• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
Neli- já osobně chci v létě používat co nejvíc vlňáky, ale při nějakých delších vycházkach se AIO plínky hodí, je to jednodušší na přípravu i prepravu :grinning: Všechny AIO musí obsahovat nějakou nepropustnou čast, takž dle mýho v tom vedro asi bude. Ale určitě záleží jak dlouhý čas v plínce strávi. Ale nejlepší jsou určitě vzdušnější plínky+vlňáky
28. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, Dubakm. Právě nad tím váhám, tak bych ráda, jestli tu s tím někdo nemá osobní zkušenost. Nebo všichni používáte v létě jen vlňáky, nikdo nejede v PULkách??? Jejda, to si asi budu muset taky nějaký koupit :grinning:
28. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelinkav, ja som používala zatiaľ len PUL a teda malá sa mi sem tam slabunko oprudila, zvlášť keď vytuhla vonku v kočárku a nebola čerstvo prebalená :confounded: vo vlne sa nám to ešte nestalo. Mám lovíky, sú príjemne tenučké, takže paráda :slight_smile: A sem tam dávam vo do HHS a tiež je to super vzdušné.
28. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v létě Pul dávat asi budu, ale na teplé noci už mám objednané vlňáčky z druhé ruky. :wink:
28. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím léto nezažila, ale jak bylo teď teplo, používala jsem PUL a nic malému nebylo, a to je extra citlivý. Ale taky váhám s vlńáky. Máme jedny po Gedrenovic holkách, ještě jsem je nevyzkoušela.

Dneska mi přišly ty CDB - zatím první dojem - jsou hodně tenký - jenom 2 vrstvy jakoby froté (nebo co to je za materiál)sešitý k sobě a všité savé jádro + vkládačka taky dost slabá. Jsem zvědavá na savost, je to z druhé ruky, takže opraná by měla být. Zatím jsem trochu rozpačitá. Mám plenu šitou od Skapi z MMB z bambusového veluru a ta j o dost silnější. Ale uvidíme. Už jsem ji vyprala, dala ven (je tam děsnej vítr, tak by to mohlo rychle uschnout) a snad večer nebo zítra vyzkouším.

Jo a chtěla bych prodat PP one size biobavlna - barva zelená a červená, jsou kupované na MMB jako párkrát použité, u nás také jen několikrát - za 150kč/kus?
Ještě mám BL organic nějaký starší typ, je to bez všitého savého jádra+vkládací vložka, takže rychle schne. Kupovaná také na MMB jako půlroku používané, já použila asi 2x. Je zhrublá od praní, myslím ale, že třeba sušička by to spravila. Za 70Kč/kus.

Kdyžtak do IP. Začínám mít toho hodně a leží mi to tady.
28. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, na MMT AIO je psané, že se má prát na 40. Ale ostatní plínky můžu i na 60. To mám tady tu jedinou prát zvlášť :confused: ?
28. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, je u vás taky taková zima?
Já separačku dávala jen pár měsíců, asi tři, teď mi tu leží zbylé balíky, které jsem jako těhu aktivně koupila :slight_smile:. Navíc moje mimi používá částečně BKM, takže kadí téměř výhradně do wc.
Smileno - já mám svrchňáky CB, má ty CuddleWool, jsou z merino vlny a jsou tenké. Fungují parádně, nemáme problém. Vlhký jsme byli jen když jsme byli na pochoďáku a malá seděla dlouho v krosně, ale to je asi normální. Každý vlňáky máme asi tři až čtyři hodiny.
28. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko neboj, určitě to bude s plenkou v pohodě, pokud nebyla máchaná v aviváži, bude sát dost. Používáte někdo Fuzzi Buns???
28. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, MMT peru se vším na 60 :wink:

já jedu střídav PUL a vlnu, když je teplo, dávám spíš vlnu, zatím to tak nějak točím podle toho, jaký mám dostupný svrchňáky. S vlňákama čekám, eý se mi nasbírá víc kusů na impregnaci, takže v mezidobí pak jedu PUL, ale na noc vždycky vlnu nebo flísáky :wink:
28. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku: děkuji :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky na noc dávám separačku. Kupodivu se mi jejvíc osvědčily aničky, ty fakt udrží suchou prdku a pokaděný vyhodím :wink: v těch viskozových přeci jenom trochu mokro je a M. byl pak trochu zapruzenej. Jinak sepapračky nepoužívám :wink:
28. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak chci říct že nechápu když je tolik super plen, že někdo má furt ty nudný igelitovky. Alespoň na střídačku, že jo?
Podařilo se vám někoho přčesvědčit nebo si všechny kamarádky klepou na čelo?
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkad- přesně jako píše Ija, jestli nebyli prané s aviváží tak sajou super. Ono právě v tom je jejich čaro- jsou tenké a přitom výkonné :sunglasses: ( tedy nejenom v tom- jsou i hezké, vícevelikostní, pořád příjemně měkké...)
Ijo- Fuzzi Buns má kamarádka a zatím si nestěžuje, má ten starší typ s jiným zapínaním. Taky nad jednou kopretinkovou uvažuji, ale moje láska k Cuddlebuns je zatím silnější, takže nejdřív našetřím na vlňáky, velurku i originalku, no a pak se uvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje láska k CB mě už stála... :slight_smile: ale je pravda že nelituji a navíc nás ještě pár měsíců plenkování čeká, tak to dobře obhajuji i doma. Chtěla jsem se zeptat když píšeš že máš vlňáky na cestě, kolik tě vyšlo poštovné, jestli se to vyplatí.
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, já se špatně vyjádřila, mám je objednané přes tuly-tuly. Jinak taky pořád sonduji, jak je z Finska co nejlevněji dostat. Bohužel tam nikoho neznám :confounded:
28. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no já tam už taky nakoupila dvakrát a kamarádka taky čeká na vlňáky, jsou na cestě z Finska :slight_smile: Jednou jsem takhle chtěla Blueberku z US, ale to poštovné bylo vysoké. Navíc mám pocit, že jsou za stejné ceny tady i na igulee :frowning2: asi stojí tolik že je každá dělaná růčo
28. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste oproti mě asi o milion kroků napřed :sweat_smile: :slight_smile:

Nahlodaly jste mě na nějaký ty vlňáky, na zkoušku, koukala jsem na bránu a váhám, jestli pro začátek vzít Wool wrap Popoliny, natahovací Disany nebo Jersey Loveybums??? Můžete mi prosím některý doporučit? Děkuji :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ja koukala na jejich stránky a to jsem nemněla dělat :angry: Ty plínky jsou už od pohledu táááááák nádherné. Já kdybych mněla melouna, tak ho snad minu jen na plínky Cuddlebuns, nebo raději udělám jejich pobočku v ČR. :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý nápad s pobočkou, ale udělej tam ještě i místo na stolek a kafe, abych tam mohla rozmýšlet a posedávat :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelinkav- to já bohu nemohu sloužit, já mám BI shorties - super, jen jak jsou delší je nedávám pod punčochy, Stacinator - taky dobrý, jen nejsou na úplně hubený nožky a jsou trochu silnější a pak CuddleWool - to jsou naše nej, protože jsou tenoučký a jsou od narození až na furt
28. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, a ty Cuddlewool tady neseženu?
28. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají je na www.tuly-tuly.cz ,ale zeptej se, protože se na ně čeká. Ale dubakm bude vědět kdy přistanou :slight_smile: Kámoška si je taky zamlouvala, moc jich asi není :frowning2:
28. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem, díky schneku, škoda jen dvě barvy, ale já počkám na novou várku a jsem zvědavá co přibude
28. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přistanou za 2 týdny a prý se mám na co těšit, i moje pěňěženka :grinning: . Jsou tam krásny vzorky, pak ty Bamboo a ještě nějaké rýchleschnoucí :fearful: Na tu ecomammu jsem taky koukala, ale tyhle 2 mně zatím nezaujali. My potřebujeme něco veselšího. A doknce se mi zdá, že už je taky nemají skladem :zipper_mouth:
28. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky teď koukala na stránky, je to v novinkách, viď. No hnedka jsem koukla i do Finska na stránky, ale Finsky moc neumím, tak jsem nic moc nevyčetla. Ale nějakou hitovku asi ta naše malá prdka unese.
Ráda bych se zbavila BI Anyhour kapsovka, hezká zelená. Použitá minimálně, máme moc hubený nožky a nesedí nám. Nechcete jí někdo?? Potřebuji si uvolnit místo :grinning:
28. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mám ty dvě CB z MMB taky v pračce. Překvapilo mě, jak jsou slabý, tak je ještě hned proženu sušičkou a vyzkoušíme je. Jo a taky mi dneska přišly nový Baby Lucy Organic Color Velur a vypadají taky zajímavě. No mládě má zase do čeho prdět :wink:
28. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy, mám zas jeden debilní dotázek. mám vkládačku ellas house z jedný strany konopí, z druhé flees. čím se to dává na prdku - asi tím fleesem, že jo???
28. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes motol hromadnou dopravou, no ty lidi mě trochu nervovali, ale přežili jsme, IB aio nám vydržela 3 hodiny, včera dávky po probuzení a ani neměla navlhlé okraje jako obvykle
28. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ty lovíky zatím teda drží i natahovací disany-sem se do nich úúúplně zamilovala, takže vážně nevím proč nám ty lovíky jedny protekly..teda byly to L-tak možná tím že to byla obří velikost a moc to asi nedoléhalo k tělíčku

včera nákupk na bráně-ale teda nemají barvičky co jsme chtěli-tak musíme vybrat z těch co mají, se těším jak na ježíška až to přijde.
jezdí ta PPL i sobotu? asi ne že..no nic tak to bude v pondělí :cry:
28. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek