvála na flísáky a j furt nevím, jestli je pořídit nebo ne. Žádné jsem ještě neměla, takže nevím. nejsou fakt obrovské? Já jednovelikostní věci nemám ráda, ale anavy plenky mi nevadí. ty fleesaky jsem na bráně viděla a přišly mi teda obří. Na novoše mám 3x pulky a 2x vlňáky. Bára byla vesměs ve vlňákách. takže na kusy bych měla dost,ale když je tak chválíte...
27. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.thenaturalbabyresource.co.uk/cloth-nappies/Bumgenius-Nappies-Special-Offers narazila jsem na akci na BumGenius kapsovky - v případě zájmu bychom i nějako vyřešili dopravu z Anglie. Nechávám si to posílat do Londýna ke kamarádce a odtud mi je přisune buď ona, nebo někdo kdo letí do Čech.
27. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn - joj, pro BG mám slaboooost :dizzy_face: :dizzy_face: , takže kdyby to vyšlo za nějakou slušnou cenu, tak bych se přidala jestli neva - vzala bych tak 2
27. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek