• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
dík :slight_smile: vel 1 a dávám jí podle prošití a vzadu kousek založím :wink:
26. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku - lepší je rovnou velkej CF, je velkej dost a můžu ho i změřit :slight_smile:, uprostřed má ještě další vrstvy. Já mám dojem že saje fakt hodně, co ho máme tak používáme něco jinýho jen výjimečně. Ten malej je jen kratší.
26. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku- taky mám jen ten větší, dávam ho do AIO Cudllebuns, když vytáhnu z ní mokré střeva, nechám vrchní kalhoty přeschnout a strčím tam při dalším přebalování cuddlefold ( něco jako při IB)Ten menší je spíše pro menší děti a nebo jako mini vkládačka . Délku te´d nezměřím, mám ho v prádle, ale je dostatečně veliký.S prefoldem ho bohužel nemůžu porovnat, ten nemám :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
duba...já mám super zkušenosti i s CuddleBamboo, lae já jsem prostě jejich fanda. Už jsem to tu psala minule, že CuddleFold saje jako blááázen :slight_smile:....a pozor pozor...před chvílí dorazila moje nová krásná velurka a protože chci abyste mi záviděly :sunglasses: posílám i odkaz
http://www.tuly-tuly.cz/obrazky.php?zbozi_id=27&foto=891284
26. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem si teď všimla, že CF jsou tento týden zlevněné, já to porád kontroluju
duba - jejich AIO nemám, jsi spokojená?? Plánuji na léto něco hezkého na zadeček
26. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo- jak jsem to tady už psala, musí se skrátka vyprat, přesně jako IB, takže asi 2-krát nám po třech hodinách přetekla kolem nožiček, teď už v pohodě hodí pětihodinovku. Ale hodně záleží samozřejmně, kolik dítě pije. Někdy přebaluji i co 2-3 hodinky. A na Bamboo se taky chystám, ale jsou to cenové odstřelové pálky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, proc me takhle nahlodavas? Ty plenky proste musim mit. Jsem ote nemela cas registrovat o cem to tu tak basnis a ted lituju, ze jsem jukla na stranky. Jsem ztracena a radsi par mesicu buu odolavat. Ted stejne motam novosklad a na noc mam BBH nebo BE!
26. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo: jsou Cuddlewool svrchnaky tenci nez treba swaddlebees svrchnaky? vlnaky jeste nemam, jedny bych poridila, ale idealne nejake hodne tenke.

CDB mam original a jsem maximalne spokojena a pak jeste jednu AIO, ktera dnes ceka na prvni pouziti. :slight_smile:

Lustina: ja mam prave temer celou vybavu jen AIO, zejmena IB a BG, tak jsem si predstavovala ze muzu dosahnout takove stihlosti i s kalhotkovkama a svrchnakama, ale asi je to nerealne.
26. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku, zmuzle, díky moc za názornou ukázku, je to super! :dizzy_face: se těším! I když mi je teda jasné, že to asi tak dobře nepůjde...
26. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vyzkoušeli jsme další plenky, ale zase nám jsou těsný a malého tlačí, tak je prodávám. Jedná se o plenkovou lahůdku Bluberry a Swaddlebees econappi. Kdyby jste některá měla zájem, tak IP :wink:
26. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, já se vůbec nezlobím :wink: . Spíš jsem to myslela tak, že jste na to mohli přijít dřív :grinning: a přihodily by se k té mé objednávce. Ale to vůbec nevadí :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala naše CDB do alba :wink:
26. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď akorát koukám na ty CDB od Duby a je to paráda :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy mě lákáte s těma CDB :grinning: Jak jsou na tom s velikostí? Máme problém s dopnutím plen v pase. Jak jsou dlouhý ty uši? Můžete někdo porovnat s jinýma plenkama?
26. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Floro: jsou jednovelikostní a dle mně určitě vydrží do konce plenkování. Pas na posledním druku v nenataženém stavu má 50cm( to by oblekli i modelky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )Velikostně tak možná EH konopka L , jen mají ještě větší vůli v pase.
26. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže na novorozence je zbytečné objednávat, leda hoodně vycpat? Nechci aby na malé "plandaly"
26. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetha: na té All in One je vidět kolik druků je tam na zmenšení. Já myslím, že klidně i na novoška, ale zas hodně závisí jak bude veliký. My máme dlouhého hubeňoura a tyhle CDB nám sedí opravdu nejlíp :wink:
26. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetha, ono bude zalezet, jak bude mit tlusty nozicky :slight_smile: Jukni o alba na naseho Kubika, ac mel poroni vahu 3510 a naposledy u dr mel uz 3710, tak treba IB mu kolem nozicek ve veliksoti M protecou. ale jine kalhotovky nebo BBH jednovelikostni mu jsou.

Kat, ty modre gatky jsou vlnacky loviky, ted je davam furt na stridacku s druhyma. Mam jersey i crepe a teda nevim jaky jsou jaky :grinning: Pak je taky poslu dal :sunglasses:
26. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubakn, děkuju. Tak já do nich taky půjdu :wink:
26. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný, člověk chvíli není doma a vy napipkujete dvě stránky :grinning:

cb jsou fakt krásný, ale odolám, odolám i CT a odolám i jedničkovejm vv :angry:

jinak jsme dnes jely s holčičkama 2,5 hodiny do Motola, aby velký holčičce narvali 4 gumičky mezi zuby a jely jsme zpět, naštěstí už jen hodinu, ale píšu to proto, že malá holčička tam předváděla plínušky, matky měly oči na vrch hlavy, ale ani jedna se nezeptala, asi mám nějakou blbou auru nebo co :frowning2:
26. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím až se malá narodí, AIO dokoupím po porodu no :slight_smile: ale zatím to vypadalo, že bude menší..
26. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nic si z toho nedělej... já schválně všude vystrkuju barevné mešavice, a nikdo se nechytá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skoro si říkám, jestli si nemyslí, že pod tím má ještě hnusku :confused: :grinning: Anebo mám taky blbou auru. Sakra, já bych tak ráda dělala osvětu :pensive: :wink:
26. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, teda v tom vedru takhle cestovat, to muselo byt neco!

Ja se priznam, ze na ven jsem latku zatim nedavala. Teda na krouzeni kolem baraku jo, ale na delsi cestu ne. To jsem byla vynervovana z jizdy metrem a eskalatoru dostatecne a pospichala jsem na bus,nez bych jeste motala do latky. A k dr teda zatim taky ne. Mesavice proteka a nez bych pred ni zamotala novosklad, to by me pak zavrela :grinning:
26. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, formanem, za odměnu, ona ta naše velká holčička má "jen" dva rodiče, a proto s ním jezdíme na rovnátka buď já macecha, nebo náhradní tatínek :unamused:

mysi a zrovna ta vaše zelená bbh je tak reprezentativní

no každopádně s sebou stále tahám ty letáčky, kdyby teda náhodou někdo...
26. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes je fakt blbej den, protože doučovací holčičce v Kyjevě spadnul skype, tak jsem dnes bez výdělku :frowning2: to fakt budu muset těm novinkám v oblasti plen odolat

už jste přemýšlely, na čem budete ulítávat, až budete mít odpleněno?
26. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, na biohadrech :grinning: Nebo si do té doby pořídím druhé mimi a plenkoúlet vydrží :grinning:
26. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišla první várka plínek a jsou úžasné - jako plyšáci :dizzy_face: . Škoda na třeba BL bambus dávat kalhotky :grinning: . Akorát jsem si koupila MMT AIO na suchý zips a patentky by šly asi líp zmenšovat, ale co už.
26. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, podle mě je lepší SZ - mám oboje a přijde mi že se líp zmenší i se líp zapne :wink:
26. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek