• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@zuzanecka81 asi blby dotaz, ale jak poznas v sekaci, ze je to 100%vlna, ktera pujde v pohode nalanolinovat? Vypadaji fakt uuuzasne :slight_smile:
18. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Většinou ty svetry mají cedulky... A pak je důležité, aby to nebyla vlna superwash, což poznáš spolehlivě až tím, že to vypereš a když se to srazí, je to ta vlna, co chceš.
18. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 tyyyjo, luxusni! to musim videt nazivo!:slight_smile:
18. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no kdyz to bude mit cedulku, tak to poznam, cist jeste umim :wink: :grinning: ja jen chtela vedet, jestli to jde nejak poznat i bez cedulky :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 já chci taky takový, nemáš ještě jeden svetr? :grinning:
18. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule78 prodávám fialové flísáčky anavy na sucháč :wink:
18. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah to nepoznám... brala jsem to podle hmatu. tenhle byl pěkně zfilcovatělý a kousal :grinning:
18. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 uvidíš, dovezu je :sunglasses:
18. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 to sice mám, ale z něj budou longiese - bílo-modré proužky :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 uz se tesim! A jestli jsou to ty, jak si vypravela, ze to je dost jednoduchy, taky to prubnu!:slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 delej si pri vyrobe poznamky a pak mi je predas!:slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 tak až seženeš další svetr, tak se hláááásímmm, síííím :dizzy_face: já jsem na ruční práce nemožná :frowning2:
18. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 jj, ustřihneš rukávy na nohavičky, rantl v pase použiješ na rantl v pase + vystřihneš přiměřeně tvar těla kaťat. já to nejdřív sešmudlala jehlou jen tak v ruce, abych věděla, co z toho vůbec vyleze :grinning: až pak jsem to sešila na stroji :grinning:
18. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 já jsem slušný antitalent, ale tohle se kupodivu vyvedlo. a hlavně funguje! :sunglasses:
18. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 ten stroj, v tom bude problem, ja uz tak 5 let nesesila k sobe ani dva kusy hadru, natoz vlny!:slight_smile:no, az prijedes, podrobne vysvetlis a ukazes!:slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 tak v tom pripade nemohlo dojit k omylu :grinning: no asi obejdu nejake sekae. Sice mame doma par vlnenych svetru, ale ty si manzel vylozene hycka, asi by me zabil, udelat z toho vlnaky :grinning:
18. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah leda je omylem vyprat na 60 st.? :grinning:
18. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 :grinning: :grinning: ja tuhle videla v tom sekaci uzasnej vlnenej a uzasne srazenej! To by byly katata!ze jsem ho odhodila! Skoda!
18. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 - jak ses zbavila toho zfilcovatění? :confused:
18. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente nijak, na vlňáčky je to dobrý, jsou pak bytelný :grinning:

@slunicko76 jj, ty moje už právě taky byly zdrclý rovnou při nákupu.
18. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Tak bez cedulky těžko, test ohněm asi v sekáči neuděláš, že? :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Já jsem zrovna nedávno srazila jeden svetr a značkový :confounded: Tak kdyby někdo chtěl... je černý a zaručeně neprůstřelný :grinning:
18. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanecka81 - no mě zfilcovatěly první Disany ... byly tuhé, v pase odstávaly .... ještě je tu mám, ale 1. jsou nám už malé a za 2. je mi jich spíš jen líto vyhodit ... teda doufám, že tu jsou :sweat_smile:
18. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a po dnesni diskuzi o flisackach jsem to riskla a mame ted anavy a anavy flisacky, tak jsem zvedava, co to udela do rana! :wink: zitra poreferuju! dobrou
18. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 - :grinning:

Já měla v létě tyhle flísáčky a super: http://www.latkove-pleny.cz/svrchni-kalhotky/cuddle-wrap/
18. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no asi budu vyhledavat zdrcle svetry :slight_smile: Protoze ten manzeluv fakt nemam odvahu hodit do pracky, protoze tam by potom asi hodil on me :grinning:
18. bře 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule78 A nešiješ ty nebo někdo v okolí? Ono když si to spíchneš doma, tak to vyjde na pár kaček a z flísu se šije dobře... Mně by se třeba líbily na novoška víc nějaké menší než hned jednovelikostní, třeba jednno zmenšování ať to je do těch půl roku a pak už klidně větší, od půl roku už jednovelikostní svrchňáčky sedí líp... Nebo tu některé holky šijou a ušijou ti kde co...

Asi bych mimčo neumývala furt mýdlem, to si myslím, že by nebylo moc Ok. Medvídek umyje vaječinu v pohodě, i tekoucí voda...

19. bře 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!tak riskovani se vyplatilo a flisacky vyydrzely celou noc!:slight_smile:
sice decentne zavlhle dupacky byly, ale to si myslim, ze je asi normalni! To jsem teda necekala!
19. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ahojky, uz jsi mi k tem barvicim kalhotkovym Anavam nic nenapsala, zajimalo by me teda, jestli jsem jedina, ktere se to stalo :fearful: ja uz ty dvoje nemuzu pouzivat, mela bych vsechny ostatni pleny stale vic ruzove :confused:

holky, prestala nam fungovat pracka a to jste mely videt me zdeseni, ze bych nemohla prat (= pouzivat) latkovky :grinning: uz je opravena :slight_smile:
19. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek