• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
no tak to mám asi vlčí mlhu, ale díky, aspoň jsem klidnější:slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu A to se jedná o červený bamb. velur nebo o jakou přesně barvu?
4. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem pořizovala ty IV rovnou Lka a naivně jsem si myslela, že mi vydrží do konce plenkování, s velikostí by problém nebyl, ale materiály nevydrží, to Blueberry jednovelikostní pulky jsou zatím pořád super, mámje stejně dlouho
4. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna aha, tak to já je měla jen v NB, S a M a do větších chci jít do jiných - asi jedny patentkové a jedny nevím, buď thirsites nebo ještě pouvažuju. Ty bluebery máš na SZ jo? Já uvažuju o těchto
http://www.latkovky.cz/nepropustne-PUL/abc-wrap-kalhotky-patentky/
ty jednovelikostní, nevim, přijde mi tam už moc patentků a aby se nerozepínaly.
4. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka blueberry mám jednovelikostní jedny na suchý zip a jedny na patentky, patentky drží dobře a nerozepínají se. mám raději ty patentkové, jsou měkčí, suchý zip někdy taky odře bříško, ale ne tak často jako u IV a suchá pořád perfektně. ty SWB vypadají dost podobně.
4. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka coz o to, to oni drzi,ale fakt nekdy dost odiraji.brisko,jsou takove tvrde a nezvsite do latky nebo co.

@tezu a nemazala si prdelku treba necim, co se neda dobre vyprat? Mne to udelal Pytiol(nebo jak tam jsou ta I/Y) a pak jsem tu Irmumusela vyhodit /nonastesti dalsi mam v zasobe!:slight_smile:
4. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
http://www.thenaturalbabyresource.co.uk/cloth-nappies/Bumgenius-Nappies-Special-Offers/Bumgenius-Onesize-V-3-Birthday
našla jsem fajn akci, ale do ČR je nepošlou, leda k někomu do Anglie, aby je přeposlal
4. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76
@reruna tak to vypadá že půjdu do Thirstiesek na SZ a SWB na patentky. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:jaaajaaaj to aj ja bych sa budem rozmíšlat.
4. únor 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula28 a kdo sa pripojí devčata?? :slight_smile:
4. únor 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lirita no mě to ukazuje, že je vyprodáno - a limit je 5ks na osobu....
5. únor 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja mam teky objednane ty Thirsties,kdyz je tak chvalite!:slight_smile:
5. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame já mám problém s tím, že nemůžu vyprat na 90 kapsovky :confounded: a jinak musím na 90 prát zhruba po měsící, pak už to zase zasmrádá....
5. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 tak mne to zacalo zasmradat ted (E.je devet mesicu),ale to jefakt puch, jako kdyby byla total zesr...! No, zase je to prijemne prekvapeni, ze pokakananeni!:slight_smile: Taky je budu muset vyprat na 90.
5. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jsem zjistila, to tak smrdi i BG kapsovka. ja nevim,jestli ted tak prdi a tak smrdia nebo jsou to ty plinky! mame ted v polivce hrasek a k svace hrusky. No,pockam a uvidim.
5. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi blbej dotaz.Nejste některa ochotna ušite kalhotky i použivane prodat mamince s 11ti kilovym prckem?
5. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminajanina V katalogu firem je takovych vyrobkyn plenek hned nekolik :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/katalog/kategorie/plenky-a-potreby-na-prebalovani/
5. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn ahojky, už tam zase nějaké jsou, právě mi o tom přišel email, ale opravdu je limit 5ks na osobu, tak to moc na hromadnou objednávku není :frowning2:
5. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. únor 2011 v 11:26 • kitty33
Ahoj, potřebuju dokoupit ještě vkládací plenky do novoskladu...měl by to být bambus...koupila jsem nějaké baby lucy, ale těch je málo, neuvědomila jsem si, že budu potřebovat na každé přebalení :frowning2:

Takže to bude docela investice..koukala jsem, že jedna stojí třeba stovku...máte nějaké vyzkoušené? Přemýšlela jsem, že bych koupila anavy ty krátké, co vypadají jako vložka, ale nejsou nikde k dostání....
6. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn Můžeš dát i další čč. Nebo holky tu kupují ikea ručníky a žínky.
6. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn mně se osvědčily ikea ručníky - rozstřihla jsem je napůl a fungovaly dobře :wink: teď už teda do draka dávám dvě tyhle půlky (takže vlastně celý ručník), ale pročůrá to za chvíli, takže u nás momentálně nejvíc frčí bambusové vv vlastní výroby... ale tak do těch 9 měsíců jsem téměř nic jiného než čč s ikea vkládačkou nedávala :slight_smile:
6. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn Ja mam par vkladacek HD (frote, stejny material jako plinka HD) a pak ty Ikea rucniky, taky strihane napul. Ale to, co objevila @helulela , vypada fakt docela dobre... Bambusove vkladacky nemam.
6. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechcete někdo párkrát použitou, stále měkoučkou Anavy Easy na patentky, žlutou? My radši kapsovky, tak se nějak nemůžem sžít :unamused:
6. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ja pouzivala ty bmb 30x30 a spokojenost. Pouzivala jsem je jako vkladacky k vv kdyz byl maly mrne, asido 5-6m, kdyz jsem dala vv + tuhle vkladacku, tak to v pohode vydrzelo celou noc (spal v kuse 9h). Pozdeji jsem je pouzivala jako vkladacky do slipu, abych nemusela utirat podlahu, ale aby citil mokro. Za sebe rikam pomer cena/vykon super!! Doma je pouzivame hojne i jako uterky na linku, stul, do koupelny atd. Prijde mi to lepsi nez ty gumove, co se vyhazuji. Mam jich asi 6, a proste to peru s rucnikama :slight_smile:
6. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn ja mela tech kikko bmb 30x30 stejny pocet jako vv a v podstate jsem je davala skoro do kazdeho prebalovani, opravdu to hodne vydrzelo dohromady. A cena je taky lepsi :wink:
6. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah
@helulela tak už jsem je objednala :slight_smile: děkuju za radu!
6. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, když koukám na to kikko, máte zkušenosti s jejich vícevrstvými plenkami? Uvažuju, že bych pořídila pár...
6. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn já mám Kikko vel M a skládám je nakluka a narvu do kapsovky a to je u nás největší držák, na 3h procházku super :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek