• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
jannco, tak dávej bez snapky, to jde taky, svrchňáky to udrží, já mám snapku jen na pastelku :wink: jinak já už dávám plíny rovně, už jsem pomalu odložila i kikko lux a vytáhla IV :wink:
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek:a co dáváš na noc?
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagina, na cuddlebuns - pokud to nejsou AIO- musíš dávat svrchnáky
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam dotaz na IB SIO. Uz jsme tu dospely k tomu, ze ty extra vkladacky se daji pouzivat i do jine velikosti, ze jo? Jako ze Lko jde narvat do gatek M? A co naopak, jde Mko do Lek? Jako ze asi pujde, ale aby to nebylo maly a neprotykalo...? Zkousely jste? Mam zalusk na nakup z UK, ale extra sety L nejsou :unamused:
29. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatouch a vyplatí se to koupit z UK?
29. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouch-ano,jde to..L do M v pohodě. M do L tam už trošku hrozí,že to někde díkto pročůrá.ale pokud je to jako nouzovka na doma,tak v poho.

ale taky by mě zajímalo,jestli se to vyplatí:slight_smile:a konkrétně ty sety..tam už snad nižší cena být nemůže...
29. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannca- nejlepší vkládačky jsou Babyidea twofold,prefold,bamboo hour..
29. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janco, na noc dávám BE, na M. už sedí i ty L/XL nebo jsem dávala kikko bambusovou čč na novosklad + vv + separačku, vydrží to celou noc :wink:
29. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, myslim, ze jo, SIO stoji 11 liber a ty sety kolem 5 - www.nappyparadise.co.uk a nejlepsi je, ze to provozuje Ceska :wink:
29. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Lusinto dik za reakci, prave se bojim, ze to protece, uz jsi to zkousela?
29. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, to je zima co?? Hrůza!!
Já mám nejraději CuddleFold, ale asi ho ještě nikdo nemá tady z okolí. Dagino, taky je mi líto na CB dávat svrchňáky, ale AIO mají moc hezké taky :slight_smile: A jak je to s poštovným, mě vždy připadá že je to strašně drahé
29. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, chcem sa spytat, s cim periete CT plienky? su vnutri cierne a bojim sa, aby nepustili farbu :frowning2: mame raketkovu a bumble bee. dakujem
29. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bumble bee (vosičkovou) mám a peru normálně na 60 s ostatníma plenama - nic nepustilo.
29. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dagino, myslela jsem, že ses látkování vzdala a vypadá to, že to zkoušíš nanovo. To je super!
29. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny na novošky je nejlepší klas.čč na novor.novosklad??chci taky hodně používat bezplenkovou metodu,tak uvidím jak mi to pujde..
29. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zvědavá, já to praktikuji od cca 6 měsíce, ale jen když chce kadit, to zvládáme v pohodě. Já měla SWB nejmenší a malé Bum Huggery a EH
29. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pucino co říkaly holčiny tady tak je opravdu dobrý novorozenecký sklad z čč.
29. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já s těma objednávkama ze zahraničí moc nesouhlasím /a určitě by se mnou souhlasili všichni prodejci tady v čr/
jediná výjimka je ta,kdy se objednávají plínky,který u nás zatím nejsou k sehnání..

a důvody?
- prodejci mají tak strašně malé marže,že se z toho vůbec vydělat nedá..(a ani nechce..)
- to,co vyděláme protočíme opět do propagace plen či rozšíření sortimentu pro zákazníky
- děláme opravdu velké propagace a osvětu látkovkám ! každý prodejce smaozřejmě jiným způsobem..
ale jsou to konkrétní projekty, prezentace (ty taky nejsou zadarmo!!!pronájem prostor,čas lektora,cestovné..), platba za pronájmy stánků na veletrzích, články do časopisů, letáky, který platíme a rozdáváme...ATD ATD

myslím,že se snažíme fakt hodně, aby se o látkovkách vědělo a že si zasloužíme podporu i od vás...

proč by se pak měla mamina dozvědět o látkovkách v čr a nakoupit v anglii jen proto, že tam mají plínky levnější...(a to nepočítám ekologický aspekt cesty, kdy je opravdu rozdíl,jesli si ze zahraničí necháme přivést jeden velký balík plínek nebo by si každý objednal ty plínky sám..o to víc by letělo balíků letadlem..)

je to každého věc:slight_smile::slight_smile: chtěla jsem jen napsat pohled z druhé strany..k zamyšlení..
29. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pucino: Mám tuchu, že při bezplenkovce je lepší čč na osminy nebo dvanáctiny. Každopádně uvidíš, co ti bude vyhovovat. Nedávno vyšla v češtině kniha "Diaper free" - Bez plenky. Je k dostání na bráně. Jestli jsi ji nečetla, je to taková bkmářská bible.
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na to já byla moooc líná :grinning:
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto, urcite mas v hodne vecech pravdu, ale jak pises, je to opravdu pohled z druhe strany.
Ja jsem zase rada, ze mam diky netu moznost vcelku jednoduse porovnavat ceny a sluzby a zjistit si, co je pro me nejvyhodnejsi a nemusim spolehat na nabidku omezeneho mnozstvi obchodu v CR. Ono proste kolik co stoji je dost zasadni, obzvlast, kdyz latkuju mj.proto, abych usetrila.
Pripomina mi to konflikt kamennych a on-line obchodu, ti prvni jsou taky nastvany, lidi prijdou, vyptavaji se, osahaji a koupi na netu levneji. Ale tak to holt je, proste trzni ekonomika :wink:
Nicmene myslim, ze vetsina lidi stale radsi nakoupi pohodlne u vas, nez se pidit po netu a slozite objednavat v cizine s nejistym vysledkem, tech par riskujicich jako ja snad ceske prodejce tolik neruinuje :grinning:
29. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdybych mela Branu v Praze, treba by bylo vsechno jinak :wink: Ja si zatim zadnou plinu nikdy pred koupi neosahala, zadny servis nevyuzila, tak je pro uz fuk, jestli prijede z Brna nebo prileti z Londyna :slight_smile:
Teda krome te ekologie, v tom se Tebou 100% souhlasim, ale vedome se chovam neukaznene...
29. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,mě nejde o ruinování a peníze,ale o princip:slight_smile:
když ošahají u nás v kamenné a pak koupí na netu,třeba jinde,to mi tak nevadí..
prostě jsem asi naivní:slight_smile:
myslím si,že by látkařky měly držet při sobě..
stejně jako AP matky, či domarodičky apod. "alertnativci"..protože jako skupina můžeme něco dokázat..jako jednotlivci ne tolik..
a ačkoliv by se mohlo zdát,že toto je přece úplně něco jiného-můj názor je,že není...

spíš jde o to,že koruna má výrazně špatný kurz, už delší dobu a proto je zboží v zahraničí levnější...ceny jsou jinak stanoveny přímo výrobci a většinou se jich přesně všichni drží..
už abysme měli taky euro... :sunglasses:
29. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, co ty MNM kalhoty, jsou někde k nahlídnutí ty nový vzory? :wink:
29. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda musím souhlasit s Lusintou a plně ji podporuji. Já se taky snažím vyhýbat se věcem z Číny a učím tomu i svoje děti- ale to dělám z důvodu, že nesouhlasím s dětskou prací a zneužíváním dětí. a ano, taky používám pleny z Finska, jak CB tak BI, ale kupuju je u nás protože tím, že je tu koupím podpořím naše lidi a právě tu osvětu. Navíc, když já porovnám moje nej pleny na igulee, mají je u nás za stejně nebo levněji (huráááááá) a ještě by mě zajímalo - kolik se ušetří, když přivezu deset plen z Anglie?? Pětikilo???
29. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já látkuju z přesvědčení, ne pro úsporu
29. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, jaký jsou jejich stránky? hoď link :wink:
29. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, krása :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo jste objednával z eplenky? Za jak dlouho vám přijela objednávka?
Ijo- hele neprovokuj pořád, ja už s těma stránkama usínam :rolling_eyes: , dokonce jsem dnes posílala manžela na stáž do Finska :grinning: , bohužel mi to nevyšlo :frowning2: Jinak taky jsem koukala, že cenově je to totožné s ČR, ale ten výběr je úžasný. Už se těším na ty vlňáčky :wink:
29. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek