• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@permonik7 a dáváš tam všechny plenky? kdysi tu někdo psal, že některé prý nee... a ještě - kde tu kyselinu kupuješ- v drogerce?
15. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd jen jsem rano cetla,ze se ministr dohodl s lekari. no o tom, ze ty dr.nebudou brat zpet se mluvilo na dozorci rade nasi nemocnice!
15. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Kys. citronovou maji napriklad v Penny, takove male balicky a 100 gramu. Ja dala na kybl jeden, pak mi to melo fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@slunicko76 No tak uvidime vecer ve zpravach. Jenze oni v tom chteji mit i zaruky, ze se muzou vratit, ne?
15. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd nerozteče, neboj :wink: je to potravinářská kyselina :slight_smile:
@reruna dávám tam především ty co mají tendenci hrubnout - HD pastelky, vícevrstvé Popolini a čtvercovek jsem tam pár taky měla. Nic se jim nestalo, jen nádherně změkly :slight_smile: Měla jsem ty pastelky z druhé ruky a byly v takovém ztvrdlém stavu, že do nich snapka vůbec nešla dát...a teď jde kráásně:wink: Asi bych tam nedávala bambusky. Ale ty, myslím, nemají tendenci tvrdnout, ty raději změní tvar:grinning:
15. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Jo, ja vim, ja myslela to, ze to zalejvas varici vodou. Mam takovy ten ovalny bily kybl s vikem a cernym uchem, co mely za komousu vsechny matky na pliny. Ja pouzivam jen Pastelky a tvrdnou hodne. Pak mam jednu bambus (Pop in) a ta skutecne skoro nehrubne, spis jde trochu sejdrem...
15. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 i vv popolini ti zmekly?? Kruci, tak to asi taky vyzkousim :slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna ja kys. citronovou kupuju vdrogerce, nejlepsi jsou takove ty obyc drogerky tyou teta apod., tam tyhle veci mivaji i ve vetsich balenich
15. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 díky za radu určo to vyzkouším. a kde se ta kyselina dá koupit? promiň, že se tak blbě ptám... :wink:
15. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 no jasně, u mamky taky peru :slight_smile: :grinning:
15. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 to je nejlepsi, nejekologictejsi a nejlevnejsi,co? :grinning: :grinning: teeeeda, jeste ze mne neslysi! :grinning:

ja mam par tvrdsich ctvercovek, tak to teda taky vyzkousim!
15. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj neporadite mi nějakou látkovku pro větší dítě. Máme 92 cm a 14 kg, nakoupila jsem Poppoliny rainbow, ale bohužel už jsou nám malý (dle výrobce tady mají vydržet do více kg, ale už je v nich hrozně napraný, potřebovala bych nějakou látkovku na denní používání, která by byla dobrá i pro trénování na nočník:slight_smile:.
15. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 já jí koupila rovnou 5kg a objednávala jsem to tehdy z fichema.cz, ale mají ji u tuleníka na eshopu. Klidně se ptej:slight_smile:
15. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme Marečka! Dnes jsme přijeli. Manžel ples stihl akorát, porodili jsme v pátek ve dvě odpoledne :grinning: Ještě nelátkujem, ale snad od zítra :slight_smile:
15. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca moc gratuluju to je super zpráva, tak ať jste hlavně všichni zdraví a Marečkovi se v látce líbí :wink:
15. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 @markusko @evak99 @maly_prcek Já mám teda samé bambusky Anavy a ty bych si teda do kys. citr. netroufla dát... :unamused: Ale na Anavy pomáhá před sušením hodně natáhnout tu látku do všech stran a při skládání taky... To povolí i extra savé vkládačky bamb-konopí a ty jsou teda hodně prkenoidní...
15. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca velke gratulace k Mareckovi, je fajn ze vsechno dobre dopadlo a preju prijemne zzivani se latkovani :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Gratuluju k Marečkovi :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Taky gratuluji k Marečkovi. :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Gratulace i od nas a at Marecek krasne prospiva. :dizzy_face:
15. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca gratuluju :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Moc gratulujeme Marečkovi k příchodu na svět :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
A přejeme vám všem ať se bezbolestně sladíte a užíváte si miminka :slight_smile:

Jaký byl porod? A kde jsi rodila? Jsem zvědavá, už se mi to taky blíží...
15. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca no teda, moc gratulujeme k mareckovi! mne to prijde jako vcera, kdy jsi zjistila, ze jsi tehotna.. :dizzy_face: ten cas strasne leti.. :sweat_smile:
15. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca MOC gratuluju k Mareckovi, at je zdravy a sikovny a at vam dela samou radost!
15. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Jééé, krása, tak ať vám to doma šlape :slight_smile:
15. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Taky moc gratuluju :slight_smile: At jste zdravi. Marek je pekne jmeno, chtela bych k Martinkovi Marka, kdybysme cekali kluka, ale bude to holka...
15. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca jeeee,veliká gratulace k Mareckovi!
15. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Také se přidávám s velkou gratulací :slight_smile: ať je Marečkovi krásně na světě :slight_smile:
16. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte některá zkušenost s pop-in plenkama na novorozence?
16. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek