• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
no holky já začala řešit to, že prcek čůrá jak koroptev. Uvažuju že si asi budu muset (hurááá) koupit nějaký savý matroš na šijemdetem a ušít si nějaké suprsavé vkladačky. Pročůrá během hodiny všechno. Jen kalhotovky Anavy vydrží dýl, ale těch mám 5 ks a potřebuju využít kapsovky. A to jsem si tak libovala, jak není učuránek, teď vyduje 2 dcl jen to fikne a věčně má vlhko mezi nožkama :wink:
23. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tezu taky doporucuju spis si najit nejakou sikovnou maminu, co ti teplaky/kalhoty nasije, to mas jistotu a vyjde to fakt dobre. Me treba sila primo @katka82 :grinning: Nevim, kolik je tvojemu malemu, ale nas spunt mival dupacky nekdy do 5m, potom nosil takove "polodupacky", pripadne jsem jim ustrihla slapky. Byva tam vysoky pas a hoodne siroky zadek a vetsinou jsou to mekke materialy, do toho se vejde taky kdejaka plinka :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 hm, tak že bych vzala rostoucí Thirstiesky? Líbí se mi vzory :sweat_smile:
U nás novosklad když do něj ještě vlezl vypadal takto
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/album/danecek-a-latkovky-a-vazani-novoskladu/5674456/
jak už nešla ta část mezi nožkama připnout i bočníma úchytkama snapky, už to bylo blbé. :unamused:
23. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jak bocnima? to nechapu!
tyhle ale nejsou rostouci! Jsou to duo wrap, velikost 2. Jsou ale pekne velke, akorat pro nas balicek plinek! na zadku!my radsi vetsi spodarky!:slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 tak ten novosklad nemá chybu! :grinning:
23. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 nu snapka má tři úchytky, ne? Jeden se zasekne do látky mezi nožkama a dva na bocích. A mně vyhovoval novosklad dokud ta látka mezi nožkama dosáhla k těm bočním úchytkám a tak to dobře drželo.
Duowrap jsou rostoucí, proto mají je dvě velikosti. a proto tam mají ty druky kterými se dají zmenšovat, ne? Pokud to jsou tyto
http://www.4babies.cz/e-shop/thirsties-duowrap-svrchni-kalhotky-s-potiskem-123-915480
Ale možná jsou i jiné nebo blbě vidím :sweat_smile:
Pro nás by byly koukám ideální, od 8 do 18kilo:slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 také si myslím, že jsou rostoucí, ale ty je už máš nezmenšené, ale ty druky na té fotce jsou vidět, já je mám také, ale zapínání na druky, kupovala jsem je tady
http://www.peachytots.co.uk/index.cfm/toddlers/Products.Details/product_id/742/thirsties-duo-wrap-blackbird/-
paní je posílá do ČR za 5liber, objednávala jsem i pro kámošky celkem 4 a jedny i s poštou vyšly na 295Kč
23. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.peachytots.co.uk/index.cfm/toddlers/Products.Details/product_id/753/thirsties-nappy-wrap-butter/-
ještě mají nějaké ve výprodeji, ale chtělo by to hromadnou objednávku, aby se to vyplatilo :grinning:
23. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka na tech nasich pisi od 9 do 36mesicu, velikost 2. jj,druky tam jsiu! ja jen myslela, ze se to ma tak jmenovat!:slight_smile: to jsou ony
jinak uz jsem to pochopila s timnovoskladem. u nas to asi pojede, dokud ta snapka dosahne k tomu spodnimu kusu pliny!:slight_smile:
24. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 tak to budete mít novosklad do konce plenkování :grinning: :wink:
Ano, vel. 2 je 9-36měs a 8-18kg - asi je vezmu. Protože samostatné v L by mu byly asi ještě velké a do M na chvíli se mi nechce investovat.
24. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prodávám růžový fleesáčky anavy, kupovala jsem je před měsícem maximálně, malá je měla na sobě párkrát, nějak mě neokouzlily. cena 250Kč včetně pošty. Kdyby měl někdo zájem tak ip :wink:
24. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes Báře nandala Anavy easy a po hodině mi prtoekla kolem nožiček. Myslela jsem, že budu mít nějakou funkční aio, ale zas nic. Mám jen MMt a ty mi to děljaí taky. Rovněž BBH, ale tu už jsem prodala, protoež jí ani neseděla.
24. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous No tak to v žádném případě Lovíky do pračky ne! Když jsou to ty naše bývalé :grinning: :grinning:

@zuhur Spozdit leda tak třeba o týden dva (přeci jsen tvedá větší váhu, tak je potřeba větší svaly), ale jinak je to fakt blbost... Děti mají prostě svoje tempo, důležité je, aby to dělal správně a prošel si všema stádiama a ne v určitých měsících. D. začal lézt v cca 10,5m, předtím se asi 14 dní plazil, do té doby ani ťuk.
24. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @slunicko76 My bychom Thirstiesky asi víc jak Mka neužili... Mko by mu teď bylo fajn i při 12kg (na vv/čč). Ty duowpraky (krom toho, že neudrží čč narovno) se nám rozepínaly - ty zmenšovací patentky, jak D. začal lozit a stavět se. :unamused:
24. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Taky mi to anavy easy udělaly :frowning2: A funkční AIO hledám už dlouho. Nechci aby mělo dítě plínu na zadku 3hodiny, ale ty 2 by vydržet mohla. Dělaly mi to i kapsovky, ale když je víc vycpu tak zatím dobrý, dávám do nich nudli bamboo hour k těm origoš vkládačkám a zatím je to takhle nejspolehlivější plína.
24. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka tu nudli dáváš jako k prcce nebo k té vnější straně? nebo je to jedno?
24. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prodávám pár plínek na MMB, ID 210330 :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Dávám ji nahoru, nejblíž k zadečku.
24. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 neser mě, víš že mám málo peněz :grinning:
24. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka co tak zhurta :grinning:
24. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Já už z malé šílím, nevím co jí dát za plínu, pije tak, že Ivuščina bambuska+BH nudle vydrží hodinu, je to děsný. Nočník bojkotuje, sem tam ji ukecám aby si sedla, ale ještě nikdy nic nevyplodila. Kéž by bylo teplo a mohla jsem ji nechat bez gatí! Jenže doma máme kolem 18 stupňů a děcka furt rýmu :angry:
24. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca malýmu všechny AIO co máme protekli už v roce snad po hodině :confounded: u těch MMT to dělá řekla bych ten fleec že to po něm prostě zteče :unamused:
24. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek ja je ani nepouzivam, ty patentky,takze to nehrozi!:slight_smile: Jinak jsem fakt spokojena! Na plinky narovno mam BM.
24. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Kolikrát je vypraná? A byla ta vnitřní vrstva kolem nožiček dobře zarolovaná dovnitř?
24. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ikdyž dotaz není na mě... Já prala anavy easy už aspoň 8x a pořád mi protíká. Prostě ji musím víc vycpat.
24. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Anavy easy taky dovycpávám a nikdy neprotekla. i když je fakt že si musím dávat bacha na to aby ta vnitřní bavlna nelezla ven, u jedné nožičky se to přirozené kroutí jakoby ven tak to tam musím nacpat zpátky ...
@ivuska.h nebudou i kapsovky Anavky :confused: bychom uvítali :slight_smile:
24. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Zatím jednou, takže očekávám zlepšení :grinning: . Byl mokrý i ten modrý vrch. A to není Bára žádný velkopijec, spíš pije málo. Ty nožičky nevím, přístě se podívám, prostě jsme ji zapla. Ale jinak je úžasně pružná a krásně vysoká, ne jako ty MMt, ty ji škrtí kolem nožiček nebo jsou v pase volné.

My žádnou kapsovku nemáme, že bych si taky jednu pořídila? Když tak pořád básníte o těch BG...
24. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka mne teda protekla pouze jednou a to jsem opravdu spatne kolem nozek zadelala. Musi se to u nozek zatahnout tak, aby ta svetla sava vrstva necouhala!
24. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka No každá plína je pročůratelná, když na to přijde :grinning:
24. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek