• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@jasekd aha, do BG se to nacpe dovnitř, to je výhoda kapsovek, takže to mám nachystaný dopředu...
4. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 A taky jak zdrháš za dítětem s plínou, tak za tebou nevypadávají vkládačky :grinning:
4. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek to neznám :sunglasses: se mi spousta lidí diví, ale my přebalujeme pořád na přebalováku, někdy to je boj, ale zatím jsme ji vždy přeprali :grinning: a v cizím prostředí se nechá přebalit celkem v pohodě...
4. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy222 Ono je těžko radit, každý má svůj styl, dítko nějaké proporce (hubeňour X buclík) a vyhovuje mu něco jiné...

Já bych ti jako takovou uni jednoduchou výbavičku doporučila
- na doma Anavy bambusové vv + 2-3x svrchňáčky (Třeba Thirsties Duowrap vel.1) + snappi sponka
- na ven BG, ale kapsovky
4. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy222 jsem pro výbavičku, jak píše @maly_prcek jen já bych navíc neodolala Anavy kalhotovky na patentky
ještě k výbavičce z těch Bum genius AIO - jednu mám a aby líp schla, musí se jí na jedné straně odpárat ten vnitřek, jinak to je klidně na 3 dny na šňůře. Mít výbavičku jen z nich, neumím si představit ten potřebný počet. Taky už teď u většího dítka moc nestíhají savostí, se štěstím vydrží dvě hodiny. Jinak jsou fakt hezké, příjemné, krásně sedí, štíhlé, ale z těchhle důvodů vážně radši kapsovku.
4. kvě 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Já kdybych přebalovala jinde, než na přebalováku, tak nemám šanci... To by mi hned zdrhnul. Na přebalováku ví, že je vysoko a nezdrhá, jen nadhazuje zadek a plácá si ruce na pokaděný zadek :grinning: Takže to většinou řeším tak, že mu dám kartáček se zubní pastou, to ho na chvíli zabaví.
5. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz,doporučovali jste tu na plíny to žlučový mýdlo tak jsem se po něm včera dívala v DM a mají buď tuhý nebo tekutý,je mezi nima nějakej rozdíl nebo jsou stejně dobrý?
5. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 já teď s Danym taky bojuju. takže jsem přišla na chuť kapsovkám i nadoma :sweat_smile: Ještě mám ráda tu kalhotovku s bočním zapínáním, tu dávám když už je nejhůř, že se dá pozapínat i když mladej nutně musí být na břiše. Na svrchňáky už ho pak nějak odychytnu pozdějc. V cizím prostředí to jde, zvlášť pokud ho tam něco zaujme.

@badik měla jsem oboje a přišlo mi lepší tuhé, taky přijde levnějc. Tekuté jsem používala spíš když jsem měla ruce v pr...a nechtěla jsem je dráždit mýdlem.
5. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jééé koukám že čekáš další mimčo :slight_smile: , tak moc blahopřeju!!!!!
5. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tož to si snad děláš srandu ne? Vy jste teda rychlíci...a plodní:slight_smile: Moc gratuluju:slight_smile: Já se tady s tím peru a vám to jde jak po másle:slight_smile: (i když zas tak moc se s tím neperu:wink:)
5. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Taky gratuluju! Já si na třetí taky dělám zálusk. Jen nevím kdy, ale neděláme nic pro to, aby nebylo :grinning:
5. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duzame - co používáš na ten vodní kámen? :confused:
5. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek
@ivuska.h
Tak já se svojí četností psaní ještě nastačila pogratulovat prckovi k těhu a už je těhu i Ivuška, která mi nedávno tvrdila, že ona určitě těhu není. :grinning:
Moc Vám holky gratuluji.
MalyPrcku, mohu poprosit o nějaké odkazy, či materiály ke znakování? Díky.

Jinak k výbavě bych klidně na doma i na ven doporučila jen samé kalhotovky Anavy na patentky. Na ven s velkou vkládačkou, na doma s malou.
5. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Však nedávno jsem ještě nebyla :grinning: :grinning:

@kackaj Náhodou tentokrát se zadařilo až v druhém cyklu, takže na naše poměry propad plodnosti :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Díky :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak tomu říkám propad...měli byste se sebou něco dělat...příště:slight_smile: Tak my máme třetí cyklus a furt nic...je fakt, že se nesoustředíme na plodné dny a většinou při ovu zrovna není buď chuť nebo příležitost. Tak ale já už nikam nespěchám:slight_smile: Každopádně budete mít veselou domácnost:slight_smile:
5. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Teda, tady to jede! Gratulujeme !
musím napsat že jsem po pár novoskladech zkusila dát malé tvoje bambusové vv a jsem nadšená, vypadá to krásně, hned jak se k tomu dostanu tak nafotím!

což mě holky přivádí k dotazu-na tohle balení bych potřebovala nějaké svrchńáčky, mám anav flísáčky, ale i zmenšené mají dost fuk kolem nožek. mám jedny iv Organic S, takže buď pořídím ještě jedny nebo bych možná pořídila Bambino Mio-narvu do toho kalhotkový sklad? Díky!
5. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Taky gratuluji. Akorát začínám mít obavy, že jestli chci doplnit výbavičku o nějaké anavy, tak nemám moc dlouho čekat, jestli se objeví něco nového v eshopu a rychle nakupovat, co tam je :grinning:
5. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jéééé, gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mám stejné obavy jak Bet, taky potřebuju doplnit zásoby :grinning: Budou bambusový vv v dohledné době??
5. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 na ty čekám taky :grinning:
5. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h - moc blahopřeji :slight_smile:

Holčinky, máte někdo zkušenost?
http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/iqxb/plenky-aio-vc-vkladacky/#replies
je to značka Alva Baby
5. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, opět dotaz-spíš asi na začátečnice na vyzkoušení -nechcete některá za poštovné cca 15 (musela bych přepočítat) Popolini vv vel. M? Používané, je to vidět, proto takhle. Je mi je líto vyhodit, jinak nevím co s nimi...
5. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Tak jako proč né? :slight_smile: Akorát na novoška to asi nebude, co? Ale neva, asi bych je zkusila :wink:
5. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente je to tenhle:http://www.qalt.cz/anti-calk/qalton-anti-calc. Hned vidím tu reklamu, vodní kámen to je prevít, ten vám zabil pračku :slight_smile: . Ne, vážně, zdá se mi, že to zesiluje prací účinek, ale dávam to jen občas.
5. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Já za prvé taky gratuluju a mám stejný dotaz jako holky, taky bych měla zájem o vv a ještě o pár věcí, který tam ted nejsou, vložky do podprsenky, slipový vložky...budeš doplňovat zásoby?
5. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Budou, jakmile nám zkončí dovolená, v týdnu od 16. května.
5. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h Tak takovou plodnost teda závidím.
Já ukecávám manžela na 4., jenže u nás to bez IVF asi zase nepůjde. Jenže kojím a přestat hned nehodlám (díky tomu ani nemám MS), ale to 4. bych ráda měla za 3. s malým rozestupem. Nějak se mi nechce mít skoro jedináčka. A taky je mi líto použít plínečky jen na jedno mrně.
5. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zacala som latkovat u maleho novorodenca - 3 tyzdne ma. Davam jednu plienku na novorodenecky sklad, dve sa mi zdaju na takom malom drobcovi strasny balik. Ked dam ale jednu musim ju po hodine, max. po hodine a pol vymenit. Co odporucate u novorodencov, ake latkove plienky, pripadne ake balenie? Bojim sa mu dat plienku latkovu na noc ci neprechladne alebo to neprecika az na oblecenie. Na noc davam zatial latkovu. Mamm aj AIO a kapsove a aj flanelku a dake zvrchnacky ale to sa mi zda este vsetko velke na neho tak si netrufam dat latkovu na noc.
5. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon preklep - na noc davam jednorazovky, cez den latkove
5. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek