• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@ciernavila a co dát do toho novoskladu nějakou vkládačku, nebude to takový balík jako třeba 2 plenky a více to vydrží. Ale novoška stejně přebaluješ často...
5. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik lepší je tuhé žlučové mýdlo
5. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h grauluju!!!!
5. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna no mam asi len dve frote vkladacky, ale pozriem aj nejake ine, asi doobjednam a vyskusam. Potom mam este dake hrubsie viacvrstvove z biobavlny a to mi pride na novoska este moc hrube a velke. Dik skusim vkladacku ale musim ich dokupit viac.
5. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek
@helulela děkuji, teď na to koukám...kolik těch vv máte? Já stejně objednám pár ks na vyzkoušení, ale ať vím kolik je potřeba cca celkově...
A do té kapsy docpáváte co?
5. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy222 já mám jen dvě, mám výbavičku takovou dost nakombinovanou. Celkově těžko říct, podle toho, jestli budeš látkovat i na noc, na ven, jak často budeš prát... cca 24 ks, ať už kalhotovek nebo vv, plus třeba pár těch kapsovek. Objednat po pár kusech, vyzkoušet a doobjednat je nejlepší cesta.
Kapsovky mají vlastní originální vkládačky, u BG používám normálně s nimi, případně ještě přihodím nějakou bambusovou vkládačku, když potřebuju jistotu, že vydrží dýl.
5. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h taky se připoujuju s gratulacema... vy teda jedete :slight_smile:
@ciernavila taky hlasuju pro vkládačku, vyber radši nějaké bambusové, ať máš i na později
5. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Díky :slight_smile:
@helulela Díky, už ale asi pomalu končíme :grinning:
5. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h POMALU končíte??? Jakože ještě jedno dvě a konec:grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaj No já nevím, já to nechci teď vnímat tak, že je to naposled, to je taková divná představa... Tak se pak prostě uvidí, co bude dál.
5. kvě 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No ups :slight_smile: Taky se pridavam, a souhlas, kdyz si rikas, ze je to naposled, je to takovy smutny, to mam ted ja a tak si nechavam aspon v duchu zadni vratka, ze treba za 5 let... I kdyz realne to moc neni.
6. kvě 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh ale je to riadny maraton, ja toho mojho maleho musim prebalit kazdych 30 minut co stale cika a kaka...no to pocas dna mam co robit :slight_smile:) On hned placom zahlasi ze uz ma mokro a je to fakt kazdu chvilu... teraz rano behom 45 minut som ho prebalila 3 krat,..
6. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je normální, že se mi po vyprání kikko lux eco srazila a vybělela? jsme si ji vypůjčila na zavázání krku, když mě bolel a po vyprání tohle. Ted už nevím, jestli jsem ji prala na 90 s utěrkama, nebo jen na 60, ale plíny by měly přežít případně i vyvařování, ne?
6. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi mně se taky srazily (ale i neeco) a vybělely, pak už jsem nepoznala které jsou bělené a které ne. :sweat_smile: Nicméně pořád jsou stokrát lepší než obyčejné plíny.
6. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zas prosím o pár rad - doteď jsme jeli v novoskladu a na noc kalhotovky, ale už je novosklad takový divný, drak nám nevyhovuje, chtěla jsem zkusit dávat plenky jen narovno, když už Beník do plínky nekaká, no ale zdá se, že se mi osypal z toho, jak měl PUL kalhotky přímo na kůži. Chtěla bych se teda zeptat na tipy na fleesáčky a vlňáčky, které jsou dobré na plíny (čč a spíš vv) narovno. Děkuju moooc.
A ještě jedna: Jak velká by asi měla být vv, abych v ní v pohodě umotala kalhotový sklad ještě třeba ve 13 kg? Jsou takové vůbec? :sweat_smile: Díky díky.
Jinak asi teda pustíme dál Bambino Mio PUL velikost M, kolečka citrus, cca 5-krát použité, předběžně nějaký zájemce?
6. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě to teda trochu naštvalo, ale jo, pořád to bude lepší než ty no name plíny z obyč. krámu, tuhle jsme na nějaký koukala a vypadalo to jak záclona :angry:
6. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivuško také se přidávám s gratulací :dizzy_face: Zrovna jsem se chtěla zeptat, kolik dětí plánujete :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi přesně. Ani Kikko obyč nejsou tak průsvitné.
@ivuska.h juj, velká gratulace k novému těhu, ať je všechno jak má :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette z vlňáčků mi na čč narovno sedí dobře merinostar na patentky. Mám teda srovnání jen s anavy na patentky, ale anavy jsou jednovelikostní a ještě teď je dávám sepnuté na nejmenší velikost (teda na čč narovno, na kalhotkové plenky jsou na největší).
6. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h moc blahopřeju k těhotenství.
Taky bych chtěla tři děti takhle za sebou,ale teď to bylo docela náročné,až do patého měsíce mi bylo hodně špatně a zima mi přišla nekonečná a docela se bojím, tak to budu zvládat, až se druhé narodí... Zkrátka uvidíme :grinning:
6. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak Marek mrčí už dopředu, že chce čurat, když ho nevyslechnu (není možné kdykoli odběhnout dát ho na hrnec), tak to pustí a mrčí dál. Když to z něj sundám, tak úsměv blažený. kakání zas poznám tak, že se moc mrská a kroutí.
Ale je zajímavé, že v jednorázovce nemrčí, že chce čurat.
6. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Děkuju, na ty jsem zrovna někde koukala :slight_smile:
Máte někdo zkušenosti s vlňáčky na patentky od BabyIdea?
6. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Mám ty plenky Alva Baby, nic moc přírodního :grinning: ale ještě se mi z nich drobek neosypal, kapsu vycpu konopnýma vkládačkama a tu jejich originál mám jen volně vloženou, po prvním čůrání ji vyndám :slight_smile: U nás jsou celkem spolehlivé a po MMT kapsovkách nejoblíbenější na ven.
6. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky zjistila, že bez pořádných vkládaček to s těmi Alva Baby nepůjde, ta jedna originál vkládačka neudrží teda nic...
6. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca moj mrnci skoro stale - ma len 3 tyzdne, takze este to neviem poznat vzdy kedy co chce a potrebuje...este sa len zaucam :slight_smile: Vacinou je to kvoli hladu a brusku.
6. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Taky gratuluji....:slight_smile: A všechny maminky,co mají víc jak dvě dětičky obdivuji...já myslím,že mě budou bohatě stačit dvě a dva pejsci...:slight_smile:
Holky, mám dotaz...co mažete mimískům na prdelky...když jsem používala u malé papírovky,tak jsem mazala rybilkou...
6. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden dotaz...co používáte místo vlhčených ubrousků...rozstříhanou plínku?
6. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 na zadek většinou nemažu nic a když už nastal problém s rudým zadkem, mazala jsem Bepanthenem, Sudocremem, Infadolanem - pokus, omyl - co zrovna zabralo, občas to bylo jak sázka do loterie (když rostly zuby a Jana kadila do každé plenky skorovaječinu...). Na zadek na utření Medvídka a anavy ubrousky na zadeček nebo rozstříhanou a obšitou plenku a vodu, ale ta plenka je taková drsná, většinou jsem dala pod kohoutek s vodou celý pokaděný zadek a pak utřela do suché čtvercovky.
6. kvě 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvi11 Děkuji...:slight_smile:
6. kvě 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek