• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@silente Eeee to opravdu neni Gedren :grinning: i kdyz chapu, ta Johanka je zavadejici...
4. bře 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida, já viděla Johana a hned se mi rozjeli mozkové závity. Fajn, že Gedren nenosí plnovous :grinning: A škoda, že už sem nechodí :pensive:
4. bře 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že to není Gedren :grinning: Akorát chudák až to tu bude číst :sweat_smile:
5. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem take musela hnedle zkouknout reportaz! A jak jsem to pochopila, tak to byla spis porodni asistentka, nez aktualni matka. Ale fakt mohli zvolit nejake normalneji vypadajici zensky! :slight_smile:A ta druha pani mi byla nejaka povedoma!
5. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vím, tak Johanka je látkující matka, spolumajitelka látkového obchodu a studující PA. Mmch jedno z dětí v tom obchodě porodila :slight_smile:
5. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anysek85 mě se teda s novoskladem nechtělo motat - a to se mi nechce do teď :slight_smile: já nejraději používala haipa - daipa pastelky a na ně anavy fleesáčky. a druhá nejoblíbenější varianta byla vv kikko s do pulek. :sunglasses:
5. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemue já peru ve slizu (při 60st) či v bambinexu (při 40). sliz pere suprově, zvlášť, když k němu přidáš trochu perkarbonátu sodného (fichema.cz)
5. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ta reportáž na primě by teda mě osobně k látkování nepřemluvila - divný lidi, bráno jen z ekologického hlediska... :fearful:
5. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurapa taky myslím, že ne
5. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz prave, ze jsem koukala, ze tam mela napsano PA. ja jakonemyslela, ze by nemela deti. spis jako ze prave ted treba nema mimco!
@zuzanecka81 no, bylo to fakt brano jen z eko hlediska, ale aspon neco!
:slight_smile:
5. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ten sliz taky uspokojive pere!
5. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zatím všechny reportáže o látkovkách přišly strašně stručný, máloříkající...škoda no. Kdyby ukázali nějakou fajnovou plínečku :grinning:
5. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula @silente Fakt myslite, ze je to Tiki? Na fotkach v albu vypada dost jinak. :sweat_smile:
5. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca mne teda taky ne!:slight_smile: ale videla jsem asi jen dve!:slight_smile:
5. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
KDysi byl rozhovor o látkovkách v Sama doma, tam je na to víc času, ukážou pár plenek, to pak vyznívá daleko líp.
5. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mazec - jedem ke tchánovců, přijel pro nás tchán a hned v autě - téma reportáž o látkovkách a kolik dělají papírovky odpadu. Akorát jsem neprozřetelně řekla, že mám objednané plínky z Anglie a že nekupto, jedna za 10 liber - šel do kolem, bo měl na mysli klasockou čtvercovku. Pak dojedem k nim a po obědě tchyně - že jak dlouho se to rozkládá a že za týden měli při dvojčatech popelnici úplně plnou a že holky vyprodukovaly asi 3 tuny odpadu...tak jsem se rochnila. Příště beru s sebou aspoň na půlku návštěvy látkovky :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt koukám, jak se lidi nechají těma zprávama ovlivnit... jednou je reportáž o nošení a hned o tom všichni kolem mluví, pak zase o látkovkách...

mám pocit, že spousta lidí vynechává jeden důvod, který je pro mě hrozně důležitý - že mě to hrozně bavííííííí :dizzy_face: mi to přijde super, že si vybírám, jaký jí dám plenkový kalhotky, jakou plenku, že je fešanda i pod oblečením :grinning: :dizzy_face:
5. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene přesně! mě to taky bavííí :grinning:
5. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemluvě o tom, jak jednorázovky děsně smrdí :confounded: já je dávám na noc a někdy na návštěvu nebo na delší cesty a teda i jen počůrané strašně páchnou.... rozhodně hůř než kýbl počůraných látkovek :sweat_smile:
5. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene hm, jenže nám te´d smrdí i počůraná látkovka přímo na děcku, fakt lahůdka :angry: to už fakt někdy přemýšlím, jestli na návštěvu radši nevzít jednorázovku :unamused:
5. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 mně nepřišlo že by to nějak smrdělo, nevšimla jsem si, a to jsem byla kousíček :wink: ale věřím ti, vím že s tím bojujete. Mi docela smrdí počurané bambusové vkládačky z BG. Ale tak normálně.

@chaarleene přesně - mně to hlavně hrozně bavííí :dizzy_face: A když máme tak krásné kalhotovky, svrchňáčky, můžu různě kombinovat.. :dizzy_face:
5. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no už nesmrdí každá plína naštěstí, co to peru občas na těch 90, horší je to s těma kapsovkama, ach jo :unamused:
5. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 tak to je škoda :frowning2:
5. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu tu reportáž nějak najít, to bylo v těch vip zprávách?
5. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna v těch normálních - začátek před 17. minutou :wink:
5. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, našla jsem to tady:
http://www.iprima.cz/videoarchiv/all/2317/all
Mě by to teda taky nepřesvědčilo, kdybych se rozhodovala. Dneska jsem tu měla kamarádku s manželem, on chce látkovat, ona ne, tak jsem přesvědčovala :slight_smile: Sem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
5. bře 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Jj, taky mi holčina smrdí, navíc teda hodně pije, takže kombinace bambusová vv od Ivušky+BI prefold nacpaný do BBH magic je za 3h pročůraná včetně punčošek a kalhot :angry: .
Takže uvažuju o přechodu na papírovky, v tomhle počasí se to nedá aby byla pořád mokrá :rolling_eyes: . 3h jsme venku běžně a přebalování v tomto počasí bych se ráda vyhnula.
6. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 díky za tip
Všem děkuju za tipy na prací prostředek na plenky.. Skáknu k nám do drogerky a uvidím, co mají :slight_smile:
6. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes V těch normálních zprávách je před 17.minutou o nějakých natěračích :sweat_smile:já jsem to procházela celé ty zprávy a nic o látkovkách tam nenašla :confused:
6. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna protože ten odkaz je na stránku, kde jsou poslední zprávy, to je sobotní a ta reportáž byla v pátek. Musí se to překliknout na zprávy ze 4. 3., dala bych ti odkaz, ale nechce se mi to nějak načítat.
6. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek