• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Marcelkad- to je divný, že vám ta CDB nesedí a málo nasaje. Naše saje nejlíp, IB nám vydrží cca 3 hod. a CDB klidně i 5 hod., a to i bez další přídavné vkládačky.
29. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubakm, objednala jsem, zaplatila a hned jak jim to došlo, tak poslali, matilko mám pocit nějakej ten den čekala
29. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě objednávala ty lovíky na dobírku a kromě objednávky mi nezaslali žádny potvrzujíci mail, tak nevím, jak jsem na tom :confounded:
29. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubakm - to chtěla vidět schnek :slight_smile:
je mi taky divný že marcelced plena nesedí, nám taky saje hodně, jestli v tom nebude ta aviváž. a jaký lovíky jsi si objednala, já ve sbírce žádný nemám a protože máme stejný vkus, počítám že je budu nutně potřebovat
29. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo- objednala jsem si ty tenší Jersey, potřebuji je na den na střídačku s CB wool. Na noc nám stačí pletené, krásně vysoké až po prsíčka :grinning: . Ale přes den třeba něco tenšího, pohodlnějšího, foremnějšího, výstavnějšího, barevnějšího, kombinovatelnějšího........... Jinak s tou aviváží, taky se mi jednou dostala BL do pračky s aviváží a opravdu vydrží max hodinku, tak ji dávam, jen když potřebuji něco přechodnýho, třebárs před koupáním, procházkou a tak. Kdyby se náhodou ještě pokadila :sunglasses:
29. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a neporadíte které jsou fakt nej?
1-Bamboo hour
2- Bamboo Twofold
3- Hemp Twofold

a to i cena- kusy. savost???
29. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubakm já si ty lovíky z eplenky objednávala taky-platila přes účet ve čtvrtek, v pátek paní volala,že nemá barvičku jakou chci esli může dát jinou a v pondělí to bylo doma :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro CuddleFold - super tlustej bambus, ovšem ta cena, bleeeee, ale fakt maká
mám i BH a taky dobrý
29. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani nevím-já si teď vzala ty bambou hour basic tak sem zvědavá :confused:
29. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se mrknou na eplenku, hani a jsi spokojená??
janco a do čeho to budeš vkládat?
duba- tý jo, fakt dobrá cena na vlňáče, vypadají podobně jako moje CB....akorát jsou ve třech velikostech a já mám jednovelikostní, takže zase neušetřím....ale jsem trochu nahlodaná, čekám co dorazí v červnu
29. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: mám dotaz, můžu si objednat už ted plínky a do poznámky napsat, že prosím odeslat až 12.tého? :wink:
29. kvě 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo jsem :dizzy_face: šoupla jsem je do té kůry od ulricha jak mi řekli na bráně a pak šok, že mi ta ve velikosti L protekla-asi je ješte moc velká nebo se sešoupla plenka nevím :sweat_smile: no a pak jsem dala to Mko a spokojenost největší-jsou krásně tenoučké :dizzy_face: a natahovací disany taky boží :dizzy_face: a mamča už dopletá domácí vlňáčky :dizzy_face:

já která jsem nechtěla vlňáky ani za nic jich budu mít 5 :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
odříkaného největší krajíc, jojo, příroda to vždycky vymyslí nejlépe, je to jasný
29. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Hani, to znám, jsem nechtěla vůbec a teď mám Lovíky, swb, natahovací disany a 2x hand made ve všech velikostech :grinning: :grinning: :grinning: teda skoro ve všech, chybí nám Ska :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ska přijdou s dalším prckem :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufejme, se nám tatík nějak zašprajcnul, že už prej má dětí dost :frowning2: tak jsem řekla, že ještě dvě, řekl, že žádný, tak jsem řekla, že kompromis je ještě jedno, no tak snad to projde :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá cesta. Taky nevím že ty chlapi mají furt řeči jako kdyby to všchni bylo jen a jen na nich. Stejně je to vždycky tak jak chce ženská, ne holky???
29. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, doplň si pas, ať víme, jak vypadáš a jaký máš děti :wink:
29. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je to smazané :fearful: , Byli tam nové CDB a mám takové tušení, že je to přímo z tuly-tuly :wink: Zdravím Ivču :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nejsem já, moje křesní jméno začíná na jo....ale je dost blbý, jak má ta paní v televizi
29. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je to na tom odkaze znova , ty oranžové woolky jsou úúúúúžasné :astonished:
29. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to z tuly-tuly :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,plíny jsou nádherný....teď ještě udělat něco s cenama,aby to bylo i pro nás šetřivé a bude to dokonalý :wink: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to nemyslím jen CDB,i když u nich už jsem nahlodaná,jestli je nebudu taky na příští mimi nutně potřebovat...ale asi zvítězí moje lakota a tolik jim za to nedám... :grinning: No mám čas...bůhví co bude za rok...(nebo dva...?)
29. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě utekl pes a manža v hospodě a venku prší
29. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak goretexku bundu,ty samý boty a můžeš jít hledat.... :grinning: A dítě můžeš vzít s sebou ať se provětrá...taky tak někdy chodím...ale ne hledat,jen venčit:slight_smile: :wink: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jannčo, hlasuju pro prefold. Ten je podle mě nej. Dávám ho do BE na noc a je super. Mám i bamboo hour ale do BE je dávám rovnou dvě, aby to splnilo stejný účel jako prefold. Ale asi záleží na co to chceš...

Holky s vlňákama jsem na tom byla stejně, hrozně jsem se jich bála a teď si je nemůžu vynachválit a používám jen vlňáky, PULky jen v nouzi nejvyšší :slight_smile:

Mj. má cenu na novoška pořizovat Skový vlňáky? Mám lovíky Mka a ty jsou myslím od 4kg, můj prďola je měl když se narodil ale co si pamatuju tak ty Mka na něm vypadaly obří. Tak nevím, vyplatí se investovat do vel. S?
29. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek